• Informacje na temat:

  udział grażyny

Artykuły na temat: udział grażyny
 • Dlaczego syn Grażyny Wolszczak jest samotny?

  ...się z wyprowadzką i nową szkołą". Grażynie zależało na tym, by syn jak najmniej odczuł traumę z powodu śmierci ojca, uczyła go szacunku dla innych. Kiedy razem wzięli udział w show "Ameryka Express...

 • Leonard Pietraszak: Los był dla mnie bardzo łaskawy

  - Mam w sobie niegasnącą ciekawość świata, a granie nadal sprawia mi wielką przyjemność - mówi Leonard Pietraszak, twórca niezapomnianych ról filmowych i teatralnych. - Całe życie zajmowałem się tym, co mnie uszczęśliwiało. Myślę o wykonywanym zawodzie, bo nic innego nie potrafiłbym robić - dodaje aktor, obchodzący jubileusz 55-lecia pracy artystycznej.

 • 60-letnia Grażyna Torbicka w końcu to zrobiła!

  Gdy odeszła z TVP niektórym wydawało się, że to koniec kariery Grażyny Torbickiej (60 l.) Jednak nic bardziej mylnego! Gwiazda ma teraz wyjątkowo dużo pracy, tym bardziej, że zadebiutowała w nowej roli. Wciąż chce się rozwijać!

 • Torbicka, Lis i Mann w kampanii TVP

  7 kwietnia rusza kampania wizerunkowa Telewizji Polskiej z udziałem Grażyny Torbickiej, Tomasza Lisa, Wojciecha Manna, Włodzimierza Szaranowicza i Artura Żmijewskiego.

 • Zenek Martyniuk promuje swoją biografię: Fajnie dać ludziom coś do czytania

  Zenek Martyniuk (48 l.) przy wsparciu mediów narodowych kreowany jest na "kultową postać" i nowego idola Polaków - TVP Info porównała go ostatnio nawet do Ryszarda Riedla, lidera Dżemu. Gwiazdor disco polo jest z tego bardzo zadowolony, tym bardziej że promuje swoją książkę autobiograficzną "Życie to są chwile". Córka Grażyny Szapołowskiej przymierza się z kolei do nakręcenia filmu o autorze hitu...

 • Szapołowska przegrała w sądzie

  Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście oddalił w piątek powództwo Grażyny Szapołowskiej. Znana aktorka domagała się przywrócenia do pracy w Teatrze Narodowym po tym, jak dyscyplinarnie zwolnił ją dyrektor narodowej sceny Jan Englert.

 • ​"W rytmie serca": Zeznania pielęgniarki pogrążą Żmudę! Zostanie skazany?

  W 9. odcinku "W rytmie serca" w jednym z gościnnych epizodów zobaczymy Grażynę Błęcką-Kolską, która rolą pielęgniarki Grażyny Urbańskiej w hitowym serialu Telewizji Polsat wraca na mały ekran po trwającej ponad cztery lata przerwie.

 • Rozstrzygnięto Hartley-Merrill

  "Tamagotchi" autorstwa Marcina Wrony i Grażyny Treli zwyciężyło w tegorocznej edycji konkursu scenariuszowego Hartley-Merrill, zorganizowanego przez Mistrzowską Szkołę Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy w Warszawie. Wyniki konkursu ogłoszono w czwartek, 8 marca.

 • Patrycja Markowska wystąpi w filmie!

  Patrycja Markowska (34 l.) pokaże się szerszej publiczności od innej strony. Zagra w filmie, który reżyseruje córka Grażyny Szapołowskiej.

 • Scenariusze "Skrzywdzeni" Mariusza Sykuta i "Siedem dziewcząt z Albatrosa" Grażyny Treli zdobyły ex aequo pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie scenariuszowym o Nagrodę Hartley-Merrill. Nagrody wręczono we wtorek, 26 marca, w Warszawie.Trzecie miejsce w polskiej edycji międzynarodowego konkursu przypadło scenariuszowi Piotra Jaska "Niebieski mundurek". Wartość pierwszych nagród to 4 tysiące

Dyskusje na temat: udział grażyny
 • Re: Wojna gwiazd!

  A pani Szapołowska to pewnie wielka gwiazda tak? Jan Englert to świetny aktor w przeciwieństwie do pani Grażyny która zrobiła kariere scenami "rozbieranymi",a jeśli ktoś twierdzi tak jak Ty,to znaczy że jest kompletnym dyletantem. Słuszna decyzja pana Englerta,jeśli ktoś udział w chałturze (dla kasy) stawia wyżej niż sztuke to niech sie skupi na chałturze.