• Informacje na temat:

  ubrania za darmo

Artykuły na temat: ubrania za darmo
 • Horodyńska: Gwiazdy żebrzą o darmowe ubrania!

  ...prezenty, czy wypożyczać sukienkę na jeden wieczór. Stylistka woli kupić upragnioną rzecz i wiedzieć, że sama na nią zapracowała. „Zdarza mi się wypożyczać biżuterię. Ubrania najczęściej kupuję, a za to, że się do tego przyznaję, nie jestem lubiana. Mam jednak problem z przyjmowaniem ciuchów za darmo. Źle się z tym czuję. Gwiazdy wręcz wyciągają od projektanta wymarzoną rzecz, ja nie potrafię. Nie...

 • Organiczne ubrania Hermiony

  Po udanym debiucie w roli projektantki ekologicznej kolekcji Emma Watson rozpoczyna współpracę z domem mody Alberty Ferretti. Również tym razem brytyjska aktorka przygotuje ubrania organiczne.

 • Ewa Farna wściekła: Ja występuję za darmo, a wszyscy inni otrzymują za to niezłą kasę!

  Ewa Farna (21 l.) jest wściekła, że grając koncert charytatywny dla potrzebujących, tylko ona pracuje za darmo. Reszta ekipy zarabia na tym krocie!

 • Aleksandra Kwaśniewska to dziecko szczęścia. Superwóz ma za darmo, mieszkanie dostała od rodziców, świetną pracę dała jej telewizja.

 • Marcin Tyszka: "Nie jestem aż takim pasztetem"

  Marcin Tyszka (38 l.) pochwalił się, że dostaje ubrania od najlepszych światowych marek, za które nic nie płaci.

 • Gwiazda w Polsce za darmo

  Na jedynym koncercie w Polsce, 20 czerwca w Krakowie, wystąpi amerykański muzyk, piosenkarz Lenny Kravitz. Koncert odbędzie się w plenerze i będzie bezpłatny.

 • Emma Watson projektuje

  Po udanym debiucie w roli projektantki ekologicznej kolekcji Emma Watson rozpoczyna współpracę z domem mody Alberty Ferretti. Również tym razem brytyjska aktorka przygotuje ubrania organiczne.

 • Marilyn Manson: Kontrowersyjne tournee

  Marilyn Manson nie na darmo zasłużył sobie na miano jednego z najbardziej ekscentrycznych artystów świata. Wygląda na to, że gwieździe zależy na tym, by nie stracić tego tytułu. Manson przygotuje się właśnie do dosyć niecodziennej trasy koncertowej.

 • Zofia Czerwińska: Co z jej testamentem?

  ...kolor.  Ostatnio zaś przekazał w internecie sympatykom zmarłej aktorki niecodzienną wiadomość: "Po Zosi zostały ubrania, nakrycia głowy i torebki. Chciałbym je komuś przekazać. Wyłącznie za darmo(...) ubrania w swoim guście…" - dodał.  ***

 • Britney: Kreacja dla dziecka

  Projektantka Donatella Versace, córka słynnego kreatora mody Giovanni'ego Versace, zaoferowała Britney Spears, że przygotuje kolekcję ubrań dla dziecka wokalistki. W dodatku Versace chciałaby przekazać ją za darmo.

Wideo na temat: ubrania za darmo
 • Spring Breakers

  Faith, Candy, Brit i Cotty to cztery młode studentki, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. Gdy w końcu dziewczynom udaje się dotrzeć do celu, zostają aresztowane za napad na restaurację. Jednak po krótkim czasie zostają zwolnione z więzienia, ponieważ zostaje uregulowana za nie kaucja. Okazuje się, że stoi za tym Alien, handlarz narkotyków i broni. Jednak mężczyzna nie zrobił tego za darmo, w ramach rewanżu prosi dziewczyny, by wykonały za niego pewną brudną robotę.

 • Fuck For Forest

  Młody Norweg Danny zawsze miał trudności ze znalezieniem wspólnego języka z bliskimi. Po raz kolejny opuszcza dom i próbuje odnaleźć miejsce dla siebie. W Berlinie spotyka ludzi z grupy Fuck For Forest, którzy gromadzą pieniądze na ratowanie przyrody, sprzedając amatorskie porno w Internecie. Wszystkie filmy są własnej produkcji, do której czasami zapraszani są również przechodnie na ulicy. Lider grupy Tommy wraz z partnerkami Leoną i Natty stworzyli organizację z nadzieją uratowania...

 • Last Minute

  Patryk Vega wraca w środku zimy z propozycją wprost spod egipskich piramid. Znakomity humor i seria fars zapewnią głównym bohaterom niekończące się pasmo wakacyjnych tarapatów. Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i bystrego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na...

Dyskusje na temat: ubrania za darmo