• Informacje na temat:

  ulubiony produkt

Artykuły na temat: ulubiony produkt
 • Simon Cowell schudł, eliminując z diety kilka produktów

  Simon Cowell pozbył się nadwagi, rezygnując z kilku produktów. Których?

 • Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys - rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • "M jak miłość": Ulubione potrawy gwiazd

  ...listę jego ulubionych potraw otwiera tradycyjny schabowy, ale muzyk przyznaje, że czasem lubi też eksperymentować w poszukiwaniu nowych smaków. - Ostatnio wykorzystałem piętrową bazę garnków(...), że żona dba o to, by podstawą domowego menu były przede wszystkim świeże i ekologiczne produkty. On sam - jak większość mężczyzn - czasem pozwala sobie na tłuste i kaloryczne potrawy. - Uwielbiam...

 • "Paddington" : Pod futrem

  "Paddington" Paula Kinga to wzór idealnego prezentu: będącego świetnym produktem, opartym na najlepszych wzorcach i wykonanym z precyzją, a przy tym pełnego ciepła, podarowanego od serca albo chociażby z sercem.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Ograniczyłam liczbę kosmetyków. Mam mało, ale dobre!

  ...45-letnia Paulina Smaszcz-Kurzajewska przyznaje, że dba o to, by na oficjalnych imprezach wyglądać nienagannie. I choć ma swoje ulubione kosmetyki – czerwoną pomadkę i róż do policzków, to jej toaletka nie jest przepełniona, bo zamiast wielu przypadkowych produktów, wybiera tylko takie, które są dopasowane do jej rodzaju ceru i produkowane z wysokiej jakości składników.

 • "Diabelska plansza Ouija": Stukostrachy

  Horror "Diabelska plansza Ouija" - próbujący zdyskontować halloweenowy nastrój i reklamujący, sprzedawaną przez firmę Hasbro, spirytystyczną zabawkę - jest produktem w najbardziej oczywistym i obelżywym znaczeniu tego słowa. To film-gadżet, film jak figurka dołączana do zestawu Happy Meal.

 • Cały rok z Dawidem

  Przed nami 2019 rok. Wielbiciele Dawida Kwiatkowskiego mają wyjątkową okazję, by spędzić z ulubionym muzykiem wszystkie dni 2019 roku. Zapewni to „Optymistyczny Kalendarz 2019” (Prószyński Media), czyli kalendarz przygotowany specjalnie dla fanów przez samego artystę. W środku znaleźć można ciekawostki, przepisy i wiele różnych niespodzianek, a w trakcie spotkań z Dawidem zdobyć najcenniejszy...

 • George Clooney na diecie

  Żona Georgea Clooneya nakazała aktorowi przejście na restrykcyjną dietę. Zagraniczne media donoszą, że Amal Clooney chce, aby mąż wrócił do formy przed oscarową galą, dlatego zakazała gwiazdorowi spożywać alkohol, jeść niezdrowe dania na wynos, ograniczyła również nabiał.

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska przeprowadza się do Włoch?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Monika Borecka z „Drugiej szansy” i Natalia Boska z „rodzinki.pl”, nigdy nie kryła, że Włochy to jej ulubiony kraj. Słoneczną Italię stara się odwiedzać przynajmniej kilka razy w roku. Od pewnego czasu aktorka i jej mąż podobno bardzo poważnie zastanawiają się nad zakupem domu w Toskanii...

 • Magdalena Popławska: Jestem niewierząca

  Magdalena Popławska w święta będzie jeść... jarskie gołąbki. "Babcia długo nie mogła zaakceptować mojego niejedzenia mięsa, ale w końcu zrozumiała, że nie wygra" - wyznała aktorka. "Generalnie z tradycjami często mam problem" - dodała.

Wideo na temat: ulubiony produkt
 • Kurzajewska: W pewnym wieku przestałam już kupować wszystko

  Była dziennikarka przyznaje, że dba o to, by na oficjalnych imprezach wyglądać nienagannie. I choć ma swoje ulubione kosmetyki – czerwoną pomadkę i róż do policzków, to jej toaletka nie jest przepełniona, bo zamiast wielu przypadkowych produktów, wybiera tylko takie, które są dopasowane do jej rodzaju ceru i produkowane z wysokiej jakości składników.

 • "Na noże": Kto gotuje lepiej niż Magda Gessler?

  odziedziczył po dziadku Antonim. Uwielbia staropolskie potrawy. W jego menu znajdziecie niezwykłe połączenia tradycyjnych smaków i lokalnych produktów, przyrządzone z niezwykłą pasją i oddaniem. Dario Boretti