• Informacje na temat:

  ukochana pora

Artykuły na temat: ukochana pora
 • Jonah Hauer-King wcieli się w ukochanego Małej Syrenki

  Najpierw była baśń "Mała Syrenka", pióra Hansa Christiana Andersena, opowiadająca o syrenie, która zakochała się w księciu. Utwór stał się kanwą pełnometrażowego filmu animowanego z 1989 r., wyprodukowanego przez wytwórnię filmową Walt Disney. Teraz przyszła pora na wersję aktorską, co wpisuje się w szerszy trend. W "nowe szaty" ubrano wcześniej takie hity Disneya, jak "Dumbo", "Aladyn...

 • Ukochana książka Teresy Lipowskiej?

  ...​"Tajemniczy ogród" to ukochana książka z dzieciństwa Teresy Lipowskiej. Aktorka do dziś ma jeden jej egzemplarz. Obecnie najchętniej czyta powieści psychologiczno-obyczajowe, które wzruszają ją i pozwalają żyć życiem ich bohaterów.

 • Kayah: Nowy ukochany!

  Kayah ma nowego narzeczonego! 37-letnia wokalistka od kilku miesięcy spotyka się z młodszym o 9 lat Łukaszem Karpielem, pochodzącym ze słynnej muzycznej rodziny Karpielów-Bułecków z Podhala.

 • "Pora umierać" w San Francisco

  Film "Pora umierać" Doroty Kędzierzawskiej zdobył jedną z nagród na zakończonym w czwartek, 8 maja, Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Francisco.

 • "Piąta pora roku": Urok dojrzałej miłości

  ..."Piąta pora roku" Jerzego Domaradzkiego to historia romansu dwójki dojrzałych kochanków: owdowiałej kobiety (Ewa Wiśniewska) i byłego górnika (Marian Dziędziel), którzy wspólnie wybierają się w samochodową podróż przez Polskę.

 • "Mnie się do tej pory nie proponowało takich ról"

  Zdecydowanie nie jest wykorzystywana w kinie. Od kilku lat możemy ją oglądać w serial ach "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Miasteczko", a także w...

 • Partner Trinny Woodall nago podczas jej relacji na żywo na Facebooku

  Biznesmen, multimilioner, ukochany znanej brytyjskiej prezenterki telewizyjnej. Tych określeń do tej pory używano w stosunku do Charlesa Saatchiego. Teraz doszło do tej listy jeszcze jedno - mistrz drugiego planu. Na to miano Saatchi w pełni jednak zasłużył. Gdy jego partnerka podczas transmisji na żywo opowiadała fanom o tym, jak dba o swoją urodę, on przypadkiem wszedł w kadr całkiem nagi.

 • Orlando Bloom wytatuował sobie na piersi imię... psa

  Popularny aktor przez ponad tydzień poszukiwał ukochanego psa. Mighty był brązowym, miniaturowym pudlem. Po tygodniu znaleziona została tylko obroża. Aktor oddał pupilowi hołd, tatuując sobie na piersi jego imię.

 • "Szybcy i wściekli 9": Bohater Vina Diesela rolnikiem?

  Dominic Toretto (w tej roli Vin Diesel) staje przed najtrudniejszym zadaniem, jakiemu kiedykolwiek przyszło stawić mu czoła. Zostane ojcem! W opublikowanym właśnie teaserze filmu "Szybcy i wściekli 9" widzimy Toretto, który u boku ukochanej Letty (Michelle Rodriguez) wiedzie beztroskie życie głowy rodziny. Premiera pełnego zwiastuna już w najbliższy piątek, 31 stycznia. Film trafi na ekrany kin 22 maja tego roku.

 • "Pavarotti": Król Wysokiego C.

  2 sierpnia na ekrany polskich kin trafi niezwykle intymny portret najbardziej ukochanego śpiewaka operowego wszech czasów - "Pavarotti" - wyjątkowy film biograficzny w reżyserii zdobywcy Oscara Rona Howarda.

Zdjęcia na temat: ukochana pora
Wideo na temat: ukochana pora
 • "Policjantki i policjanci": Mikołaj poznaje Anię!

  Jeden z sympatyczniejszych wrocławskich policjantów Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) znajdzie ukochaną. Będzie to Ania, sanitariuszka z karetki pogotowia. Do tej pory widzowie serialu spodziewali się, że Mikołaj zwiąże się z Olą. Scenarzyści postanowili jednak nieco zmienić bieg wydarzeń. Jak odbiorą Anię fani, a jak w serialu – córki Białacha?

 • Zmiany u Agnieszki Kaczorowskiej. Nowe mieszkanie, nowy facet...

  Agnieszka Kaczorowska (25 l.) zaprosiła kamery do swojego nowego mieszkania, które – jak sama to określiła – jest miejscem, w którym odpoczywa. W pięknej kuchni nie musi nawet gotować, bo tym zajmuje się jej ukochany. Do tej pory aktorka raczej nie opowiadała o swoim nowym facecie. Teraz uchyliła trochę rąbka tajemnicy, a przy okazji odniosła się do plotek o jej rzekomych romansach. „Jak nie miałam takiego partnera życiowego, to łatwo było mi przykleić jakieś plotki i łatki, że na pewno z...

 • Ida Nowakowska potwierdza. Mąż przeprowadził się do Warszawy!

  Ida Nowakowska długo czekała na tę chwilę. Jej mąż Jack Herndon niedawno ukończył studia dyplomatyczne w Waszyngtonie i wreszcie mógł dołączyć do ukochanej żony, która robi coraz większą karierę w polskiej telewizji. Ida i Jack zakochali się w sobie, kiedy studiowali aktorstwo w Los Angeles. W 2015 roku wzięli ślub, jednak od tamtej pory niewiele czasu spędzili razem. Ida wróciła do Polski, gdzie dostała pracę w telewizji. Jack postanowił sprawdzić się w dyplomacji i rozpoczął kształcenie w...