• Informacje na temat:

  udział tancerze

Artykuły na temat: udział tancerze
 • Adam Adamonis w "Tańcu z Gwiazdami": Po pierwsze tancerz

  Kiedy ogłoszono uczestników 10. edycji, wszyscy myśleli, że wystąpi pan jako gwiazda. Tymczasem okazuje się, że jest pan tancerzem. Szok! Prawda? Adam Adamonis: - Uwielbiam zaskakiwać i w tym(...) szóstego roku życia. Dość szybko przyszły sukcesy. Osiągnąłem najwyższą klasę S w standardzie. Brałem też udział w międzynarodowych zawodach. Dopiero potem poszedłem w nieco innym kierunku. Ukończyłem...

 • Polscy tancerze podbiją USA?

  ...12-letni tancerze z Nowego Jorku: Ania Kaczmarska i Patryk Płoszaj wystąpili we wtorek wieczorem czasu lokalnego w finałowej dziesiątce popularnego programu "America's got talent".

 • Polscy tancerze występują u boku Christiny Aguilery w Las Vegas

  Christina Aguilera niedawno rozpoczęła swoją rezydenturę w Las Vegas. Jak się okazuje, swój współudział w jego powstaniu miała też dwójka polskich tancerzy, którzy wystąpili u boku wokalistki na scenie.

 • Stefano Terrazzino: Nie tylko tancerz

  W Polsce tancerz wciąż postrzegany jest jako ktoś stojący niżej niż aktor czy wokalista - uważa Stefano Terrazzino. Artysta twierdzi, że dzięki udziałowi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mógł pokazać, że jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, i uniknąć dalszego szufladkowania. Otrzymał też propozycję ciekawej pracy, w której będzie mógł zaprezentować swoje aktorskie i wokalne...

 • Stefano Terrazzino zaskakuje! Tancerz wrócił do dawnego zawodu

  ..., opowiadając drogę Marzyciela" - dodał. Stefano Terazzino jest aktorem, tancerzem i wokalistą. Urodził się w 1979 roku, a jego CV jest doskonałym dowodem na to, że jest człowiekiem o wielu(...) Sienkiewicz przyniósł mu program na antenie telewizji Polsat "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W polskiej edycji tego programu wziął udział aż dziewięć razy, a w niemieckiej trzy razy. W obecnej...

 • "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami": Tancerze poszukiwani!

  Producenci "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" poszukują tancerzy, którzy chcieliby wziąć udział w piątej edycji show. Kolejna odsłona programu będzie emitowana w telewizji Polsat od marca 2016 roku.

 • Polscy tancerze odpadli

  Ania Kaczmarska i Patryk Płoszaj, dwunastoletni tancerze z Nowego Jorku, nie zakwalifikowali się do grona ścisłych finalistów programu "America's Got Talent". Nie otrzymali wystarczającej ilości głosów telewidzów, by dostać się do finałowej czwórki, która walczyć będzie o milion dolarów.

 • Nikodem Rozbicki chce zagrać tancerza

  Biorący obecnie udział w "Tańcu z Gwiazdami" Nikodem Rozbicki, chciałby wykorzystać kiedyś doświadczenie z programu. "Fajnie byłoby zagrać tancerza, ale takiego klasycznego, osiemnastowiecznego" - wyznaje aktor.

 • "Tancerze" bez Cichopek

  Będąca w szóstym miesiącu ciąży Katarzyna Cichopek "już nie gra" w serialu "Tancerze". Nakręcono bowiem wszystkie partie z jej udziałem.

 • Kupicha z "Tancerzami"

  Lider zespołu Feel Piotr Kupicha nagrywa teledysk do serial u "Tancerze" - poinformowała TVP2.

Zdjęcia na temat: udział tancerze
Wideo na temat: udział tancerze
 • Michał Piróg: "Azja Express"? Byłem niedotleniony

  Dzięki "Azja Express" znów poczułem się jak dziecko - mówi Michał Piróg. Tancerz nie ukrywa, że zgodził się na udział w reality show po długich namowach, obawiał się bowiem o swój kręgosłup. Nie żałuje jednak tej decyzji.

 • Leszek Stanek i Kinga Rusin komentują zachowanie Renaty Kaczoruk w "Azja Express"

  Leszek Stanek, choć za sceną jest związany od wielu lat, to dopiero dzięki udziałowi w programie "Azja Express" poznała go cała Polska. W "Dzień Dobry TVN" tancerz, wokalista, aktor i restaurator opowiedział, w jaki sposób ma zamiar wykorzystać popularność zdobytą w "Azja Express". Jak jego talent wokalny oceniają producenci muzyczni? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Aneta Zając w teledysku do piosenki Stefano Terrazzino!

  Szczegóły tajemniczego projektu Anety Zając ujrzały światło dzienne! W "Dzień dobry TVN" wyszło na jaw, że podczas wypadu na Sycylię w towarzystwie Stefano Terrazzino, wzięła udział w zdjęciach do najnowszego teledysku tancerza-piosenkarza. Para od czasu „Tańca z gwiazdami” pozostaje w przyjaźni, nic więc dziwnego, że aktorka postanowiła wystąpić w klipie do piosenki „Kiedy Quando”. Jesteście

Dyskusje na temat: udział tancerze
 • Re: "Komisarz Alex": Nowa królowa seriali!

  w warszawskim Teatrze Polonia („Romulus Wielki”, reż. K. Zanussi) i w Operze Krakowskiej („Mały Lord”, reż. J. Szydłowski). W 2003 wzięła udział w berlińskim przedstawieniu „Union der Festen Hand” (reż. Stephan(...)); szczególną popularność przyniosły jej role w „Pensjonacie pod Różą” i „Twarzą w twarz” oraz zakończony wygraną udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Na XX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we