• Informacje na temat:

  udział kasi

Artykuły na temat: udział kasi
 • Koncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie: Prokuratura zmienia zdanie

  Prokuratura Okręgowa w Płocku nie wszczęła postępowania w sprawie głośnego koncertu Kasi Kowalskiej w ramach akcji "Koncertowanie pod blokami" w Ciechanowie.

 • Kasia Popowska po raz trzeci. Zobacz teledysk "Nie ma nas"

  Jesienią do sprzedaży trafi trzeci album wokalistki Kasi Popowskiej, laureatki siódmej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zapowiedzią płyty jest singel "Nie ma nas".

 • "Szansa na sukces. Eurowizja 2020": Kasia Dereń w finale! Kim jest?

  ...2 lutego odbył się pierwszy odcinek programu "Szansa na sukces. Eurowizja 2020”. Do finału programu awansowała Kasia Dereń i jest o krok bliżej wyjazdu na tegoroczny konkurs piosenki w Rotterdamie.

 • Dobrze się kłamie w towarzystwie Kasi Smutniak

  Kasia Smutniak zagrała ostatnio w polskim obrazie "(Nie)znajomi", inspirowanym włoskim hitem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", w którym też wystąpiła. Długo się wahała, nim przyjęła propozycję z Polski, ale teraz jest szczęśliwa z powodu swojej decyzji.

 • "Dance Dance Dance": Ostra dyskusja między Kasią Stankiewicz i Anną Muchą

  ...z siebie maskę, zacznij wyciskać z siebie siódme poty" - oceniła solowy występ Kasi jurorka "Dance Dance Dance".  "Lubię to, co z moim ciałem robi taniec oraz mam do siebie potężny dystans i lubię(...) Stankiewicz. Przypomnijmy, że Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, którzy biorą udział w show, także zdobyli się na odwagę, aby skomentować oceny jurorów w pierwszym odcinku.  "Parę uwag było...

 • "Szansa na sukces. Eurowizja 2020": Kasia Dereń z piosenką "Ufaj mi". Posłuchaj i sprawdź tekst

  W finale programu "Szansa na sukces. Eurowizja 2020" Kasia Dereń zaprezentuje piosenkę "Ufaj mi". Nagrania możemy posłuchać już w sieci.

 • Nagroda filmowa dla Kasi Smutniak

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak otrzymała jedną z najważniejszych nagród filmowych w tym kraju, Nastro d'argento (Srebrna taśma), przyznawaną przez związek dziennikarzy filmowych. Nagrodzono jej rolę w filmie "Loro" (Oni) Paolo Sorrentino.

 • Kasia Popowska i "Graj"

  W poniedziałek (18 stycznia) wieczorem na antenie RMF FM odbyła się premiera nowego singla Kasi Popowskiej - "Graj".

 • Pech Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek (26 l.), może mówić o prawdziwym pechu. Jeszcze kilka tygodni temu cieszyła się z otrzymania dużej roli w serial u "Tancerze". Nadal nie wiadomo jednak, czy zagra w nowej produkcji.

 • Kasia Cerekwicka w "Majce"

  ...17 maja w serialu "Majka" zobaczymy wyjątkowego gościa. W produkcji telewizji TVN wystąpi znana piosenkarka i autorka tekstów muzycznych, Kasia Cerekwicka, która swoimi przebojami wielokrotnie powalała "Na kolana" i nieustannie udowadniała, że "Potrafi kochać".

Zdjęcia na temat: udział kasi
Wideo na temat: udział kasi
 • Marta Manowska o ślubie Kasi i Piotra z "Rolnik szuka żony"

  - Był to przepiękny ślub. Wesele było wspaniałe: bardzo proste, szczere, intuicyjne. Wszyscy się doskonale bawili, a ja brałam udział chyba we wszystkich konkursach i nawet w otrzepinach, ale bukietu nie złapałam - wyznała Marta Manowska. - Kasia kwitnie, Piotr też, Aleks - ich syn, jest cudowny, był na ślubie i weselu - dodała. - Poza tym mogłam się spotkać z tyloma bohaterami "Rolnika". Ta

 • Marta Manowska o ślubie Kasi i Piotra z "Rolnik szuka żony"

  - Był to przepiękny ślub. Wesele było wspaniałe: bardzo proste, szczere, intuicyjne. Wszyscy się doskonale bawili, a ja brałam udział chyba we wszystkich konkursach i nawet w oczepinach, ale bukietu nie złapałam - wyznała Marta Manowska. - Kasia kwitnie, Piotr też, Aleks - ich syn, jest cudowny, był na ślubie i weselu - dodała. - Poza tym mogłam się spotkać z tyloma bohaterami "Rolnika". Ta

Dyskusje na temat: udział kasi
 • Re: Kasia Cichopek walczy o Monidło!

  KASIA ,jako amatorka,fantastycanie sprawdza się w roli aktorki,bardzo przekonująco odgrywała swoja role w TEATRZE KAMINICA,gdzie spektakl z jej udziałem,TESTAMENT CNOTLIWEGO ROZPUSTNIKA wygrał pierwsza nagrode pubkiczności w przegladzie wielu spektakli w SIEDLCACH,to na pewno było duże wróżnienie dla KASI, w tym przegladzie brało udział wiele spektali z aktorami z wykształcenia,a wygrał spektakl

 • Re: Z Polsatu do TVN. Czas na wielkie zmiany u Kasi Cichopek

  Przez udział w głupawych reklamach wiele się traci. Zarobiła sporo na reklamach, ludziom się już "przejadła" łącznie z jej tabletkami na odchudzanie, a teraz jest bez pracy.

 • Re: Katarzyna Cichopek dementuje plotki o swoim udziale w "Twoja twarz brzmi znajomo"

  jesli nie brali KASI pod uwagę,to w jakim sensie osoba z produkcji podała tabloidowi NA ZYWO,że KASIA BRAŁA UDZIAŁ W CASTINGU i przegrała,bo nie spełniła oczekiwań producentów,po co te ploty ,skoro sie nie nadaje,to po co mieszaja jej nazwisko,to oczywiste ,ze dla rozgłosu,bardzo dobrze,ze PANI KASIA wreszcie zabrała głos