• Informacje na temat:

  uczesanie sprawia

Artykuły na temat: uczesanie sprawia
 • Cezary Pazura jest gotowy na nowe wyzwania! Jednak Edytę dopadła ciążowa chandra!

  ...wydarzenia. Zrobiła sobie zdjęcie u fryzjera, prezentując uczesanie w kucyk, które wybrała na tę okazję. Później pomalowała jeszcze paznokcie na czarno, żeby pasowały do delikatnej szyfonowej krótkiej(...). Zabrała się za wiosenne porządki, a rozpoczęła od żyrandola w jadalni.  Edyta Pazura nie ukrywa, że rola żony, matki i gospodyni domowej sprawia jej ogromną przyjemność. Wprawdzie ostatnio...

 • Najgorsze fryzury roku

  Koniec roku sprawia, że pojawia się wiele różnego rodzaju podsumowań mijających 12 miesięcy. Jeden z amerykańskich magazynów przygotował listę najgorszych fryzur, a "zaszczytne" pierwsze miejsce przypadło Jennifer Lopez i jej uczesaniu na kwietniowej imprezie Billboard Latin Music Awards.

 • Ela Romanowska przeszła metamorfozę. Gwiazda już tak nie wygląda!

  ..., postanowiła naprawdę zaszaleć. "Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba. Przez ostatnie dwa miesiące siedziałam w domu. Ulubiony ubiór na ten okres? Dres! Uczesanie? Warkocz lub koczek "bylejaczek(...) trawy czy innych prac ogrodowych. To wszystko sprawiało mi dużą frajdę. Ale gdy zadzwonił telefon z informacją, że wracamy na plan pomyślałam: nareszcie! Dziś pierwszy raz od dawna założyłam coś innego...

 • Kidman: Nikt mnie nie chce!

  Nicole Kidman ( "Moulin Rouge" , "Piętno" ) skarży się, że nie może znaleźć odpowiedniego partnera, ponieważ jest samotną matką w "słusznym wieku". Gwiazda narzeka, że odstrasza to zalotników. Wciąż jednak ma nadzieję, że kiedyś szczęście się do niej uśmiechnie.

 • Bardzo zżyłam się z Agatą

  ..., czułam się w niej komicznie - trochę jak ksiądz. Na ile ten serial poszerzył Pani wiedzę prawniczą? - Powtarzanie niektórych wyrażeń w kolejnych scenach oczywiście sprawia, że...

 • "Drugie oblicze": Grzechy ojców

  "Drugie oblicze" z Ryanem Goslingiem, Evą Mendes i Bradleyem Cooperem w obsadzie, "opowieść o synach, którzy muszą radzić sobie z grzechami ojców", od 24 maja można oglądać w polskich kinach. Reżyserem jest Derek Cianfrance. Muzykę do filmu skomponował Mike Patton.

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!

 • Marion Cotillard w lateksie

  Marion Cotillard, największa obecnie gwiazda francuskiego kina, urzeka elegancją, ale i nie stroni od ekstrawagancji, a nawet szokuje. W najnowszym numerze "W Magazine" ubrana w stroje z lateksu zmysłowo uwodzi postać żołnierza z "Dziadka do orzechów".

 • Aktor cały czas jest dotykany

  Fani przygód bezkompromisowej prawniczki Agaty Przybysz trzymają kciuki za jej związek z mecenasem Dębskim. - Wolę, jak tych dwoje się ze sobą droczy - przyznaje aktorka. - Tak jest ciekawiej.

 • "Czas honoru": Koniec wojny!

  Trwają zdjęcia do kolejnej, piątej części kultowego już serialu "Czas honoru".