• Informacje na temat:

  ukryć zaskoczenia

Artykuły na temat: ukryć zaskoczenia
 • Kasia Tusk przez przypadek pokazała drugą suknię ślubną! Ale zaskoczenie!

  Córka byłego premiera pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Tak było w przypadku jej ślubu, ale też ciąży, o której Kasia powiedziała dopiero w momencie, gdy nie dało się jej już ukryć.  Po narodzinach córki szafiarka nie zdradziła nawet jej imienia, a publikujące tego typu informacje portale ścigają jej prawnicy.  Wróćmy jednak do ślubu. Na swoich kontach społecznościowych nie opublikowała...

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • Agnieszka Woźniak-Starak pomaga przy organizowaniu premiery „Ukrytej gry”

  Jak donosi jeden z tabloidów, Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) czynnie włączyła się w przygotowania premiery filmu, który produkował jej mąż, Piotr Woźniak-Starak (†39 l.).

 • Acid Drinkers w Stalowej Woli: Titus, bądź Titusem!

  W piątek (28 listopada) wieczorem odbierał róże w programie "SuperSTARcie", dzień później przyjechał z Acid Drinkers na koncert do Stalowej Woli. W klubie Labirynt zabrzmiało mnóstwo klasyków z zabójczego debiutu obchodzącej 25-lecie istnienia grupy.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan nie potrafiła ukryć wzruszenia! Radzio zaskoczył ją w urodziny!

  Małgorzata Rozenek-Majdan 1 czerwca 2018 roku obchodziła swoje kolejne 18. urodziny. Sama jubilatka podaje uparcie, że są to jej 40. urodziny. Ile lat by nie miała Gosia, trzeba przyznać, że o niespodzianki w tym wyjątkowym dniu wzorowo zatroszczył się jej mąż, Radosław Majdan (46 l.). Sprezentował ukochanej żonie...auto warte bagatela 350 tysięcy złotych. To jednak nie koniec niespodzianek. Zaraz po otrzymaniu "skromnego" podarunku od Radzia, para udała się do warszawskiej przychodni...

 • Agata Buzek: Mocniej wierzę w intuicję

  Była królewną w "Wiedźminie", modelką w "Suplemencie", niesforną szlachcianką w "Zemście", nieśmiałą urzędniczką skąpaną w czerni i bieli w "Rewersie" oraz samotną matką w filmie "W sypialni". W "Obcym ciele" Krzysztof Zanussi zrobił z Agaty Buzek zakonnicę, która rezygnuje z rozkoszy małżeńskiego pożycia w imię miłości do Boga.

 • Randka z zaskoczenia!

  ...poddaje. - Pamiętaj, że jestem gliniarzem. Przede mną niczego nie da się ukryć! - chłopak spogląda z napięciem na ukochaną. -  Wiem, że nic do mnie nie czujesz... No, może poza sympatią. I słusznie...

 • Recenzja U2 "Songs of Innocence": Kapela z potencjałem? Kapela, która wróży?

  Tak, tak. Już jest. Trochę z zaskoczenia. U2 najpierw zagrało sztukę na Apple Watch, a potem wrzuciło swoją nową płytę na iTunes. Za darmolca. Więc już jest. Ale jaka jest?

 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaskoczona! Tego się nie spodziewała po rodzinie!

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska (55 l.) nie potrafiła ukryć wzruszenia, gdy bliscy zaskoczyli ja i zrobili jej urodzinową niespodziankę.

 • Wenecja: W szwedzkiej walizce ukryty jest skarb

  Jak co roku o tej porze, w pierwszych dniach września, Lido di Venezia zaczyna się powoli wyludniać. Nie widać tego jednak tak wyraźnie jak w poprzednich latach. Nie mogę się pozbyć wrażenia, że 71. edycję festiwalu w ogóle odwiedziło mniej gości niż zazwyczaj. Albo tylko ukrywają się w salach kinowych, bo w ostatnich dniach pogoda nie dopisuje. Na plażach nie ma prawie nikogo; wieje chłodny wiatr, pada deszcz, a słońce pojawia się zaledwie przelotnie.

Zdjęcia na temat: ukryć zaskoczenia
Dyskusje na temat: ukryć zaskoczenia
 • Re: "M jak miłość": Maria odkrywa zdradę!

  Czy właśnie tak zakończy się kolejne, serialowe małżeństwo? Nie.Tak się nie zakończy. Marysia co prawda spakuje walizki,ale po godzinie stwierdzi,że to nie ma sensu.Ucieczka nie jest w jej stylu.Marysia postanowi pozostać w domu,zaczaić się na męża a kiedy ten powróci zdzielić go patelnią w głowę.Plan udaje się.Rogowski ląduje na posadzce nie starając ukryć się zaskoczenia siłą Marysi