• Informacje na temat:

  uczestnicy rozrywkowych

Artykuły na temat: uczestnicy rozrywkowych
 • Wyciekła lista uczestników "Tańca z gwiazdami"! Będziecie zaskoczeni!

  Czyżby w nowej edycji popularnego show wystąpił również Donatan (30 l.)?!

 • "Taniec z Gwiazdami" na czele rozrywkowych show

  Świąteczna przerwa nie pomogła "Dancing with the Stars". Widzowie wcale nie byli stęsknieni za programem i wyemitowany 10 kwietnia odcinek oglądało mniej osób niż poprzednie.

 • "Na sygnale": Z show do serialu

  ...​Uwielbiane przez widzów programy rozrywkowe i konkursy są prawdziwą kopalnią talentów. Często ich uczestnicy odkrywają powołanie do aktorstwa i trafiają na plan seriali. Przedstawiamy niektóre z takich historii.

 • Alarm bombowy przerwał finał telewizyjnego show

  Czwartkowy finał niemieckiego telewizyjnego programu rozrywkowego "Germany's Next Topmodel" został przerwany po tym jak niezidentyfikowana kobieta zadzwoniła z pogróżkami o podłożeniu bomby. Uczestników i widownię show bezpiecznie ewakuowano.

 • Katarzyna Zielińska wraca do TVP!

  Aktorka, znana z roli w serialu TVP2 "Barwy szczęścia", zdecydowała się zrezygnować z występów w Telewizji Polskiej w 2017 roku. Trzy lata później powraca do stacji-matki jako kapitanka drużyny w programie rozrywkowym "To był rok"!

 • Trzeci sezon "Warsaw Shore" wiosną w MTV Polska

  "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" wraca na antenę MTV Polska. Wg informacji portalu Wirtualnemedia.pl trzeci sezon reality-show będzie dłuższy od dotychczasowych, pojawią się w nim również nowi uczestnicy.

 • Malanowski i Partnerzy

  W pierwszym odcinku z najnowszej serii drużyna wyruszy na poszukiwania dw óch zaginionych uczestników pewnego wyjątkowo "rozrywkowego" wieczoru kawalerskiego…...

 • "Celebrity Splash": Gwiazdy będą skakać w Poznaniu

  7 marca po raz pierwszy zobaczymy, jak celebryci skaczą do wody. Tego dnia premierowy odcinek programu rozrywkowego "Celebrity Splash" pokaże telewizja Polsat. Cały show będzie nagrywany w Termach Maltańskich w Poznaniu - największym kompleksie basenów, spa i fitness w Polsce.

 • Aktorzy "Na Wspólnej" zostali bez pracy. Mamy komentarz!

  ​Od kilku tygodni Polska walczy z epidemią koronawirusa. Coraz większe obostrzenia uderzyły również w branżę rozrywkową. Wiele produkcji zostało zatrzymanych, a stacje rezygnują z emisji lubianych seriali. Dla aktorów oznacza to utratę pracy. Co na ten temat ma do powiedzenia stacja TVN?

 • "Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun, wreszcie tańczą!

  Pojawił się nowy zwiastun 3. edycji programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Wreszcie możemy zobaczyć, jak uczestnicy show prezentują się w tanecznym żywiole.

Wideo na temat: uczestnicy rozrywkowych
 • "Taniec z Gwiazdami": Smutno mi bardzo - mówi Iwona Pavlović

  "Smutno mi, bo wygrał nie taniec, a sympatie widzów" - powiedziała po półfinałowym odcinku jurorka programu. "Jako uczestnik rozrywkowego programu, muszę pogodzić się z werdyktem. Myślałam, że widzowie będą brali pod uwagę taniec" - dodała. "Tomek jest fajnym facetem, ale bardzo odstaje od dwóch dziewczyn, które brały udział w półfinale. Teraz możemy spodziewać się wszystkiego" - przyznała. W półfinale para pokonała Tamarę Gonzales Pereę i Rafała Maseraka. O Kryształową Kulę Natalia i...

 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.

 • Wkręceni 2

  "Wkręceni 2" to kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 800 tysięcy widzów. Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu - z Szyją (Paweł Domagała) i Fikołem (Bartosz Opania) na czele - ruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu. A widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i plotkarskich portali. Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W...