• Informacje na temat:

  udział bierze

Artykuły na temat: udział bierze
 • "Na Wspólnej": Tomek bierze udział w akcji nazistów!

  Tomek bierze udział w akcji nazistów! Tomek coraz bardziej przesiąka ideologią nazistowską. Ziębowie załamują ręce słysząc, co ich podopieczny opowiada. Po południu młody Nowak przechodzi chrzest bojowy - bierze udział w pierwszej poważnej akcji Mateusza i jego grupy! Dorota została zgwałcona przez nauczyciela? Danuta wzywa Dorotę - pyta, czy została zgwałcona przez nauczyciela fizyki...

 • "Bierzcie i kręćcie" już po raz ósmy

  Teledysk, a może relacja z wydarzenia? Rusza 8. edycja konkursu pod hasłem "Bierzcie i kręćcie". Na zwycięzców czekają nagrody finansowe, rzeczowe i pobyt na Festiwalu Off Plus Camera w Krakowie.

 • Dawid Podsiadło bierze ślub! Znane są szczegóły uroczystości!

  ...i stawia na naturę. Ceremonia odbędzie się więc w rejonach jury krakowsko-częstochowskiej. Możliwe, że jedną z atrakcji będzie turniej rycerski, w którym będą mogli wziąć udział goście" - zdradza...

 • Donatan & Cleo "Brać": Pięć milionów i rośnie...

  Najnowszy singel Donatana i Cleo, z gościnnym udziałem grupy Enej, okazał się hitem i ma szansę powtórzyć wielki sukces przeboju "My Słowianie".

 • Nasza najlepsza tenisistka i jej narzeczony, a zawodowo sparingpartner oraz trener, Dawid Celt, są wciąż w podróży. Sportsmenka bierze udział w największych turniejach tenisowych, ale od kilku miesięcy w przerwie między rozgrywkami, jej myśli krążą wokół... ślubu.  Na jaw wyszło właśnie, że pani Agnieszka tuż po tym, kiedy zakończy się prestiżowy turniej w Wimbledonie, wsiada w samolot...

 • Bobbi Kristina przed wypadkiem brała narkotyki?

  Heroina, kokaina i xanax - te substancje zostały wykryte w ciele Bobbi Kristiny po tym, jak trafiła do szpitala pod koniec stycznia 2015 roku.

 • Co za wieści o Natalii Kukulskiej i jej bracie. Tygodnik potwierdza!

  ...wzięli udział w koncercie poświęconym rodzicom. Akcja charytatywna, w jaką teraz się włączyli, pokazuje jednak, że to pojednanie to nie tylko medialne gesty.  Nim Piotr zaprezentował piosenkę, zwrócił...

 • "Return to Voice": Kacper Kuszewski i język gaelicki

  Spektakl "Return to the Voice" wrocławskiego Teatru Pieśń Kozła powstał w oparciu o szkocką tradycję i kulturę. W projekcie bierze udział między innymi Anna Maria Jopek, która zaśpiewa w zanikającym języku gaelickim. To jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń teatralnych w Polsce.

 • Adele nie chce brać udziału w reklamach

  Adele (27 l.) wyznała, że odrzuca oferty reklamowe, gdyż nie ma ochoty być twarzą marek odzieżowych czy kosmetycznych.

 • Adam Kraśko: Bohater programu "Rolnik szuka żony" w "Celebrity Splash"

  Adam Kraśko, znany z programu "Rolnik szuka żony", bierze udział w kolejnym telewizyjnym show "Celebrity Splash". Niemal 2-metrowy mężczyzna, ważący blisko 170 kilogramów, zdradził, że bardzo boi się wysokości. Opowiedział też, co wydarzyło się po zakończeniu "Rolnika...".

Zdjęcia na temat: udział bierze
Wideo na temat: udział bierze
 • Iwona Węgrowska nie będzie brała udziału w wyborach prezydenckich!

  Iwona Węgrowska teoretycznie nigdy nie wypowiada się na tematy polityczne, jednak specjalnie dla nas zrobiła wyjątek. Podczas przemiłej rozmowy artystka zdradziła, że nie będzie brała udziału w wyborach prezydenckich. Zobaczcie nagranie!

 • Need for Speed

  Tobey Marshall (Aaron Paul) wychodzi na wolność po odbyciu kary pozbawienia wolności. Ma tylko jeden cel. Chce odwetu na byłym partnerze, Dino (Dominic Cooper), który go oszukał. Aby tego dokonać, bierze udział w wyścigu samochodowym.

 • Marietta Witkowska: będę brała udział w wyborach prezydenckich!

  Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" podczas rozmowy z nami zdradziła, że zamierza brać udział w wyborach prezydenckich. Gwiazda oddać głos na kandydata, którego wskaże jej ojczym, bo bardzo mu ufa w tych sprawach. Zobaczcie nagranie!

 • Czas wojny

  W 1914 roku Joey, piękny, gniady źrebak z charakterystyczną białą kreską na nosie, zostaje sprzedany armii i rzucony w wir wojny na Froncie Zachodnim. Wraz ze swoim oficerem bierze udział w walce przeciw wrogom, będąc świadkiem koszmaru bitew we Francji. Nawet w zrujnowanych okopach odwaga Joey'ego wzrusza otaczających go żołnierzy. Koń znajduje wśród nich ciepło i nadzieję. Jednak wciąż tęskni za Albertem, synem farmera, którego opuścił. Czy będzie mu dane jeszcze kiedyś zobaczyć prawdziwego...

Dyskusje na temat: udział bierze