• Informacje na temat:

  ukryta kamera

Artykuły na temat: ukryta kamera
 • Ukryta kamera na planie "Gwiezdnych wojen - Epizodu II"

  ...z niej zniknął, a na fanów czeka tylko informacja, że żądane fragmenty nie są już dostępne. Ukryta kamera zdołała uchwycić scenę walki na świetlne miecze pomiędzy Ewanem McGregorem (Obi-Wan Kenobi...

 • Dakota Johnson: Ukryte pragnienia

  Choć popularność zdobyła dzięki występowi w adaptacji bestsellerowych powieści erotycznych "50 twarzy Greya", z roku na rok udowadnia, że nie wolno zaszufladkować jej w roli uległej filmowej kochanki. Na aktorskie laury musi jednak jeszcze poczekać - "największym" osiągnięciem Dakoty Johnson są bowiem dwie... Złote Maliny.

 • "Ukryte życie": Bóg, Honor, Ojczyzna

  Są dwa rodzaje twórców: ci, którzy nawet najnudniejszą historię potrafią opowiedzieć w fascynujący sposób i ci, którzy największy temat zamienią w akademicki wykład. Terrence Malick w "Ukrytym życiu" udowadnia po raz kolejny, że należy raczej do tej drugiej kategorii. I znów: nieprzekonanych nie przekona, zwolenników oczaruje. Obie grupy będą miały zupełnie inną odpowiedź na pytanie, czy ładne kadry są warte trzygodzinnego filmu.

 • Moc ukryta w bezruchu

  Jako aktor, John Hawkes może powiedzieć o sobie, że jego kariera nabiera tempa godnego gwiazdy rocka. Ale jako piosenkarz i kompozytor (to jego druga pasja) deklaruje, że nie chce błyszczeć na estradzie.

 • Ukryty przekaz Katy Perry w "Chained To The Rhythm"?

  17 milionów wyświetleń w ciągu trzech dni zaliczył nowy klip Katy Perry do utworu "Chained To The Rhythm". Teledysk wokalistki zachwycił spore grono internautów, a część osób zaczęła doszukiwać się w nim drugiego dna.

 • Bruno Dumont: Filozof z kamerą

  Twórczość Bruno Dumonta, jednego z najważniejszych współczesnych twórców kina autorskiego, pozostaje praktycznie nieznana polskiej widowni.

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Wenecja: W szwedzkiej walizce ukryty jest skarb

  Jak co roku o tej porze, w pierwszych dniach września, Lido di Venezia zaczyna się powoli wyludniać. Nie widać tego jednak tak wyraźnie jak w poprzednich latach. Nie mogę się pozbyć wrażenia, że 71. edycję festiwalu w ogóle odwiedziło mniej gości niż zazwyczaj. Albo tylko ukrywają się w salach kinowych, bo w ostatnich dniach pogoda nie dopisuje. Na plażach nie ma prawie nikogo; wieje chłodny wiatr, pada deszcz, a słońce pojawia się zaledwie przelotnie.

 • Współautorka reportażu o neonazistach: To był klasyczny reportaż wcieleniowy

  ...ten materiał na inne nośniki, komu została przekazana kamera oraz gdzie obecnie znajdują się oryginalny nośnik i nagranie. Na ławie oskarżonych zasiada sześcioro uczestników "obchodów", którzy...

 • Łzy Marty Manowskiej w show TVP

  .... "Fajne doznanie, fajne uczucie, a uśmiech dzieci jest największą zapłatą za to, co zrobiliśmy" - stwierdził przed kamerami Radek. Na zakończenie wszyscy bohaterowie otrzymali "gwiazdę...

Zdjęcia na temat: ukryta kamera
Wideo na temat: ukryta kamera
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1836.

  . Ich spotkanie za kratami jest dziwne i pełne emocji. Alicja zdaje się być zafascynowana mordercą, przebieg spotkania rejestruje ukryta w długopisie Umińskiej kamera.

 • Paryska dziwka i książę

  Porównywana do bezkompromisowych świrów z Jackass – aktorka i parodystka Camille Cottin – zabiera widzów w szokującą i arcyzabawną podróż do Londynu, gdzie planuje randkę z… księciem Harrym. Niegrzeczne wyczyny Cottin, w całości zarejestrowane ukrytą kamerą i okupione kilkukrotnym pobytem w areszcie (!), dały jej miano Sachy Barona Cohena w spódnicy i błyskawicznie podbiły serca kinomanów.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1641.

  Po wybuchu Sylwia ma kłopoty ze wzrokiem i trafia do szpitala. Marek obiecuje ukochanej, że syn wyprowadzi się do babci. Witek zarzeka się, że kupił Paszkowskiej w prezencie zwykły budzik, a kobieta sama podłożyła petardę, żeby go oczernić. Niestety, nie ma na to żadnych dowodów. Nagranie z ukrytej kamery jest uszkodzone. Sabina wciąż zamartwia się o rodzinę, bo biologiczny ojciec Mai nie daje im spokoju. Andrzej proponuje żonie, by uciekli od problemów i wyjechali na stałe na Islandię....

Dyskusje na temat: ukryta kamera