• Informacje na temat:

  uczestnicy sztywni

Artykuły na temat: uczestnicy sztywni
 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wściekli. Żałują, że poszli na ślub Miss!

  Paulina Krupińska (27 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (38 l.) liczyli, że ich związek jeszcze długo pozostanie tajemnicą. Rozalia Mancewicz, na której ślubie bawili się, przesłała jednak ich wspólne zdjęcia do mediów.

 • "Rolnik szuka żony": To wcale nie jest koniec

  Kończy się program "Rolnik szuka żony". Fani produkcji na pewno są ciekawi, czy staniemy się świadkami romantycznych oświadczyn. Gospodyni Marta Manowska wierzy, że niektóre z zawartych podczas programu znajomości będą miały ciąg dalszy. TVP1 zapowiedziała już drugi sezon tej produkcji.

 • Steve Allen wypadł z parkietu

  Niedzielny odcinek obfitował w całą paletę tańców. Uczestnicy tańczyli m.in. do jive'a, pasodoble, foxtrota, american smooth, samby i quickstepa. W łącznej punktacji widzów i jurorów pierwsze miejsce zdobyli Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król. Młoda aktorka wcieliła się m.in. w rolę pielęgniarki w utworze "Take On Me". "Żeby tak służba zdrowia tańczyła to by wszyscy się pchali do szpitali...

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • Zielińska ma problemy z tańcem

  Gdyby wiedziała, ile kosztować ją będzie przygoda z tańcem, być może nie przyjęłaby propozycji udziału w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Maryla Rodowicz w Opolu: Nie chcemy, żeby wyszło sztywno

  Piosenkarka Maryla Rodowicz pojawi się w nowej roli na tegorocznym festiwalu w Opolu. Wraz z Borysem Szycem poprowadzi koncert "SingSing - SuperDebiuty z Marylą!".

 • "Gotowe na wszystko" od A do Z

  ...planszowa "Desperate Housewives Dirty Laundry Game", w której uczestnicy odkrywają przed sobą sekrety. Już rok później na rynek trafiły wersje komputerowe. W jednej z nich akcja rozgrywa się na Wisteria Lane...

 • Przystanek Woodstock: Znamy finalistów

  Znamy wszystkich uczestników finału przeglądu dla zespołów, które chcą wystąpić na tegorocznym Przystanku Woodstock.

 • Boski początek

  Filmowy maraton czas zacząć. Wszyscy uczestnicy rozpoczęli go w pełni sił, entuzjazmu i jeszcze wyspani. Za dziesięć dni energii z pewnością ubędzie, godzin snu również, ale jeśli kolejne festiwalowe biegi utrzymają poziom pierwszego, jest szansa, że entuzjazm pozostanie.

 • Odpadli z "You Can Dance"

  W programie "You Can Dance - Po prostu tańcz" zostało już tylko sześciu uczestników, którzy walczą o stypendium na Broadwayu. W środę, 12 maja, podczas programu na żywo z rywalizacji odpadli Leal i Kuba.

Wideo na temat: uczestnicy sztywni
 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.

 • Step Up: All In

  Bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają, by zmierzyć się o tytuł najlepszych na świecie. Stawką jest lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas. Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean (Ryan Guzman), Andie (Briana Evigan), Moose (Adam Sevani), Jenny Kido (Mari Koda), Eddy (Misha Gabriel), Camille (Alyson Stoner), Jason (Stephen 'tWitch' Boss),...

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...