• Informacje na temat:

  uczestnicy obozu

Artykuły na temat: uczestnicy obozu
 • Ślad

  W podjelczańskim lesie trwa obóz survivalowy dla dorosłych. Uczestnicy mają przetrwać w leśnych warunkach kilka dni bez żadnych zapasów. Ktoś jednak rozpoczyna...

 • Kończą się prace nad filmem o Pileckim

  Twórcy fabularyzowanego dokumentu o rtm. Witoldzie Pileckim kończą prace nad filmem. Premierę zaplanowano na 27 lutego, tuż przed przypadającym 1 marca Narodowym Dniem Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - powiedział Bogdan Wasztyl.

 • ...i wstaje o wiele wcześniej niż uczestnicy obozu.  Ciekawe, czy Robert był zadowolony z takiego rozwiązania i bez grymasów puścił żonę samą z córką! (...) letnia edycja obozu w Starej Wsi nie odbędzie się z wiadomych przyczyn. Jak niby młoda mama miałaby wyjechać i zostawić maleństwo? Sportsmenka nie mogła jednak pozwolić sobie na taki scenariusz...

 • Film o rotmistrzu Pileckim ukończony

  Filmowcy ukończyli pracę przy fabularyzowanym dokumencie o rtm. Witoldzie Pileckim. Publiczność zobaczy obraz we wrześniu. Premiera zbiegnie się z 75. rocznicą deportacji Pileckiego do Auschwitz - poinformował w poniedziałek współtwórca obrazu Bogdan Wasztyl.

 • "Na sygnale": Bohater… czy samobójca?

  Reporterzy, którzy relacjonują wydarzenia w Nepalu, gromadzą się przed stacją - żądni sensacji, za wszelką cenę. A jedna z dziennikarek zmusza nawet Zosię, by zgodziła się na krótki "wywiad"... Swoimi pytaniami doprowadza nastolatkę do łez. - Wiktor Banach nie wrócił ze wszystkimi do obozu. Postanowił pomóc Sławkowi Malinowskiemu, który prawdopodobnie ma obrzęk płuc i nie ma sił schodzić sam...

 • "You Can Dance": Burzliwe warsztaty

  Warsztaty w Santa Cruz już od samego początku były ogromnym wyzwaniem dla uczestników VII edycji "You Can Dance". Jak jurorzy motywowali uczestników, co mieli im do zarzucenia oraz kto wyszedł zwycięsko z pierwszej eliminacji? W środę, 11 kwietnia, pierwsza część relacji z obozu tanecznego na Teneryfie.

 • "Gwardia": TVP1 wyemituje ukraiński serial o wydarzeniach na Majdanie

  .... W drugim odcinku pojawia się polska dziennikarka, która przedostaje się do obozu i kręci film o wydarzeniach ukraińskich. Interesuje ją również, jak tworzy się Ukraińska Gwardia Narodowa. Tymczasem chłopaki...

 • "X Factor": Top 10 występów castingowych!

  Za nami pięć odcinków z przesłuchaniami uczestników drugiej edycji programu "X Factor". Przed nami obóz z udziałem wybrańców, a następnie tzw. domy jurorów. Kto zdążył już nas zachwycić, uwieść, oczarować? Oto nasz ranking!

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał będzie uczył aktorstwa w... Hiszpanii!

  Na pomysł, aby zorganizować obozy młodzieżowe, podczas których uczestnicy będą mogli poznawać tajniki aktorstwa pod okiem serialowego Tomka Boskiego z "rodzinki.pl", wpadli szefowie jednego(...) uczestnicy obozów, które odwiedzi, z pewnością będą mieli okazję poznać go osobiście. Sierpień z kolei Maciek zarezerwował sobie na odpoczynek w gronie najbliższych i przyjaciół. Póki co serialowy...

 • Laureaci festiwalu "Żydowskie Motywy"

  Włoski film dokumentalny "Ja tylko chciałem żyć" - o ludziach, którzy przeżyli pobyt w obozie śmierci w Auschwitz - zdobył Złotego Warszawskiego Feniksa, najważniejszą nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Żydowskie Motywy" w Warszawie.

Wideo na temat: uczestnicy obozu
 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

 • Feniks

  Nelly Lenz, żydowska śpiewaczka, wychodzi cało z obozu koncentracyjnego w Auschwitz, ale jest oszpecona i poważnie ranna. Wraz z wierną przyjaciółką, Lene, wraca do tego, co pozostało z Berlina. Ma tylko jeden cel: odnaleźć w ruinach miastach swego męża, muzyka. Chce się dowiedzieć czy nadal ją kocha i czy to on wydał ją nazistom, jak twierdzi Lene. Gdy jednak go odnajduje, mąż jej nie rozpoznaje. A co gorsza, prosi ją aby udawała... Nelly. Wszystko po to, żeby mógł objąć jej spadek.