• Informacje na temat:

  ulubione pytanie

Artykuły na temat: ulubione pytanie
 • Ulubione stacje Polaków

  Dom mediowy MPG przeprowadził wśród Polaków badania w zakresie preferencji oglądania telewizyjnych stacji o zasięgu ogólnopolskim. Na pytanie, która stacja wydaje się najbardziej oryginalna, większość kobiet i mężczyzn wskazała na TVN.

 • Nowe "Pytanie na śniadanie"

  Anna Popek i Michał Olszański, Marzena Rogalska i Łukasz Nowicki, Tomasz Kammel i debiutująca Urszula Chincz poprowadzą nowe wydania programu "Pytanie na śniadanie". We wrześniu minie 10 lat od emisji pierwszego odcinka magazynu.

 • "Pytanie na śniadanie": Pełno atrakcji

  Sympatyczni prowadzący i ulubione cykle w nowej odsłonie. Eksperci z wielu dziedzin oraz doskonali kucharze. Ciekawe, a niekiedy bulwersujące opinię społeczną tematy. To wszystko czeka nas w jesiennych wydaniach programu "Pytanie na śniadanie".

 • Ulubiony telewizyjny kucharz

  Fani kulinarnych show wybrali swojego ulubieńca. Został nim Jamie Oliver. Wysoko w rankingu znaleźli się również: Gordon Ramsay i Nigella Lawson.

 • Telekamery Tele Tygodnia: Ulubieni prezenterzy

  Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach prezenter informacji i prezenter pogody.

 • Wskazać ulubione dziecko

  Zapytana o ulubioną balladę z repertuaru jej zespołu piosenkarka powiedziała portalowi INTERIA.PL: - To tak, jakbym chciała wskazać ulubione dziecko. - Trudno jest mi wybrać jedną piosenkę, bo jest ich zbyt dużo, a tworzenie każdej z nich dostarczało nam wiele emocji. - Wiem natomiast co kochają moi fani. Na pewno wśród najukochańszych ballad znajdą się dwie: "Małpa i ja" i "Dwa serca dwa...

 • Ulubiony serial telewizyjny Polaków

  ...pocztowej, Estymator przeprowadził w ramach projektu EstyMedia.pl na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 666 Polaków w wieku od 14 do 79 lat. Pytanie o ulubiony serial miało charakter otwarty...

 • Ulubione książki Joanny Brodzik

  "Książka, do której wracam, to trzytomowe wydanie Baśni Andersena" - zdradza Joanna Brodzik, bohaterka "Życia nad rozlewiskiem". Aktorka od lat angażuje się w kampanie promujące czytelnictwo, przekonuje, że czytanie to nie tylko przyjemność, to kapitał na lata.

 • Goofy: Ulubiony bohater kreskówek

  Jedne gwiazdy Hollywood identyfikują się z Goofym, innym bliższy jest Kaczor Donald. Tak przynajmniej wynika z ankiety, jaką wśród gwiazd show-biznesu przeprowadził koncern Disney'a, w którym narodziły się kultowe postaci z kreskówek.

 • "Ulubiony barman muzyków"

  ...gustu. Jednak ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno wpływ na mój styl ma muzyka jazzowa. I pewnie fakt, że nigdy nie próbowałem śpiewać jak ktoś inny... Powiedziałeś...

Zdjęcia na temat: ulubione pytanie
Wideo na temat: ulubione pytanie
 • Na celebrytki padł blady strach! Zbliża się sezon bikini!

  Aga Jastrzębska ruszyła na kolejny pokaz mody, aby zadać amatorkom ścianek niezwykle ważkie pytania egzystencjalne... Tym razem nasz ulubiony "Jastrząb" wypytywał o przygotowania do zbliżającego się sezonu bikini. Większość celebrytek już ostro trenuje od kilku miesięcy. Małgosi Rozenek pomógł wyjazd na żebranie do Azji, a co z resztą bywalczyń? Tego dowiecie się z materiału... (Dzień Dorby TVN/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun ósmego sezonu!

  Stęsknieni za „Barwami szczęścia”? Na zaostrzenie apetytów przed jesiennym powrotem waszego ulubionego serialu mamy gorący zwiastun! Czy Kasi uda się odnaleźć ojca Ksawerego i czy synek Górki wyzdrowieje? Czy akcje gotowego na wszystko, by zaistnieć w mediach Ernesta zagrożą związkowi Marty i Artura? Czy Krystyna dopnie swego i doprowadzi do rozstania Marka i Marii, a zaniedbywany przez rodziców

 • Jakim Ronaldo jest ojcem?

  "Ciągle się uczę, ale myślę, że dzieci to najlepsze, co mamy w życiu" - mówi Cristiano Ronaldo. Pytany o codzienne czynności, przyznaje, że przewijanie nie należy do jego ulubionych. "Lubię go kąpać, to łatwiejsze" - tłumaczy.

Dyskusje na temat: ulubione pytanie