• Informacje na temat:

  udział miley

Artykuły na temat: udział miley
 • Natalia Szroeder w bikini jak Miley Cyrus

  Natalia Szroeder na zdjęciu pozuje w bikini na kuli zawieszonej na linie. To nawiązanie do pamiętnego teledysku "Wrecking Ball" Miley Cyrus ( zobacz! ). W klipie naga wokalistka wisiała na(...) wtedy 16 lat), "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Taniec z gwiazdami" (zwycięstwo) oraz udział w eliminacjach do Eurowizji 2016 (z piosenką "Lustra"- posłuchaj! - zajęła piąte miejsce). Zobacz...

 • Shawn Mendes w gorącej sesji zdjęciowej. Miley Cyrus zaskoczyła komentarzem

  Shawn Mendes był jedną z gwiazd, która wzięła udział w nowej sesji zdjęciowej marki Calvin Klein. W nietypowy sposób całą sytuację postanowiła skomentować Miley Cyrus.

 • Miley Cyrus i Jimmy Fallon mistrzami drugiego planu

  Miley Cyrus i Jimmy Fallon wzięli wspólnie udział w akcji, w której zaskakiwali nieświadomych tego fanów jako mistrzowie drugiego planu.

 • Miley Cyrus wystąpi w nowym sezonie "Black Mirror". Zobacz zwiastun serialu Netflixa!

  Dla fanów "Black Mirror" i Miley Cyrus nowy sezon serialu będzie nie lada gratką. Pojawi się w nim bowiem wokalistka i aktorka, która kilka miesięcy temu dołączyła do obsady piątego sezonu kultowej produkcji. Jej zwiastun pojawił się już w sieci.

 • Uskrzydlona Miley Cyrus

  Gwiazda filmu "Hannah Montana", Miley Cyrus, zagra w kolejnej filmowej bajce. Wytwórnia Disneya nabyła prawa do zekranizowania powieści dla młodzieży "Skrzydła" autorstwa Aprilynne Pike.

 • Uskrzydlona Miley Cyrus

  Gwiazda filmu "Hannah Montana", Miley Cyrus, zagra w kolejnej filmowej bajce. Wytwórnia Disneya nabyła prawa do zekranizowania powieści dla młodzieży "Skrzydła" autorstwa Aprilynne Pike.

 • Fenomen Miley Cyrus

  Miley Cyrus, urodzona siedemnaście lat temu w Nashville gwiazda telewizji, muzyki i kina żyje w blasku reflektorów, ale - jak sama mówi - zależy jej nie tylko na tym, by pozostać opanowaną i skoncentrowaną na swoich celach, ale też na przekazywaniu dobrych emocji innym.

 • Miley zdetronizowała Dodę!

  Przez ponad miesiąc teledysk do piosenki "Nie daj się" Dody był najchętniej oglądanym klipem na stronach INTERIA.PL. W końcu "różowa królowa" znalazła godną rywalkę i została pokonana przez Miley Cyrus.

 • Miley Cyrus cofa przeprosiny dotyczące sesji w "Vanity Fair"

  Miley Cyrus na swoim Twitterze postanowiła w niewybredny sposób odnieść się do sesji zdjęciowej dla "Vanity Fair" z jej udziałem, która 10 lat temu wywołała spory skandal.

 • Miley Cyrus u Jimmy'ego Fallona: Tarantula i lekcja jogi

  Miley Cyrus była gościem programu Jimmy’ego Fallona. Oprócz wzięcia udziału w zabawie, w trakcie której musiała przebywać w budce telefonicznej z tarantulą, wokalistka dała prowadzącemu lekcję jogi.

Zdjęcia na temat: udział miley