• Informacje na temat:

  ulubiony projektant

Artykuły na temat: ulubiony projektant
 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • Aneta Kręglicka jurorką "Projektantów na start"

  ..."Ikonie stylu i muzie projektantów" towarzyszyć będą w pracach jury: autor zdjęć sesji modowych gwiazd - Marek Straszewski oraz Mona Kinal, mająca na koncie liczne projekty modowe. Marcelina Zawadzka(...) branży modowej, a widzowie poznają obowiązujące w niej reguły gry. Do Anety Kręglickiej w "Projektantach na start" będzie należało ostatnie słowo. Zainspirować przewodniczącą jury - będzie nie lada...

 • "Project Runaway": Projektanci i modelki

  ...4 marca TVN wyemitował premierowy odcinek drugiego sezonu "Project Runaway". Show, w którym do walki o zwycięstwo przystąpiło 14 ambitnych projektantów z całej Polski, oglądać można w każdą środę o godz. 21.30.

 • Tomasz Ossoliński: Film o projektancie już w kinach

  Na ekrany kin wchodzi film dokumentalny przedstawiający kulisy pracy Tomasza Ossolińskiego - jednego z najlepszych polskich projektantów, który od 20 lat niezmiennie pozostaje w czołówce polskiej mody.

 • Projektant Tom Ford pracuje nad kolejnym filmem

  ...zmuszają widza, by zachwycał się każdym ujęciem. Ten film należy oglądać z nie mniejszą uwagą niż misterne kreacje projektanta - podkreślano w recenzjach. 53-letni Tom Ford jest jeden z najbardziej wpływowych projektantów na świecie. W przeszłości był dyrektorem kreatywnym domu mody Gucci. Jednocześnie, tworzył kolekcje dla Yves Saint Laurent. W 2004 r. zrezygnował z pracy dla modowych gigantów i skupił...

 • Catherine Deneuve sprzedaje garderobę od Saint Laurenta

  Francuska aktorka Catherine Deneuve, która właśnie skończyła 75 lat, postanowiła zlicytować ubrania od swojego ulubionego projektanta Yves Saint Laurenta. Projektant był jej bliskim przyjacielem a Deneuve była jedną z jego muz.

 • Tomasz Ossoliński: Kino jest moją inspiracją

  Z dokumentu "Tomasz Ossoliński. Before the show" dowiemy się, jak wyglądały kulisy przygotowań do jednego z pokazów mody utalentowanego projektanta. "Pracowałem tak szaleńczo, że w którymś momencie zapomniałem o tym, że jestem filmowany" - przyznaje Ossoliński.

 • Katarzyna Zielińska: Lubię pokazy mody

  Katarzyna Zielińska ceni polskich projektantów. Do jej ulubionych kreatorów należą Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak z marki Bizuu, duet Paprocki & Brzozowski, Natalia Jaroszewska, Łukasz Jemioł i Gosia Baczyńska. Zdaniem Katarzyny Zielińskiej są to nie tylko zdolni projektanci, lecz także sympatyczni, ciekawi ludzie. Aktorka twierdzi też, że lubi pokazy mody i chętnie się na nich pojawia, nie...

 • Kostiumy Gaultiera u Almodovara

  Kostiumy do najnowszego filmu Almodóvara "Skóra, w której żyję" zaprojektował wizjoner i enfant terrible współczesnego świata mody, były współpracownik m.in. Pierre'a Cardina i jeden z ulubionych projektantów Madonny - Jean Paul Gaultier.

 • Pierwszy polski modowy talent show

  Udział w programie "Projektanci na start" otworzy najzdolniejszym twórcom drzwi do kariery w świecie mody. Pomysłodawcy projektu dostrzegają rosnącą grupę zdolnych projektantów, tworzących autorskie(...) i produkuje "Projektantów...". - Cieszymy się, ze będziemy producentem pierwszego polskiego programu dla kanałów grupy FOX International Channels - dodaje Muszyński i podkreśla, że "Projektanci na start" to...

Zdjęcia na temat: ulubiony projektant
Wideo na temat: ulubiony projektant