• Informacje na temat:

  ulubione hobby

Artykuły na temat: ulubione hobby
 • "M jak miłość": Nietypowe hobby Teresy Lipowskiej

  Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", kocha kwiaty i nie wyobraża sobie, że mogłoby ich wokół niej zabraknąć. Aktorka znana jest z tego, że potrafi przedłużać roślinom życie... Żartuje, że jej mieszkanie przypomina czasami hospicjum kwiatowe.

 • Nietypowe hobby Urszuli Chincz

  "Haft richelieu to moja maestria" - mówi Urszula Chincz, która w wolnych chwilach nie tylko haftuje, ale i robi na drutach. Dziennikarka minionej zimy zrobiła aż sześć szalików.

 • Kinga Preis drży z niepokoju o syna. Ma ryzykowne hobby

  Nieprzespane noce, pełne niepokojących myśli – to czuje od kilku lat, gdy zaczynają się wakacje. Zamiast cieszyć się słońcem i beztroską letnią porą Kinga Preis (47 l.) odchodzi od zmysłów.

 • Ola Ciupa schudła po "Celebrity Splash"

  Ola Ciupa, znana z klipu "My Słowianie", ma nowe hobby - zaczęła uprawiać bieganie. Z tego faktu nie jest zadowolony Donatan, gdyż modelka mocno schudła już podczas udziału w show "Celebrity Splash". - Próbuje mnie utuczyć. Kupuje mi chipsy - zdradza młoda gwiazda.

 • Moim hobby jest praca

  ...na to uczciwie zapracować. Później pozwala pan sobie na leniuchowanie? – Tak się złożyło, że moim hobby jest moja absorbująca praca. Jedyne, na co sobie ostatnio pozwoliłem to kurs języka...

 • Petr Cech na perkusji w utworze Foo Fighters!

  Czeski bramkarz zespołu Chelsea Londyn to zapalony perkusista. Zobacz, jak poszło mu z piosenką zespołu Dave'a Grohla.

 • Strzelanki i bijatyki. Te gwiazdy uwielbiają gry komputerowe

  Gwiazdy małego i dużego ekranu mają różne hobby. Jak się okazuje, niektóre uwielbiają przenieść się do wirtualnego świata i pograć w "Wiedźmina" czy "Doom". Kto ze znanych aktorów i aktorek lubi gry komputerowe?

 • Sarah Goldberg, gwiazda "Siódmego nieba", nie żyje

  Sarah Goldberg, znana z serialu "Siódme niebo", nie żyje. 40-letnia aktorka zmarła we śnie.

 • "Bodo": Filip Bobek potrafi upiec idealną... pizzę!

  Filip Bobek, którego zobaczymy jako Aleksandra Żabczyńskiego w powstającym właśnie serialu "Bodo", uwielbia słodycze, wodę z cytryną i pizzę, którą sam piecze. - Gotowanie to moje hobby - mówi.

 • Bronisław Cieślak: To miała być tylko przygoda

  Jako detektyw wystąpił w ponad siedmiuset odcinkach, a w roli milicjanta - w dwudziestu jeden. Bronisław Cieślak opowiada o pracy na planie seriali i tłumaczy, dlaczego nie lubi, kiedy porównuje się go do Jamesa Bonda.

Wideo na temat: ulubione hobby
 • Paris z siostrą na zakupach

  Paris Hilton z siostrą Nicky oddaje się swojemu ulubionemu hobby - kupowaniu ciuchów.

 • Myśliwy

  Ali, mimo iż pracuje na nocną zmianę, każdą wolną chwilę poświęca pięknej żonie i córeczce. Uciekając przed stresującym życiem w Teheranie, mężczyzna oddaje się ulubionemu hobby -polowaniu. Życie Alego przybiera dramatyczny obrót, kiedy jego żona Sara przypadkowo ginie w strzelaninie między policją a demonstrantami. Po frustrujących doświadczeniach na komisariacie główny bohater Myśliwego rozpoczyna własne śledztwo, i w akcie zemsty zabija policjantów na stołecznej autostradzie. Ścigany przez...

 • Don Jon

  Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) wszystko w swoim życiu uprzedmiotowił: samochód, mieszkanie, rodzinę, religię i, oczywiście, kobiety. Dzięki umiejętności poderwania 10 piękności w każdy weekend, koledzy nadali mu przydomek "Don Jon". Ale nawet najbardziej satysfakcjonujący wieczór nie może równać się u niego ze spełnieniem, jakie osiąga siedząc samotnie przed komputerem i oglądając pornografię. Niezadowolony z tego faktu, wyrusza w podróż, która ma pomóc mu odnaleźć większą seksualną...

Dyskusje na temat: ulubione hobby
 • Re: Ulubione seriale już od sierpnia!

  kosztowne hobby, Piotrek zacząć poważną karierę. Madzi przydałby się porządny romans ale z kimś bardzo zakazanym. Na to jednak trzeba by odważnych scenarzystów, obecni chcą mieć za bohaterów anioły