• Informacje na temat:

  uczestnicy pokazali

Artykuły na temat: uczestnicy pokazali
 • Uczestnicy „Ślubu od pierwszego wejrzenia” świętują razem! Pokazali zdjęcia!

  W założeniu hitu TVN-u było, by eksperyment łączył ludzi w pary. Wygląda jednak na to, że choć nie udało się połączyć ze sobą zbyt wielu par i nie zrodziła się miłość, to między uczestnikami pojawiła się przyjaźń. Okazuje się, że z poprzednich edycji Ania Wróbel, Marcin Wichorwski i Jacek Wojciechowski zaprzyjaźnili się z dwiema uczestniczkami 3. sezonu - Agatą i Martyną. Znajomi właśnie pokazali...

 • Uczestnik "Must Be The Music" wyszedł w trakcie ocen jury! (wideo)

  W programie "Tylko Muzyka. Must Be The Music" nieraz zdarzało się, że uczestnicy źle znosili krytykę i obrażali się na jurorów. Jednak takiej sytuacji jeszcze nie było! Zobaczcie nasze wideo. Tego nie pokazali w telewizji.

 • Janusz Sztybner z "The Voice Senior": Poruszająca historia uczestnika

  Kiedy z trudem wszedł na scenę, podpierając się laską, nikt nie sądził, że 68-letni Janusz Sztyber, uczestnik programu The Voice Senior, odwróci aż 4 jurorskie fotele.

 • Pudzian wykończył uczestników "Hell's Kitchen"

  Gościem czwartego odcinka "Hell's Kitchen" był Mariusz Pudzianowski, który zgotował uczestnikom iście piekielny trening.

 • Grzegorz (32 l.) Bardowski i jego żona Anna (26 l.), uczestnicy drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony", zakochali się w sobie, wzięli ślub, a następnie zostali rodzicami. Ich synek ma już ponad roczek. Właśnie pokazali jego zdjęcie!

 • "Top Chef": Szpitalna kuchnia

  Takiego gotowania w "Top Chef" jeszcze nie było! W najbliższym odcinku programu, który telewizja Polsat pokaże 5 listopada, uczestnicy będą gotować dla pacjentów jednego z największych, warszawskich szpitali.

 • Marta Manowska pokazała ukochanego na zdjęciu?! Fani nie mogą uwierzyć!

  Marta długo nie mogła znaleźć miłości, choć sama jest przecież prowadzącą programów, gdzie uczestnicy szukają swoich drugich połówek - "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości".  Ona jednak długo czekała na ukochanego. W końcu w mediach pojawiły się wieści, że Manowska jest zakochana. Gwiazda jednak nie chciała komentować doniesień.  Potem pojawiły się plotki o rozstaniu i nastała długa cisza...

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • „Hotel Paradise”: Niewinna gra pokazała prawdę o ich związku!

  Finał pierwszego sezonu „Hotelu Paradise” zbliża się wielkimi krokami. Rywalizacja jest coraz ostrzejsza, a między uczestnikami zaczyna dochodzić do spięć. Wczoraj z programem pożegnali się dotychczasowi faworyci. Nikt już nie jest bezpieczny!

 • Pilot 2. sezonu "Rolnik szuka żony" w Wielką Niedzielę

  5 kwietnia o godz. 21.25 TVP1 pokaże pilotażowy odcinek specjalny drugiego sezonu programu "Rolnik szuka żony". Widzowie zobaczą w nim po raz pierwszy 10. kandydatów na uczestników nowej edycji, której emisja zaplanowana jest od września 2015.

Zdjęcia na temat: uczestnicy pokazali
Wideo na temat: uczestnicy pokazali
 • Polsat pokazał spot promujący "Celebrity Splash" z nagimi gwiazdami!

  Polsat szykuje się do wiosennej ramówki, której największym hitem ma być nowe show "Celebrity Splash", w którym gwiazdy będą skakać do wody. Właśnie w sieci pojawił się spot reklamujący program! "Tak bardzo rozebranych gwiazd jeszcze nie widzieliście" - oznajmia lektor w reklamie. Nas nadal najbardziej zaskakuje obecność Adama Kraśki, uczestnika show TVP "Rolnik szuka żony", który na tle muskularnych kolegów wygląda dość osobliwie! Będziecie oglądać?

 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Rafał Grabias i Gabriel Seweryn: Polacy ubierają się gorzej latem

  Uczestnicy telewizyjnego show „Królowe życia” tłumaczą, że ich zdaniem gust Polaków w ostatnim czasie znacząco się poprawił. Stylizację rodaków coraz częściej są przemyślane i dobrze prezentują się także za granicą. Grabias i Seweryn zaznaczają, że kłopoty z doborem odpowiednich części garderoby zdarzają się głównie latem, gdy trzeba pokazać nieco więcej ciała.

 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.