• Informacje na temat:

  ulubione zajęcie

Artykuły na temat: ulubione zajęcie
 • "Vabank": Ulubiona komedia Polaków

  Kiedy "Vabank" Juliusza Machulskiego pojawia się w telewizji, widzowie nadal chętnie go oglądają! I pomyśleć, że jeden z ulubionych filmów Polaków miał mieć inny tytuł i reżysera.

 • Ulubiony dziennikarz Polaków

  Trzy lata temu przeżył bardzo ciężkie poparzenie. Teraz czerpie garściami z życia. - Warto żyć dla innych, nie tylko dla siebie - przekonuje Krzysztof Ziemiec.

 • Jack Black: Ulubiony żartowniś Hollywood kończy 50 lat

  Komik o twarzy demonicznego cherubina, jak określił Jacka Blacka "The Guardian", kończy w środę, 28 sierpnia, 50 lat. Przyznaje, że lubi grać postaci, które wzbudzają sympatię. "Gdybym nie był aktorem, chciałbym robić gry i zabawki - wprawiać ludzi w dobry nastrój" - przyznał.

 • Utalentowane "dwudziestki"! Wybierz swoją ulubioną amerykańską wokalistkę

  Choć wszystkie mają status gwiazdy, w dorobku wielkie przeboje, a na koncie grube miliony, to żadna z nich nie skończyła jeszcze trzydziestki. Która z amerykańskich wokalistek jest waszą ulubioną?

 • Ulubione dzieci i zwierzaki

  Haley Joel Osment i Lassie zostali zwycięzcami dwóch plebiscytów zorganizowanych wśród filmowych fanów przez brytyjską sieć wypożyczalni Blockbuster. Młody gwiazdor "Szóstego zmysłu" wygrał w ankiecie na "Najlepszego dziecięcego aktora wszech czasów", dzielny piesek triumfował natomiast w rankingu na "Ulubionego zwierzęcego bohatera filmowego".

 • Muppet: Ulubiony naukowiec

  Dr Bunsen Honeydew z Muppetów zdystansował doktora Strangelove'a , Danę Scully z serii "Z archiwum X" oraz doktora Spocka ze "Star Treka" w internetowym plebiscycie na najbardziej lubianych naukowców małego i dużego ekranu.

 • Nie żyje Bibi Andersson, jedna z ulubionych aktorek Bergmana

  W wieku 83 lat zmarła szwedzka aktorka Bibi Andersson. Uznanie przyniosły jej role w filmach Ingmara Bergmana. Wystąpiła między innymi w jego "Siódmej pieczęci" i "Personie".

 • Katarzyna Zielińska: Mój ulubiony serial to...

  Katarzyna Zielińska wraz z twórcami "M jak miłość" świętowała emisję tysięcznego odcinka serialu. W udzielonym z tej okazji wywiadzie artystka opowiada o swoich pierwszych krokach w telewizji.

 • Użytkownicy Interii wybrali swoje ulubione utwory lata 2017!

  Michał Szpak i utwór "Tic Tac Clock" oraz przebój "Despacito" Luisa Fonsiego i Daddy Yankee'ego zostały uznane przez czytelników Interii odpowiednio polskim i zagranicznym przebojem lata 2017.

 • Trochę zajęta nastolatka

  ...? Wszystko wskazuje na to, że zakochana w black metalu gwiazda Disneya przejmie od Avril Lavigne miano ulubionej piosenkarki zbuntowanych nastolatek. A jak dalej potoczy się jej kariera? Na razie Demi ma...

Zdjęcia na temat: ulubione zajęcie
Wideo na temat: ulubione zajęcie
 • Wojciechowska: Zdaniem lekarzy nie powinnam zajść w ciążę

  Martyna Wojciechowska zdradziła w programie "Uwaga", że lekarze nie dawali jej żadnych szans na zajście w ciążę. Gdy pogodziła się już z tą myślą, dowiedziała się, że wkrótce zostanie mamą. Ojcem Marysi jest nurek Jerzy Błaszczyk. Na salonach plotkuje się jednak, że Martyna związana jest ze swoją bliską przyjaciółką - Anitą Werner. Dziennikarka pytana, czy Wojciechowska faktycznie jest "jej facetem", odpowiada z uśmiechem: "O! To mój ulubiony wątek. Bardzo zabawne to jest. Niektórzy traktują...

 • Klaudia Halejcio tańczy na rurze

  Taniec, zwłaszcza na rurze, to ulubiona dyscyplina sportu Klaudii Halejcio. Gwiazda stara się także regularnie biegać i uczestniczyć w zajęciach fitness, mimo że nie przepada za tego rodzaju aktywnością fizyczną.

 • Czego Laurie nie lubi robić nago?

  Wcielający się w rolę Gregory’ego House’a, Hugh Laurie, nie lubi nago grać. Ani ganiać na golasa po planie, bo jak twierdzi „Brytyjczycy rodzą się w ubraniu”, a paradowanie bez przyodziewku przed trzydziestoma facetami nie należy do jego ulubionych zajęć. Niestety, fabuła siódmego sezonu wymaga, aby House udzielał się w wielu scenach łóżkowych. Zobaczcie co jeszcze opowiedział o trudach swojej roli, oglądając ten wywiad z programu „The Ellen Show”.

Dyskusje na temat: ulubione zajęcie