• Informacje na temat:

  ukochany staną

Artykuły na temat: ukochany staną
 • Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała ukochanego?!

  ...rąbka tajemnicy.  Z jednego jej wpisu w mediach społecznościowych wynikało, że poznała kogoś i niedługo wraz z wybrankiem staną na ślubnym kobiercu. Do tej jednak pory nie wyjawiła, kim jest tajemniczy ukochany. Dagmara jest znana z tego, że lubi wzbudzać kontrowersje i wywoływać skrajne emocje u swoich fanów. Dlatego nic dziwnego w tym, że gdy na jej profilu pojawiło się nowe zdjęcie...

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • Janusz Chabior odżył przy młodszej ukochanej

  Z powodu uczucia do kobiety został aktorem. Jednak później ta praca przyczyniła się do ich rozwodu. Ale jego serce wciąż szukało swojej drugiej połówki. Kiedy już stracił nadzieję, że znów się zakocha, na jego drodze stanęła młodsza o 18 lat aktorka...

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra nie widzi inaczej

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Dystrybutor obrazu zaprezentował właśnie plakat produkcji.

 • Tomasz Karolak wyjedzie za ukochaną do Stanów Zjednoczonych?!

  Tomasz Karolak (47 l.) nie chce na zbyt długo rozstawać się ze swoją nową ukochaną.

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra traci wzrok

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Od dziś oglądać możemy zwiastun produkcji.

 • Doda zostanie macochą? Jej ukochany jest ojcem dwóch nastolatek!

  Doda (31 l.) zostanie macochą?! Tak właśnie się stanie, jeżeli zdecyduje się poślubić Emila Haidara (34 l.). Jej ukochany ma bowiem dwie nastoletnie córki. Fakt ten utrzymywany był w tajemnicy aż do tej pory.

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • Edyta Wojtczak poświęciła się dla ukochanego

  Wychodząc za swojego ukochanego, Edyta Wojtczak była najszczęśliwsza na świecie. Niestety, niedługo było im dane cieszyć się wspólnym życiem. Mąż prezenterki pewnego dnia zniknął bez śladu i dopiero po latach wyszło na jaw, co się z nim działo.

 • Zmarł Ian McLagan

  Słynny brytyjski klawiszowiec, Ian McLagan, członek zespołów Small Faces i Faces zmarł w środę, 3 grudnia. Artysta miał 69 lat.

Zdjęcia na temat: ukochany staną
Wideo na temat: ukochany staną
 • "Diagnoza": Anna Smołowik usidliła największe serialowe ciacho!

  wielu kłopotów. Jednak Szewczyk jest lojalna i stoi murem za ukochanym.

 • Kurczak ze śliwkami

  Ekranizacja komiksu Marjane Satrapi o tym samym tytule. Nasser-Ali, mistrz gry na tarze, w wyniku małżeńskiej kłótni traci swój ukochany instrument. Próbuje znaleźć tar o podobnym brzmieniu, ale jego wysiłki spełzają na niczym. Pozbawiony największej radości życia, stopniowo popada w apatię. W końcu postanawia umrzeć...

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...