• Informacje na temat:

  uczesanie doda

Artykuły na temat: uczesanie doda
 • Pustki na koncercie Dody?

  Swoją nową płytę Doda promowała w Chicago, 22 maja. Piosenkarka była gwiazdą polonijnej imprezy Shop & Save Festival zorganizowanej przez... lokalne delikatesy.

 • "O mnie się nie martw": Jak się ubrać na randkę z byłą żoną?

  ...), gdy ta wyrazi swój niepokój z powodu drugiej z rzędu kąpieli swego lokatora i zbyt dużego w związku z tym zużycia wody. - I nie wiem, czy jutro rano będę się mył - doda Krzysztof, by uspokoić Irenę(...)... stylistki, ale dopiero kiedy spojrzy w lustro, doceni gust pani Irenki. W dodatku Helenka (Maja Kwaśny) i Oliwka (Oliwia Dąbrowska), gdy zobaczą tatę, skomplementują go twierdząc, że wygląda prawie...

 • Ruszył kolejny show rozrywkowy

  ..., gdyż po urodzeniu dziecka przez 6 miesięcy siedziała w domu i czuła potrzebę założenia na siebie czegoś innego niż... dres. Aktorka zmieniła więc strój i uczesanie, lecz zapomniała, że głosu nie da(...) Kochankiem stoi nie lada wyzwanie: aktorzy czy kabareciarze mają przecież szansę trenować swój głos. Co innego tancerz! Wykonanie hitu "Napisz proszę" pochwaliła jednak Doda podkreślając aranżację...

 • Co łączy Kaczyńskiego z Dodą?

  Grzegorz Schetyna porównał Platformę Obywatelską do zespołu U2, co oburzyło fanów irlandzkiej grupy. Przewodniczącemu trzeba jednak oddać, że wytyczył nowy szlak w politycznej retoryce. Podążmy tym szlakiem i przekonajmy się, które gwiazdy muzyki odpowiadają asom świata polityki.

 • "To, co robię, musi być świeże i progresywne"

  O drugiej solowej płycie, planach własnej wytwórni, preferencjach muzycznych i literackich oraz o tym, jak udaje mu się godzić prowadzenie firmy, audycji w radiu i nagrywanie, opowie nam Proceente - dumny reprezentant Szybkiego Szmalu, wytrawny melanżownik i jednocześnie jeden z ciekawszych tekściarzy w polskim rapie. Z raperem rozmawiał Michał Thomeczek ("Magazyn Hip Hop").