• Informacje na temat:

  uczestnicy przechodzą

Artykuły na temat: uczestnicy przechodzą
 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przechodzą poważny kryzys?

  ...nastrojach. Trzymali się za ręce, ale choć Radosław próbował zagadywać ukochaną, szła zamyślona. Czyżby na ich związku pojawiła się pierwsza rysa? Podobne wrażenie mieli uczestnicy jednej z ostatnich...

 • "Celebrity Splash!": Andrzej Szczęsny najlepszy!

  Paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny został zwycięzcą pierwszej edycji programu "Celebrity Splash!". W finale, który odbył się w sobotę, 25 kwietnia, pokonał Julię Wróblewską, Saszan i Misheel Jargalsaikhan.

 • Uczestnik "Top Model" zdradza, co się stało w domu modeli i modelek!

  Paweł Poręba (28 l.), finalista konkursu Mister Polski 2016 i uczestnik "Top Model", ujawnia nam szczegóły programu, które nie zostały wyemitowane w telewizji. Jak konkurs wpłynął na jego dalszą karierę? Jakie tajemnice kryją pozostali uczestnicy plebiscytu?

 • Radosław Liszewski: Przełamałem własne słabości

  Radosław Liszewski, który jutro weźmie udział w półfinale programu "Celebrity Splash", przyznaje, że nigdy w życiu nie skakał ze skoczni do wody, więc musiał ciężko pracować na swój sukces. Lider zespołu Weekend dementuje także informacje o tym, że udział w programie wiąże się z ryzykiem narażenia życia i zdrowia. On sam boi się jedynie momentu uderzenia o taflę wody.

 • "Gwardia": TVP1 wyemituje ukraiński serial o wydarzeniach na Majdanie

  ...godni złożenia przysięgi i przygotowani do działań wojennych. Realia w mieście ogarniętym wojną przechodzą ich oczekiwania. Czy wiedza i szkolenie pod przywództwem "Dziadka" przygotowały ich do radzenia...

 • Perły na parkiecie

  W marcu startuje nowy talent show Polsatu "Tylko taniec. Got to dance". Jego uczestnicy mogą tańczyć, co chcą i jak chcą. W tym programie szuka się prawdziwego tanecznego fenomenu!

 • Gwiazdorskie żądania Pudziana

  Obowiązuje zakaz robienia mu niekorzystnych zdjęć. Przechodzą jedynie te, na których wygląda inteligentnie i błyskotliwie!

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Nowa lista artystów

  "Mam już wstępną listę artystów, którzy mogą pojawić się w programie" - powiedziała Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych. Jesienią na antenę Polsatu trafi druga edycja przebojowego show "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Milowicz skończony przez "Gwiazdy tańczą..."

  Aktor drugi raz uległ wypadkowi na lodowisku. Teraz leży w domu z nogą w gipsie, a to oznacza, że przechodzą mu właśnie koło nosa ewentualne propozycje zawodowe.

 • Czy przestanie padać?

  Po deszczowym drugim dniu Ostróda Reggae Festival (piątek, 15 sierpnia) organizatorzy i uczestnicy z obawą patrzą w niebo. Do południa w Ostródzie padało, ale konkurs młodych kapel odbył się już bez deszczu. Nad Mazurami jednak znów oberwanie chmury.