• Informacje na temat:

  uczestnicy pierwszej edycji bar

Artykuły na temat: uczestnicy pierwszej edycji bar
 • Awantura w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Modest Amaro do uczestnika: Przymknij gębę!

  Wśród uczestników pierwszej edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" emocje zaczynają sięgać zenitu. W drugim odcinku upust swojej złości da Paulina Sawicka.

 • Maja Frykowska

  ...(ur. 1977 w Łodzi) - uczestniczka trzeciej polskiej edycji Big Brothera oraz trzeciej i czwartej polskiej edycji Baru, była redaktor naczelna portalu anty-plotkarskiego XoXo.pl, prezenterka telewizji Tele 5.

 • "Bar 2" na stronach INTERIA.PL

  14 września w Telewizji Polsat rozpocznie się druga edycja popularnego programu "Bar". Fundamentalną zmianą w porównaniu do pierwszej części będzie podział uczestników na dwie rywalizujące ze sobą grupy. Wszystkie wydarzenia w lokalu i w domu gdzie zamieszkają uczestnicy programu, ponownie będziecie mogli śledzić na stronach portalu INTERIA.PL.

 • Sziget: Festiwal twoich marzeń

  Szukasz idealnego festiwalu na lato, który oprócz wrażeń muzycznych zapewni ci mnóstwo dodatkowych atrakcji? Marzy ci się niezapomniany urlop w pięknej europejskiej stolicy? W takim razie Sziget Festival (11-18 sierpnia) został stworzony właśnie dla ciebie.

 • Wielka gala telewizji Polsat!

  Wyobrażacie sobie święta bez Kevina? Pamiętacie, kto wyemitował pierwszy sitcom? 5 grudnia minęło dokładnie dwadzieścia lat od narodzin telewizji Polsat - pierwszej komercyjnej stacji telewizyjnej w Polsce. We wtorek, 18 grudnia, o godz. 20.00 w Teatrze Wielkim w Warszawie rozpocznie się koncert jubileuszowy z tej okazji. Widzowie stacji będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Transmisja na