• Informacje na temat:

  udział missy

Artykuły na temat: udział missy
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kacper Kuszewski jako Missy Elliott

  Poniżej możecie przedpremierowo zobaczyć fragment nowego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym Kacper Kuszewski wciela się w Missy Elliott.

 • Nowy album Missy Elliott

  Missy Elliott skończyła pracę nad nowym albumem. Na płycie znajdą się goście, z którymi miała już okazję współpracować. Raperka nie ujawniła jednak, z kim nagrywała nie zatytułowany jeszcze album.

 • Madonna gorsza niż Wojewódzki?

  Madonna zamierza wziąć udział w programie telewizyjnym wyławiającym muzyczne talenty. Piosenkarka zgodziła się osądzać kandydatów na gwiazdy w nowym reality show, który organizuje raperka Missy Elliott.

 • L. Kravitz: Promotor ubrań

  Lenny Kravitz podpisał umowę reklamową z potentatem w branży odzieżowej, firmą GAP. Dołączył tym samym do grona takich gwiazd, jak Sarah Jessica Parker, Missy Elliott i Sheryl Crow. Wokalista weźmie udział w zbliżającej się kampanii reklamowej.

 • Moby obok Jamesa Blunta

  Znani artyści, m.in. muzyk Moby, wokalista James Blunt i piosenkarka Missy Higgins, udzielili poparcia nowemu ekologicznemu serwisowi internetowemu Connect2earth.

 • Nominacje MTV Video Music Awards

  Punkowe trio Green Day zdobyło osiem nominacji do 2005 MTV Video Music Awards. Autorzy płyty "American Idiot" wyprzedzili wokalistki Gwen Stefani i Missy Elliott, które uzyskały po sześć szans na zdobycie cenionych nagród za najlepsze teledyski.

 • Christina Aguilera żałuje śpiewania w "Lady Marmalade"

  Utwór "Lady Marmalade", który na potrzeby filmu "Moulin Rouge" nagrały wspólnie Pink, Mya, Christina Aguilera, Lil' Kim i Missy Eliott, spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem fanów i krytyków. Mimo to Christina Aguilera wyznała niedawno, że żałuje, iż zgodziła się na udział w tym przedsięwzięciu.

 • Występ tercetu Alicia Keys, Gwen Stefani i Missy Elliott będzie jedną z największych atrakcji ceremonii wręczenia nagród Brit Awards, odbywającej się we wtorek, 17 lutego, w Londynie. Trzy panie wykonają wspólnie utwór "Kiss" autorstwa Prince'a. Z udziału w gali w ostatniej chwili wycofał się raper Dizzee Rascal.

 • Nowa wersja "We Are The World"

  Justin Timberlake, Missy Elliott oraz wiele innych gwiazd, których nazwisk na razie nie ujawniono, wezmą udział w nagraniu singla "The World Is Ours", z którego dochód przeznaczony zostanie na walkę z epidemią AIDS. Ma to być nawiązanie do słynnej akcji z lat 80., USA For Africa, której owocem był przebój "We Are The World" oraz ponad 90 milionów dolarów na pomoc głodującym mieszkańcom Afryki.

 • Nowy album Ghostface Killah

  W najbliższy poniedziałek, 26 kwietnia, w Polsce ukaże się nowy album Ghostface Killah, zatytułowany "The Pretty Toney Album". W gronie producentów tego krążka znaleźli się między innymi RZA, True Master, K-Def, Nottz i Minnesota, a wśród zaproszonych gości można usłyszeć Musiq, K-Fox, the Lox, Missy Elliott i Trife.