• Informacje na temat:

  ulubione hobby

Artykuły na temat: ulubione hobby
 • Nietypowe hobby Urszuli Chincz

  "Haft richelieu to moja maestria" - mówi Urszula Chincz, która w wolnych chwilach nie tylko haftuje, ale i robi na drutach. Dziennikarka minionej zimy zrobiła aż sześć szalików.

 • Don Cheadle: Kokaina to moje hobby

  - Uwielbiam zamieszkiwać różne postacie, różne osobowości, odkrywać ich człowieczeństwo i wady, szukać różnych sposobów, żeby opowiadać o nich widzom - opowiada Don Cheadle, który powtórzył swoją kreację pułkownika Jamesa Rhodesa w trzeciej już odsłonie "Iron Mana".

 • Jurorka "Top Chef" i jej ekstremalne hobby!

  Najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni, jurorka "Top Chef", pochwaliła się swoją nową pasją!

 • Jest singlem przez ... golfa

  Hobby brytyjskiego gwiazdora, który bywa widywany także na pół-profesjonalnych zawodach, całkowicie przejęło kontrolę nad jego życiem - podaje portal WENN. Artysta wstaje podobno nawet w środku nocy, by potrenować swoje ulubione zagrania. Grant jest pewien, że to właśnie jego miłość do golfa odpowiada za to, że jeszcze się nie ustatkował. "Kiedy mówisz do dziewczyny: Gram w golfa , w jej oczach...

 • ​Katarzyna Cichopek urządza silent disco w swoim domu

  Podczas pandemii Katarzyna Cichopek powróciła do swojej wielkiej pasji, którą jest taniec. Wieczorami nakłada słuchawki na uszy i zaczyna tańczyć do ulubionej muzyki. Zabawa w konwencji silent disco to zresztą znakomity sposób, by uczcić przypadający 29 kwietnia Międzynarodowy Dzień Tańca.

 • Strasburger: Od 30 lat to samo

  ..."Kemping to nie tylko turystyka, to również hobby" - przekonuje prezenter Karol Strasburger. I choć wbrew pozorom nie jest to tani wypoczynek, aktor od 30 lat nie wyobraża sobie innego sposobu na urlop.

 • Ola Ciupa schudła po "Celebrity Splash"

  Ola Ciupa, znana z klipu "My Słowianie", ma nowe hobby - zaczęła uprawiać bieganie. Z tego faktu nie jest zadowolony Donatan, gdyż modelka mocno schudła już podczas udziału w show "Celebrity Splash". - Próbuje mnie utuczyć. Kupuje mi chipsy - zdradza młoda gwiazda.

 • Konrad Piasecki: Lepszy od Moniki Olejnik?

  Gośćmi jego programu są przede wszystkim politycy. Jak przyznaje, gra o władzę fascynowała go od dziecka. Jednak są chwile, kiedy stara się od niej odpocząć. Tą odskocznią jest dla niego historia. - To moje hobby - przyznaje dziennikarz.

 • James Franco nie tylko o "Wstydzie"

  Jednym z wielu hobby aktora Jamesa Franco ("27 godzin", "Spring Breakers", "To już jest koniec") jest sporadyczne pisanie recenzji filmowych. Ostatnio na łamach magazynu "Vice" hollywoodzki gwiazdor entuzjastycznie wypowiedział się o najnowszej produkcji Steve'a McQueena, "Zniewolony".

 • wywiad

  ...w Polsce ukazał się rok później. Z 25-letnim Aaronem Kaminem o zespole, polskich korzeniach gitarzysty i jego hobby, rozmawiał Marcin Jędrych z radia RMF FM.

Wideo na temat: ulubione hobby
Dyskusje na temat: ulubione hobby
 • Re: Ulubione seriale już od sierpnia!

  kosztowne hobby, Piotrek zacząć poważną karierę. Madzi przydałby się porządny romans ale z kimś bardzo zakazanym. Na to jednak trzeba by odważnych scenarzystów, obecni chcą mieć za bohaterów anioły