• Informacje na temat:

  ukochany aktorki

Artykuły na temat: ukochany aktorki
 • Julia Kamińska zawdzięcza ukochanemu wiele! Dzięki niemu ma pracę!

  Początek czerwca spędziła w rodzinnym domu w Gdańsku, ale już wróciła do Warszawy. Na Julię Kamińską (32 l.) czekał stęskniony Piotr Jasek (53 l.), jej ukochany.  Przed nimi dużo pracy. Właśnie(...) projekt. Nie dziwi też, że to właśnie na planie "BrzydUli 2" będą świętować już dziesiątą rocznicę związku. Piotr Jasek nagrał też dla aktorki płytę.  "Tam jest piosenka o naszej dwuosobowej rodzinie...

 • Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Był czas, gdy myślała, że szczęście opuściło ją na zawsze. Dziś los znowu do niej się uśmiecha.

 • Marta Manowska: Ukochany oświadczy jej się w Paryżu?

  Długo czekała na tego jedynego. Wierzyła, że w końcu miłość ją znajdzie. Od roku jest szczęśliwa z Adamem. Czy ukochany wybrał Paryż, by poprosić ją o rękę?

 • Weronika Rosati: Mama jest moją przyjaciółką

  Niebawem Weronika i Teresa Rosati pojawią się gościnnie w "Project Runway". Potem aktorka wraz z ukochanym, Piotrem Adamczykiem, ma zaplanowany wyjazd do USA.

 • Małgorzata Kożuchowska: Ciemne chmury nad małżeństwem aktorki

  W jej domu zapanowała nerwowa atmosfera. Mąż aktorki bardzo się o nią martwi. Czy gwiazda postawi na swoim, czy zmieni zdanie i posłucha rad ukochanego?

 • Amy Adams wyszła za mąż!

  Amy Adams ("American Hustle", "Wielkie oczy") i Darren Le Gallo ("Nocna randka", "Lullaby") są już po ślubie. Po 14 latach związku i 7 latach narzeczeństwa aktorka poślubiła swojego ukochanego.

 • Dorota Kamińska dla niego odeszła od drugiego męża. Ukochany żony jednak nie zostawił!

  Aktorki, jak wszystkie inne kobiety, potrzebują własnego domu, gdzie miałyby uczucie, ciepło i zrozumienie.  Chcąc go mieć, muszą go tworzyć – powiedziała nie bez goryczy w jednym z wywiadów. Mogłoby(...) była plastyczka Marzena Talar, wspólnie wychowywali córkę Martę.  Nie były to więc łatwe wybory, choć fascynacja aktorki i jej szefa szybko przerodziła się w uczucie i romans. Dyrektor walczył też...

 • Magdalena Zawadzka: Babcia na Facebooku

  Mniej gra, rzadziej występuje w telewizji. Ma inny cel w życiu: upamiętnianie ukochanego męża.

 • Bożena Dykiel: Wielkie wsparcie od ukochanego

  Są razem od 40 lat. Tworzą szczęśliwą rodzinę. Teraz ukochany mąż jeszcze bardziej zatroszczy się o aktorkę.

 • Patricia Kazadi jako tahitańska piękność

  Przed Patricią Kazadi kolejne wyzwanie. Zagra tahitańską aktorkę, Reri, ukochaną Eugeniusza Bodo, w serialu o życiu międzywojennego gwiazdora. Natomiast w połowie czerwca na festiwalu w Opolu da upust swojej muzycznej pasji.

Zdjęcia na temat: ukochany aktorki
Wideo na temat: ukochany aktorki
 • Paulina Chruściel: rola w „Singielce” należy do moich ukochanych w karierze

  Aktorka jest zachwycona pracą przy serialu „Singielka”. Uwielbia swoją rolę, za którą otrzymała nominację do Telekamery 2016, chwali też atmosferę panującą na planie. Nie ukrywa, że bywa zmęczona, dlatego po zakończeniu zdjęć zamierza zrobić sobie co najmniej miesięczne wakacje. Paulina Chruściel zrezygnowała też z udziału w kampanii reklamowej jednego z banków.

 • Wiktoria Gąsiewska szczerze o kłótniach z Adamem Zdrójkowskim!

  Wiktoria Gąsiewska (20 l.) i Adam Zdrójkowski (19 l.) są parą od przeszło dwóch lat. Poznali się na planie serialu „Rodzinka.pl”. Podczas jesiennej ramówki TVP młoda aktorka opowiedziała nam, jak wyglądają jej kłótnie z ukochanym. Zobaczcie nagranie!

 • Wiktoria Gąsiewska snuje plany o ślubie!

  Wiktoria Gąsiewska (20 l.) i Adam Zdrójkowski (19 l.) są parą od przeszło dwóch lat. Poznali się na planie serialu „Rodzinka.pl”. Podczas jesiennej ramówki TVP młoda aktorka została zapytana przez naszego reportera czy planuje ślub ze swoim ukochanym i jak go sobie wyobraża. Gwiazda powiedziała bardzo dużo. Zobaczcie nagranie!

Dyskusje na temat: ukochany aktorki
 • Re: "Pierwsza miłość": Pies zmasakrował twarz aktorki

  Hejt, jaki się tu wylał na Panią Aleksandrę, jest czymś obrzydliwym!! Ma ciężko pogryzioną twarz, mało nie straciła oka!! Życzę wszystkim krytykującym, żeby też was tak uchlał wasz ukochany piesek, dopiero byście zrozumieli! Pies na pewno jest nienormalny, bo z tak błahych powodów żaden zdrowy pies nie ugryzłby swojej pani, od której otrzymał tyle miłości! Powinien być NATYCHMIAST uśpiony, bo

 • Re: "Pierwsza miłość": Pies zmasakrował twarz aktorki

  Hejt, jaki się tu wylał na Panią Aleksandrę, jest czymś obrzydliwym!! Ma ciężko pogryzioną twarz, mało nie straciła oka!! Życzę wszystkim krytykującym, żeby też was tak uchlał wasz ukochany piesek, dopiero byście zrozumieli! Pies na pewno jest nienormalny, bo z tak błahych powodów żaden pies nie ugryzłby swojej pani, od której otrzymał tyle miłości! Powinien być NATYCHMIAST uśpiony, bo taki pies

 • Re: Gwiazda "Zniewolonej" w Polsce. Kim jest jej ukochany?

  Katerinajest ladna jak sie nie smieje a gdy sie usmiecha duze zeby na wierzchu jest brzydka wowcza podobna jest do poskiej dziaslowej aktorki