• Informacje na temat:

  uda jennifer lopez

Artykuły na temat: uda jennifer lopez
 • Wielki ślub Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Poznaj szczegóły

  Jakiś czas temu zaczęły krążyć plotki o tym, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez, w natłoku pracy i obowiązków, nie mają czasu zając się planowaniem ślubu. Jednak jak aktualnie donoszą amerykańskie media, przygotowania do ceremonii ruszyły, a para nie ma zamiaru szczędzić na nią pieniędzy.

 • Jennifer Lopez kończy z Hollywood?

  O Jennifer Lopez jest ostatnio wyjątkowo głośno, głównie ze względu na jej błyskotliwą kreację w filmie "Ślicznotki". Ale choć artystka odnosi spektakularne sukcesy, marzy o poważnej zmianie w swoim życiu. W wywiadzie dla "Vanity Fair" wyznała, że marzy o tym, by opuścić Amerykę i przeprowadzić się do Włoch lub na Bali. Chce tam wieść ekologiczne życie i malować.

 • Roksana Węgiel jak Jennifer Lopez? "Summer vibe"

  ...wokalistce także udanego wypoczynku. Porównali ją nawet do Jennifer Lopez . Pojawiły się jednak również opinie, że 15-latka pokazała za dużo. 

 • Jennifer Lopez pokazała zdjęcia z byłym mężem. Fani zachwyceni

  Na profilu Jennifer Lopez pojawiły się rodzinne zdjęcia z jej byłym mężem, Markiem Anthonym.

 • Jennifer Lopez zmieniła zdanie

  Wokalistka Jennifer Lopez jednak wystąpi podczas czwartkowej (12 czerwca) ceremonii otwarcia mistrzostw świata w piłce nożnej.

 • Jennifer Lopez ratuje Bena Afflecka

  Kevin Smith ( "Dogma" , "Jay i Cichy Bob kontratakują" ) zamówił realizację gry komputerowej, której głównymi bohaterami są Jennifer Lopez i Ben Affleck. Aktorska para spotkała się na planie najnowszego filmu kontrowersyjnego reżysera, komediodramatu "Jersey Girl". Zrealizowana na zamówienia gra jest swoistym podziękowaniem reżysera za wspólną pracę.

 • Wytwórnia zła na Jennifer Lopez

  Muzyczny i filmowy świat obiegły niedawno doniesienia o tym, że Jennifer Lopez, seksowna latynoska wokalistka i aktorka, jest w ciąży z aktorem Benem Affleckiem. Wiele osób jest tym faktem bardzo ucieszona. Do grona tego nie należą jednak szefowie wytwórni Sony Music, którzy są wprost wściekli z tego powodu.

 • Mawazine: Egzotyka kontra pupa Jennifer Lopez

  Paradoks Mawazine polega na tym, że od lat jest jednym z największych festiwali na świecie, a mimo to wciąż pozostaje nieco w cieniu swojej "zachodniej" konkurencji. Ja udałem się do Maroka, by z bliska zobaczyć, jak przy przebojach największych artystów globu bawi się północnoafrykańska publika.

 • Jennifer Lopez pracuje nad nową płytą

  Piękna Jennifer Lopez postanowiła wreszcie skoncentrować się na muzyce. Latynoska gwiazda ekranu i estrady rozpoczęła już prace nad nową płytą z premierowym materiałem. Jej wydania nie należy spodziewać się zbyt prędko.

 • Jennifer Lopez odbywa obecnie promocyjny objazd po świecie i dotarła teraz do Australii. Wcześniej była m.in. w Hong Kongu, gdzie podczas konferencji prasowej ujawniła, iż ma nadzieję, iż w 2002 roku odbędzie tournee po Europie. Zaprzeczyła też informacjom, iż ubezpieczyła swe ciało na miliard dolarów!

Zdjęcia na temat: uda jennifer lopez