• Informacje na temat:

  ukochana piotra

Artykuły na temat: ukochana piotra
 • Niemęski Piotr Gąsowski

  ...pewny siebie facet, co się wymądrza na temat tańca. A jednak po dwóch tygodniach ciągłych prób, coś zaiskrzyło. Dziś są szczęśliwymi rodzicami Julki. Kuba, syn Piotra ze związku z Hanią, swoją(...) tego, co mówię". On z kolei chciałby, by jego ukochana częściej do niego dzwoniła w ciągu dnia. Nie tylko z jakąś sprawą do załatwienia. I choć uważa, że faceci nie powinni publicznie opowiadać...

 • Piotr Kraśko pożegnał się ze słuchaczami radia TOK FM

  W środę, 29 lipca, Piotr Kraśko pożegnał się ze słuchaczami TOK FM. Dziennikarz współpracował z radiem od 2015 roku.

 • Pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka

  W czwartek, 29 sierpnia, w kościele w Konstancinie-Jeziornie odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka.

 • Bo Piotr Rubik jej zabronił?

  ...w tygodniku. "Piotr obawia się, że gdy jego ukochana zyska popularność, to zmieni się i spakuje walizki" - kontynuuje "Na żywo". "Ukryte kompleksy, kryzys wieku średniego czy brak zaufania?" - zapytuje magazyn. Zobacz teledyski Piotra Rubika na stronach INTERIA.PL!

 • Bo Piotr Rubik jej zabronił?

  ...w tygodniku. "Piotr obawia się, że gdy jego ukochana zyska popularność, to zmieni się i spakuje walizki" - kontynuuje "Na żywo". "Ukryte kompleksy, kryzys wieku średniego czy brak zaufania?" - zapytuje magazyn. Zobacz teledyski Piotra Rubika na stronach INTERIA.PL!

 • Mąż czy dawny ukochany?

  Mąż czy ukochany z przeszłości? Którego z nich wybierze Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość"?

 • Julia Kamińska z ukochanym!

  O tym, że Julia Kamińska znalazła szczęście w ramionach Piotra Jaska, plotkuje się od dawna. Paparazzi wiele razy przyłapali ich na romantycznych spacerach, a zdjęcia czule objętej i zapatrzonej(...) scenarzystą serialu. Julia, która już wtedy chciała sama pisać scenariusze (właśnie realizowany jest pierwszy serial według jej scenariusza "Danie dnia"), z ogromnym zainteresowaniem słuchała rad Piotra...

 • Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Ustalono datę pogrzebu

  Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Piotra Wożniaka-Staraka. Informacje na ten temat pojawiły się w nekrologu opublikowanym w "Rzeczpospolitej" oraz w "Gazecie Wyborczej". Msza żałobna(...)-Staraka ma zostać złożona w Fuledzie, "miejscu szczególnie ukochanym przez Piotra" - pisze rodzina w nekrologu. "Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył...

 • Piotr Woźniak-Starak pochowany w rodzinnej posiadłości

  W piątek, 30 sierpnia, na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie na Mazurach nad jeziorem Kisajno odbył się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Według "Faktu" w ceremonii, która miała charakter prywatny, wzięło udział ok. 80 osób.

 • Piotr Grabowski napawa się magią rozlewiska

  Wielu Polaków utożsamia Piotra Grabowskiego z Konradem Jantarem z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem". Aktorka oglądamy także w szóstym sezonie serialu. Gdzie zdaniem Grabowskiego leży klucz do sukcesu tej produkcji?

Zdjęcia na temat: ukochana piotra
Wideo na temat: ukochana piotra
Dyskusje na temat: ukochana piotra
 • Re: "Daleko od szosy": Życie napisało scenariusz

  Pomyliłam się. Rzeczywiście żona, a ja zwróciłam uwagę na słowo "ukochana". Oczywiście, że Irena Szewczyk żyje, dlatego wcześniej napisałam, że ją uśmierciłeś. A swoją droga to Twoja odpowiedź na komentarz Piotra jest dziwna

 • Re: Monika Ordowska: Od skandalistki do aktorki serialowej

  "Niestety, los okrutnie zadrwił sobie z Piotra Zelta. Okazało się, że malutka Amelia, którą kilka miesięcy temu urodziła ukochana aktora Monika Ordowska, wcale nie jest... jego córką!" Po tym zdaniu, wszystko jasne w temacie.