• Informacje na temat:

  uczestnicy show

Artykuły na temat: uczestnicy show
 • Big Brother: Tak na wieść o koronawirusie zareagowali uczestnicy! Poruszające

  W Niemczech trwa właśnie kolejna edycja słynnego na cały świat reality show "Big Brother". Program rozpoczął się na początku lutego.  To właśnie wtedy uczestnicy mieli ostatni kontakt z informacjami(...) pojawienia się nowego wirusa.  Początkowo władze stacji były przeciwne tej decyzji, jednak ostatecznie zgodziły się na takie rozwiązanie. W wieczornym wydaniu programu uczestnicy zostali powiadomieni...

 • Uczestnicy francuskiego reality-show zginęli w katastrofie

  Dwa śmigłowce zderzyły się podczas lotu na północnym zachodzie Argentyny. Zginęli wszyscy uczestnicy wypadku, w tym uczestnicy francuskiego reality-show"Dropped" - podały władze. Przyczyna wypadku jest ustalana.

 • Uczestnicy "Sanatorium miłości" nie znoszą się. Tego kamery nie pokazują!

  Nie wszyscy uczestnicy "Sanatorium miłości" przepadają za sobą. Wiesia Judek w programie kilkukrotnie wypowiadała się negatywnie o Bożenie z Chicago. Od początku było widać, że panie nie przypadły sobie do gustu. Teraz kuracjuszka z Białegostoku postanowiła opowiedzieć, co tak naprawdę myśli o koleżance.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 3. edycji show

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w trzeciej odsłonie hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy już wszystkich uczestników 3. edycji programu Polsatu.

 • "Na sygnale": Z show do serialu

  ...​Uwielbiane przez widzów programy rozrywkowe i konkursy są prawdziwą kopalnią talentów. Często ich uczestnicy odkrywają powołanie do aktorstwa i trafiają na plan seriali. Przedstawiamy niektóre z takich historii.

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Pierwszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości" za nami. Uczestnicy łączyli się w pary. Było krępująco

  Polsat od początku września ruszył z emisją nowego show "Love Island. Wyspa miłości". Wybrani w castingach uczestnicy w pierwszym odcinku musieli połączyć się w pary. Czy któraś z par faktycznie się w sobie zakocha?

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

 • Skandal z Górniak w show TVN! Wszystko było od początku ustalone?!

  ...pierwszego odcinka udzieliła tylu zaskakujących wywiadów, że promocja show mogła właściwie już nic nie robić, bo chyba każdy zapragnął obejrzeć diwę bez makijażu "jak kurę domową", która musi rozmawiać ze "zwykłymi ludźmi", a przecież "siadała obok prezydentów i koronowanych głów"! W pierwszym odcinku okazało się, że faktycznie Edzia potrafi zrobić show, choć niespodziewanie wyrosła jej konkurencja...

 • Kontrowersyjne reality show w czeskiej telewizji

  Po pierwszym przebudzeniu w nowym domu przychodzi szokująca informacja. Jak współczesna, czeska rodzina odnajdzie się w okresie drugiej wojny światowej? Czeska Telewizja przygotowała reality show o czasach nazistowskiej okupacji, "Wakacje w Protektoracie".

Zdjęcia na temat: uczestnicy show
Wideo na temat: uczestnicy show
Dyskusje na temat: uczestnicy show
 • Re: "Na sygnale": Z show do serialu

  "są prawdziwą kopalnią talentów. Często ich uczestnicy odkrywają powołanie do aktorstwa i trafiają na plan seriali" niestety poczucie powołania rzadko idzie w parze z talentem. Hasło "Jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz" uległo zapomnieniu. Po prostu "popularny materiał budowlany" w natarciu

 • Re: Telewizyjne wpadki. Nikt tego nie zauważył?

  Gigantyczne wpadki, to zwykle w serialach i talk show tefałenowskich, gdzie uczestnicy i aktorzy spotykają się zwykle, aby rozstrzygnąć zarzuty wobec telewizji, na sali sądowej.

 • Re: "Klan": Dorota Naruszewicz z przytupem wraca do show-biznesu

  Kłamstwa, oszustwa, niedotrzymywanie słowa, zdrada nie są sprzeczne z tak zwaną "konstytucją", czyli są dozwolone. Nad tym pracowali uczestnicy obrad "okrągłego stołu" na zaproszenie Czesława Kiszczaka, racząc się wódką, oraz opowiadając dowcipy. Do tego dążył NSZZ "Solidarność", oraz Obywatelski Klub Parlamentarny - w którym byli obecni członkowie zarówno PO, jak i PiS.

 • Re: "Barwy szczęścia": Wiktoria Gąsiewska obchodzi 20. urodziny

  Celebryta (dawniej spotykana również forma celebryt – obecnie nienotowana przez słowniki), rodz. żeński celebrytka, l.mn. celebryci (ang. celebrity, z łac. celebrare) – termin odnoszący się do osoby często występującej w środkach masowego przekazu i wzbudzającej ich zainteresowanie, bez względu na pełniony przez nią zawód (choć najczęściej są to aktorzy, piosenkarze, uczestnicy reality show

 • Spór wokół serialu "Glee" zażegnany

  Nie zgodzili się pewnie dlatego, że w tym serialu króluje muzyka pop i jest to w ogóle świetny, ale jednak mało ambitny serial, więc gdyby się zgodzili oberwaliby od fanów. Ciekawe czy np. uczestnicy różnych show jak np. Bitwy na głosy, gdzie ostatnio grupa Kupichy śpiewała utwór Kings of leon też muszą prosić o zgodę.

 • Re: ​Polubił bywanie na salonach?

  . Celebryci wiecznie uczestniczący w imprezach i obfotografowani z każdej strony przestają być ciekawi, wkładjac kostium wyglądają jak uczestnicy kolejnej imprezki. Ceniący się aktorzy raczej unikają celebryckiego blichtru i to bardzo mi się podoba. P.Filip szuka swojego miejsca, jest zdolny, mądry, inteligentny i trzymam kciuki aby taki tani, brzydki show biznes go nie zagubił. (stylizacja taka sobie