• Informacje na temat:

  uczestnicy castingu

Artykuły na temat: uczestnicy castingu
 • Okupnik narzeka na poziom uczestników "X Factor"

  ...do myślenia. Wcale nie zrezygnowali z jej udziału w show. Teraz "Dzień Dobry TVN" piosenkarka narzeka na niski poziom uczestników zbliżającej się edycji. "Po pierwszym castingu jestem zawiedziona...

 • "Mali Giganci": Małgosia, Angele i Alicja najlepsze!

  Zakończyła się pierwsza edycja programu "Mali Giganci". W sobotę, 9 maja, widzowie TVN w specjalnym odcinku poznali najlepszego wokalistę, tancerza i showmana spośród wszystkich uczestników show.

 • Przełom w relacji Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak. Stało się niespodziewane!

  Od lat pracują przy jednym programie. Lecz ponoć wzajemna współpraca nie układała im się najlepiej. Między Agnieszką Chylińską (42 l.) a Małgorzatą Foremniak (51 l.) tak iskrzyło, że czasami musiano ogłaszać niezaplanowane przerwy. Jednak to już podobno przeszłość. Atmosfera między paniami oczyściła się do tego stopnia, że po castingu w Trójmieście doszło do czegoś zaskakującego.

 • "You Can Dance - Po prostu tańcz!": Ruszają castingi

  Wiosną na antenę TVN powraca program "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Jury w składzie: Kinga Rusin, Michał Piróg i Agustin Egurrola już w styczniu czeka na pierwszych śmiałków. Castingi odbędą się w pięciu miastach - Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

 • Uczestnik "Mam Talent" planuje samobójstwo!

  ...szczęścia w telewizji. Na castingu Glanc spodobał się jurorom i przeszedł do drugiego etapu. Niestety, na tym się skończyło - Foremniak, Chylińska i Wojewódzki wybrali do półfinału innego (o wiele...

 • "Must Be The Music": Kto wygra ósmą edycję muzycznego show?

  Tradycyjnie przed niedzielnym (23 listopada) finałem bawimy się w typowanie laureata "Must Be The Music".

 • Joanna Tunney z "Sanatorium miłości": Nie żałuję udziału w programie

  W listopadzie była na wakacjach w Hiszpanii. Od jednej z koleżanek dostała informację o castingu. Nie wiedziała, co ma robić. Raz przekonywała siebie, że to propozycja dla niej wymarzona, innym razem zaś uważała, że nie poradzi sobie z rolą seniorki szukającej miłości. Długo miała wątpliwości, czy stać ją, żeby przed wielomilionową widownią pokazać twarz. - W końcu zgłosiłam się. I nagrałam...

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

 • ...na przygotowanie się do ważnego castingu, modele od razu rzucili się do swoich pokoi, aby wziąć portfolio oraz przebrać się w stosowne ciuchy, które podkreślą ich sylwetki. Sasha, zamiast myśleć(...) największym błędem był brak portfolio podczas castingu. Oglądaliście ten odcinek? Czy Sasha faktycznie przesadził ze swoim zachowaniem?

 • "The Voice": Córka niesłyszących rodziców urzekła widzów

  W USA trwa ósma edycja programu "The Voice", który z biegiem lat wyrósł na najpopularniejszy talent show w amerykańskiej telewizji.

Zdjęcia na temat: uczestnicy castingu
Wideo na temat: uczestnicy castingu
 • Chylińska, Egurrola i Foremniak na castingu do "Mam talent"

  To już ostatni casting jurorski do 11. edycji programu "Mam Talent!". Tym razem Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola spotkali się z chętnymi w Warszawie. Ku uciesze potencjalnych uczestników na spotkanie przyjechali... rowerami! Jak się prezentowali? (x-news)

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....

 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.