• Informacje na temat:

  uczestnicy ostro

Artykuły na temat: uczestnicy ostro
 • "Ślub od pierwszego wejrzenia 2": Marcin Wichrowski ostro o programie. Ale wyznanie!

  ...ekranie, można było wywnioskować, że dobrano ich świetnie. Okazało się jednak inaczej i uczestnicy show są już po rozwodzie.  Wkrótce na antenie TVN pojawi się trzecia edycja "Ślubu od pierwszego(...). Ma pewną receptę na sukces. "Ja bym zmienił scenariusz na 2 tygodnie bez kamer i 2 z kamerami. Dużo szybciej uczestnicy mogli by stworzyć coś więcej wg własnego uznania i słychania 'musicie...

 • Must Be The Music: Tego nie zobaczycie w telewizji!

  Odcinki castingowe ósmej edycji "Tylko Muzyka. Must Be The Music" upłynęły pod znakiem świetnych występów uczestników oraz... ostrej wymiany zdań między Korą i Piotrem Roguckim. Czy tak ostro będzie także podczas półfinałowego odcinka już w najbliższą niedzielę?

 • Anna Mucha w ostrych słowach o kolegach z branży. Będzie skandal!

  W roli jurora „Dance, Dance, Dance” ponownie zobaczymy Annę Muchę (40 l.). Aktorka postanowiła skomentować decyzję producentów i przy okazji wyśmiać uczestników. Skandal wisi w powietrzu!

 • "Mali Giganci": Najlepsi z najlepszych

  Już w sobotę, 9 maja, widzowie TVN obejrzą specjalny odcinek "Małych Gigantów". Na scenie zobaczymy wszystkich uczestników show. Spośród nich sędziowie wybiorą najlepszego wokalistę, tancerza i showmana.

 • Filip Chajzer ostro o TVP! Małgorzata Walczak straci przez to pracę?

  Małgorzata Walczak, ukochana Filipa Chajzera, która jest reporterką TVP Info. Dziennikarka została bowiem wysłana na marsz KOD-u, który przeszedł ulicami Warszawy. Jego uczestnicy jednoczyli się jak zwykle...

 • "Hell's Kitchen": Amaro z rogami

  Rafał Cieszyński, który obok Izabeli Janachowskiej pojawi się 14 kwietnia w roli uczestnika "Hell's Kitchen", postanowił zażartować. Jego dowcip wprawił w osłupienie uczestników programu.

 • "Barwy szczęścia": Ostry melanż

  Balangi w "Grand Szalecie" z nowymi przyjaciółmi staną się dla Oliwki i Justina codziennością.

 • Grabaż o "Superstarciu": Jak nisko można upaść?

  Krzysztof "Grabaż" Grabowski, lider Pidżamy Porno i zespołu Strachy na Lachy, ostro recenzuje program "Superstarcie" i artystów w nim występujących.

 • W programie pojawi się tancerka Izabela Janachowska, której uczestnicy będą musieli przygotować torty weselne. Nie obędzie się bez krzyków - Arkadiusz Klimkiewicz, jeden z uczestników drużyny(...)" - skrytykował Amaro sposób przyrządzania steków przez Arka. "Weźmiesz to i pójdziesz do domu zjeść. Dwie porcje. Nawpierniczaj się, może zmądrzejesz od tego" - dodał ostro i wyrzucił uczestnika z kuchni...

 • "Hell's Kitchen": Amaro wybrał półfinalistów!

  Po ostrej rywalizacji szef Wojciech Modest Amaro wybrał półfinalistów drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". Zobacz, kto będzie miał szansę zawalczyć o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro.

Wideo na temat: uczestnicy ostro
 • Impreza w "Warsaw Shore 3". Paweł odpina spodnie!

  W 3. edycji "Warsaw Shore" nie brakuje alkoholu, ostrej zabawy i seksu. Uczestnicy (dwójka nowych) postawili są poprzeczkę bardzo wysoko: chcą przegonić amerykańską ekipę z New Jersey! (Veedo/x-news)

 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.

 • Tak Mariola Bojarska-Ferenc chce odchudzić Polki

  Mariola Bojarska-Ferenc stworzyła dwie gry – planszową i karcianą – które umilają czas spędzany z bliskimi, a zarazem pomagają kształtować ciało. Obie gry to część autorskiej kolekcji prekursorki fitnessu w Polsce wydanej z okazji 25-lecia jej pracy zawodowej. Gra karciana o nazwie „SuperForma” łączy aktywność fizyczną z rozrywką i towarzyską rywalizacją. Celem graczy jest zebranie jak największej liczby kart z jednej grupy ćwiczeniowej. Podobnie jak w pokerze można zrezygnować z gry,...

 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.