• Informacje na temat:

  ukochany kasi

Artykuły na temat: ukochany kasi
Zdjęcia na temat: ukochany kasi
Wideo na temat: ukochany kasi
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka o trudnych chwilach Kasi Górki

  Już wkrótce widzowie będą świadkami prawdziwego dramatu! Nowy szef Szymon Jabłoński (Maciej Marczewski) zgwałci Kasię (Katarzyna Glinka), po czym zagrozi jej, że jeśli komukolwiek o tym powie, zostanie oskarżona o cudzołóstwo! Po powrocie do Polski Kasia nie zdradzi Sadowskiemu, dlaczego tak nagle zdecydowała się wrócić do Polski. Zatai przed ukochanym, że została zgwałcona... Czy w życiu

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1571.

  do pracy w radiu. W trakcie próby pogodzenia dochodzi do nowej awantury. Na kolejnym spotkaniu Madejski proponuje Kasi zarządzanie swoim klubem. Tymczasem Umińska przedstawia Łukaszowi sprawę(...) bratankowi, że Tolek zamieszkał u Grażyny. Widząc, jak ukochany reaguje na każdą wzmiankę o Koszyku, Aldona jest przekonana, że Borys wciąż coś czuje do byłej narzeczonej.

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1675.

  serce należy do Bożeny. Alicja pod nieobecność Łukasza odwiedza Kasię i przedstawia jej swoją wersję wydarzeń. Twierdzi, że dziennikarz specjalnie kopał pod nią dołki, by zająć jej miejsce w redakcji. Umińska wzbudza w Kasi podejrzenia, zwłaszcza że ukochany dostaje od dyrektora ofertę objęcia posady po zwolnionej szefowej.