• Informacje na temat:

  ulubione potrawy

Artykuły na temat: ulubione potrawy
 • "M jak miłość": Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan, czyli Joanny z "M jak miłość", są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys – rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys - rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy więcej tego nie zrobi!

  W domu Małgorzaty Rozenek-Majdan (około 37 lat) nastąpiła rewolucja. Podobno wszyscy domownicy mają zakaz spożywania jednej potrawy! Zobaczcie, o co chodzi!

 • Marzena Rogalska prezenty zbiera cały rok

  Mimo że Marzena Rogalska prezenty zbiera przez cały rok, to przed świętami wpada w panikę. "Dostaję histerii i kupuję więcej" - zdradza dziennikarka, która wyznaje też, za co najbardziej ceni sobie święta oraz jakie są jej ulubione potrawy.

 • ...przygotowanie m.in. sernika, wielkanocnej baby i białej kiełbasy. Część deserów pochodzić będzie z należącej do Magdy Gessler warszawskiej restauracji, inne potrawy przygotują znajomi restauratorki...

 • Tomasz Sekielski nie ryzykuje bez potrzeby

  Tomasz Sekielski zdradza , co jest dla niego ważne i czym się kieruje, przygotowując kolejne odcinki programu "Po prostu". Opowiada również o rodzinie i o tym, jak spędzi Boże Narodzenie.

 • "Gotowe na wszystko": Miss wśród gosposiek

  ...miesięcy później (3 października 2004 r.) widzowie poznali jej bohaterkę. - Gabrielle Solis przyniosła paellę. Od czasu kiedy była modelką w Nowym Jorku, nabrała apetytu na ostre potrawy... i bogatych...

 • Gordon Ramsay gościem siódmego odcinka programu "MasterChef"

  Gordon Ramsay - jeden z najsławniejszych i najbardziej cenionych szefów kuchni na świecie, restaurator, autor książek kucharskich. Bezkompromisowy, znany z wybuchowości i specyficznego poczucia humoru. Jaki będzie dla uczestników polskiej edycji programu "MasterChef"? Widzowie przekonają się już w najbliższą niedzielę, 19 października o godzinie 20 w TVN.

 • Wielkanoc gwiazd

  ...- mówi aktorka. Katarzyna Żak nie wyobraża sobie, że mogłaby postawić na wielkanocnym stole gotowe dania kupione w sklepie lub w restauracji. Wyniosła z rodzinnego domu zasadę, że wszystkie potrawy...

 • Dorota Gardias: Święta bez wariacji

  Dorota Gardias tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi ze swoja córeczką i partnerem. "Dbamy o bajkową atmosferę" - wyznaje znana pogodynka.

Zdjęcia na temat: ulubione potrawy
Wideo na temat: ulubione potrawy
 • "Na noże": Kto gotuje lepiej niż Magda Gessler?

  smaki podbijają kubki smakowe gwiazd? Aktorzy serialu "Na noże" zdradzają, jakie są ich ulubione potrawy. Kto gotuje lepszą ogórkową niż Magda Gessler? Przekonajcie się sami!(...) odziedziczył po dziadku Antonim. Uwielbia staropolskie potrawy. W jego menu znajdziecie niezwykłe połączenia tradycyjnych smaków i lokalnych produktów, przyrządzone z niezwykłą pasją i oddaniem. Dario Boretti

 • Popisowe danie Barbary Kurdej-Szatan

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan, czyli Joanny z "M jak miłość", są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys – rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • Celebryci na promocji garnków!

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys – rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu. Barbara Kurdej-Szatan przyznaje, że dobrze czuje się w kuchni

Dyskusje na temat: ulubione potrawy