• Informacje na temat:

  udany produkt

Artykuły na temat: udany produkt
 • Szynk w Pszowie: Magda Gessler chciała zrezygnować. "Kuchenne rewolucje" się udały?

  ...odpowiednich produktów. Boczek był źle wędzony, a zamiast świeżych grzybów Patryk kupił mrożone. Gessler była oburzona i przez moment nie chciała kontynuować rewolucji. Po namyśle zmieniła potrawy(...). Gessler poprosiła Patryka na rozmowę. Była bardzo zdenerwowana, ponieważ nie chciała oszukiwać ludzi, podając im dania ze złej jakości produktów. Kiedy zajęła się gotowaniem, właściciel ponownie...

 • Recenzja Jessie Ware "Tough Love": Classy retro soul pop

  Kiedy widzę w opisie produktu taki termin, jak macie w tytule, zrazu mną trzącha. Bo ileż może być tego classy retro soul popu?

 • "Jestem produktem"

  ...jednak nie dziwi. "Myślę, że jestem produktem" - wyznaje, opowiadając o staruszce, która udzieliła jej reprymendy w sklepie. "Goszczę u tej pani w domu co jakiś czas, w ramach oglądania telewizji...

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • Udało jej się ukryć ciążę!

  .... Wciąż unikam tuczących produktów, takich jak ziemniaki i pieczywo. Dzięki temu szybko wróciłam figury sprzed ciąży. Spacery, joga i gimnastyka Jako że Helenka jest bardzo aktywna, dostarcza swojej mamie...

 • Jack Sparrow zazdrości mu... pasztetu!

  13 sztuk teatralnych, 12 filmów, 26-odcinkowa seria telewizyjna, 4 gry wideo i 15 płyt CD z muzyką - oto wielkie dziedzictwo Kapitana Szablozębego - najsłynniejszego pirata Europy.

 • "M jak miłość": Dominika Ostałowska dzięki diecie odzyskała radość życia

  Dominika Ostałowska, czyli Marta Budzyńska z „M jak miłość”, od ponad pół roku ściśle przestrzega diety paleo. Udało się jej zrzucić 15 kilogramów, ale musiała zrezygnować z jedzenia wielu produktów, które uwielbia!

 • Recenzja Robbie Williams "Under the Radar vol. 1": Jedzmy wszyscy ze śmietnika

  Chwilę temu wyszła nowa płyta Take That. Słuchając jej i solówki Williamsa, wiem już, czemu Robbie nie chciał brać udziału w tamtej hucpie. Nawet jeśli "Under the Radar" to zbiorek B-side'ów i odrzutów, "III" Take That i tak bije na głowę.

 • Zmarszczki, rozstępy, cellulit, żylaki, worki pod oczami, odmrożenie dłoni, szorstkie stopy – aż trudno uwierzyć, że jeden naturalny produkt potrafi rozwiązać tak wiele problemów.

 • Dominika Gwit: "Gruba" metamorfoza

  Zachwyca wspaniałą figurą. Trudno dziś rozpoznać w niej dziewczynę, która grała "Grubą" w "Przepisie na życie".

Wideo na temat: udany produkt
 • Zarabiają bardzo duże pieniądze, a Ty mógłbyś być na ich miejscu

  Youtube z amatorskiej platformy z filmikami wideo ewoluował do pełnoprawnego medium. Coraz częściej telewizje współpracują z czołowymi twórcami wideo, a potężne marki zabiegają o względy youtuberów, aby Ci zareklamowali ich produkt, często inkasując przy tej okazji kwoty przekraczające kilkadziesiąt tysięcy złotych. W teorii youtuberem może stać się każdy człowiek mający dostęp do internetu

 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

Dyskusje na temat: udany produkt
 • Re: Kogo wybierze Magda?

  Mucha nie jest aktorką. To produkt aktorkopodobny. Nieudany z resztą. a bez reszty udany? ZRESZTĄ pisz łącznie, chyba że piszesz o wydawaniu pieniędzy. Co do Twojej opinii o Musze - zgadzam się.