• Informacje na temat:

  ukochana zakochała

Artykuły na temat: ukochana zakochała
 • Kasia Kwiatkowska: Bardzo chciałabym się zakochać

  Katarzyna Kwiatkowska (46 l.) marzy, by spotkać mężczyznę, z którym stworzy rodzinę. Samotne macierzyństwo nie jest dla niej łatwe - mała Jaśminka potrzebuje ojca!

 • Paweł Domagała: Jego teściem jest Andrzej Grabowski

  Paweł Domagała ("O mnie się nie martw", "Wkręceni") miał zaledwie 15 lat, kiedy telewizja Polsat wyemitowała 1. odcinek "Świata według Kiepskich". Nie przypuszczał wtedy, że Andrzeja Grabowskiego, grającego główną rolę w uwielbianym przez widzów sitcomie, będzie nazywał... tatą!

 • Janusz Chabior odżył przy młodszej ukochanej

  Z powodu uczucia do kobiety został aktorem. Jednak później ta praca przyczyniła się do ich rozwodu. Ale jego serce wciąż szukało swojej drugiej połówki. Kiedy już stracił nadzieję, że znów się zakocha, na jego drodze stanęła młodsza o 18 lat aktorka...

 • Johnny Deep: Jednak ślub!

  Hollywoodzki gwiazdor Johnny Deep i jego partnerka Amber Heard przygotowują się do ślubu. Uroczystość - jak donosi U.S. report - ma odbyć się już w przyszły weekend (7-8 lutego).

 • "M jak miłość": Aga nie chce zakochać się w Łukaszu!

  Najpierw Aga (Ina Sobala) zaproponuje Łukaszowi (Jakub Józefowicz), by został u niej na noc, a potem niespodziewanie każe chłopakowi iść do domu. Stwierdzi, że boi się w nim zakochać... - Jak się zakocham, to będziemy mieli problem – powie Wojciechowskiemu.

 • Kobieca wersja "Jak zostać królem"

  W "Jak zostać królem" poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć, jak żyją księżniczki. Już 3 lipca w kinach "Randka z królową" - nowa komedia o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

 • Małgorzata Foremniak: Czy jeszcze się zakocha?

  Ostatnio Małgorzata Foremniak (52 l.) często mówi w wywiadach o urokach życia w samotności, ale przyznaje też, że ma nadzieję, iż kiedyś jeszcze się zakocha i po raz kolejny podejmie ryzyko, wpuszczając kogoś do swojego serca i domu.

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Beata Tadla cierpi po rozstaniu! Jej były zakochał się na nowo!

  Jarosław Kret prawdopodobnie znów poczuł motyle w brzuchu. Za to jego była partnerka, Beata Tadla, właśnie przeżywa trudne chwile po rozstaniu z partnerem. Jak widać, życie bywa bardzo przewrotne!

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

Zdjęcia na temat: ukochana zakochała
Wideo na temat: ukochana zakochała
 • „M jak miłość”: Jaki naprawdę jest Franek?

  Franek, niepokorny leśniczy spod Grabiny, otoczył Natalię i jej dziecko opieką. Dziewczyna poczuła się przy nim w końcu bezpieczna i dlatego też zakochała się w nim po same uszy. Co o ukochanym Mostowiaczki myślą inne serialowe kobiety? Czy wszyscy im kibicują?

 • Odwróceni zakochani

  Porywające love story osadzone w oszałamiających wizualnie realiach alternatywnego wszechświata. Zjawiskowa Kirsten Dunst ("Spiderman", "Melancholia") i znakomity Jim Sturgess ("Niepokonani") zakochani miłością niemożliwą. Dwie planety, dwoje ukochanych i granica, której nie wolno przekraczać. Ale miłość nie respektuje zakazów. Adam jest zwykłym chłopakiem w niezwykłym wszechświecie. Wiedzie skromne życie wypełnione pracą i marzeniami o Ewie - dziewczynie, którą poznał przed laty i o której...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1735.

  sam w mieszkaniu. Anna informuje zdumioną zachowaniem ojca Malwinę, że się zakochała i odeszła od męża.

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...