• Informacje na temat:

  uczestnicy zmierzą

Artykuły na temat: uczestnicy zmierzą
 • "Jak Oni śpiewają 6" - lista uczestników

  ...widowiska. W "Jak Oni śpiewają 6" uczestnicy zmierzą się z trudniejszymi gatunkami muzycznymi jak jazz, opera czy np. z piosenkami z musicali. W pierwszym odcinku wystąpią razem z chórem pod dyrekcją Piotra...

 • "SuperSTARcie": Teraz jazz

  W dzisiejszym (piątek, 31 października) odcinku "SuperSTARcia" uczestnicy zmierzą się utworami jazzowymi.

 • Najmłodszy uczestnik Wielkiego Testu Piłkarskiego

  Dziś wieczorem, punktualnie o godzinie 20.20 rozpocznie się Wielki Test Piłkarski zorganizowany przez TVP 1. Zmierzą się w nim znani i popularni artyści, dziennikarze, politycy i sportowcy, którzy będą musieli odpowiedzieć na 24 pytania dotyczące piłki nożnej. Maciej Musiał będzie najmłodszym uczestnikiem testu. Obok niego w ławkach zarezerwowanych dla drużyny artystów zasiądą również m.in. Ewa...

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Marta Manowska zaręczona?! Tabloid zdradza szczegóły!

  Jak informuje „Super Express”, Marta Manowska (35 l.) zaręczyła się. Uczestnicy „Sanatorium miłości” gratulują!

 • Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz gośćmi "Top Chef"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" uczestników czekają trudne zadania, w których niełatwo o pomyłkę. Który z kucharzy zaliczy wpadkę? Umiejętności zawodników oceniały będą Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz.

 • "Ślad": Kryminalny tydzień

  Funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego pod kierownictwem podinspektor Renaty Różańskiej i nadkomisarza Rafała Walczaka poszukają śladów, by rozwikłać kolejne zagadki kryminalne. Zdradzamy, z jakimi sprawami zmierzą się w tym tygodniu.

 • "Mali Giganci": Najlepsi z najlepszych

  Już w sobotę, 9 maja, widzowie TVN obejrzą specjalny odcinek "Małych Gigantów". Na scenie zobaczymy wszystkich uczestników show. Spośród nich sędziowie wybiorą najlepszego wokalistę, tancerza i showmana.

 • "Czas honoru": Sonia Bohosiewicz będzie oceniać rapujące gwiazdy!

  Sonia Bohosiewicz, czyli Emilia z "Czasu honoru", po ponaddwuletniej przerwie wraca do roli... jurorki. Już dziś oceniać będzie uczestników nowego show Dwójki "SuperSTARcie", którzy tym razem zmierzą się z hip-hopem.

 • "Rolnik szuka żony": Co w drugiej edycji?

  Zakończył się pierwszy sezon programu "Rolnik szuka żony", w którym pięciu uczestników próbowało znaleźć miłość. Jak mówi prowadząca Marta Manowska, finał nie oznacza końca historii bohaterów, a do tego wszyscy już czekają na drugą edycję...

Wideo na temat: uczestnicy zmierzą
 • Twoja twarz brzmi znajomo: Kto się wcielił w Korę?

  W najbliższym odcinku uczestnicy zmierzą się z naprawdę trudnymi zadaniami. Kacper Kuszewski przeistoczy się w Anastacię, Marcel Sabat w rapera 50 CENTA, Mariusz Ostrowski w Martynę Jakubowicz a Anna Dereszowska w Korę! Zobaczcie metamorfozę tej ostatniej!

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • "Ameryka Express": Nowy sezon

  Nowy sezon, nowa prowadząca i 8 par. W Kolumbii i Gwatemali gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, zadaniami i własnymi słabościami. W kolejnym sezonie programu wezmą udział między innymi Patrycja Markowska, Grażyna Wolszczak i Karolina Pisarek. Wyścig rozpocznie się już 4 marca o 21:30! Program poprowadzi Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”, która jak nikt zrozumie

 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.