• Informacje na temat:

  uma thurman

Artykuły na temat: uma thurman
 • ​Uma Thurman w kolejnym serialu

  Po przygodzie z realizowanym dla Netfliksa serialem "Chambers" oraz z produkowanym przez stację NBC serialem "Incydent", Uma Thurman wystąpi teraz w produkcji platformy Apple TV+. Będzie to amerykańska wersja izraelskiego serialu "False Flag", którą wyprodukuje Rob Williams ("Człowiek z Wysokiego Zamku"). Serial będzie nosił tytuł "Suspicion".

 • Uma Thurman została modelką

  Pokaz najnowszej kolekcji Miu Miu obfitował w niespodzianki. Na wybiegu prócz zawodowych modelek pojawiły się także gwiazdy kina i telewizji - m.in. zamykająca show Uma Thurman.

 • Uma Thurman oskarża Weinsteina o molestowanie seksualne

  Uma Thurman, gwiazda takich filmów jak "Pulp fiction" i "Kill Bill", oskarżyła amerykańskiego producenta filmowego Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne. O jego napaściach i umizgach opowiedziała w opublikowanym w sobotę, 3 lutego, wywiadzie dla "New York Timesa".

 • Producentka Uma Thurman

  Uma Thurman ( "Zapłata" , "Kill Bill: Volume 2" ) zastąpi Nicole Kidman ( "Wzgórze nadziei" ) na planie nowej wersji filmu "Producenci" . Kidman wycofała się z realizacji z powodu napiętego zawodowego harmonogramu. Uma Thurman wcieli się w postać Ulli, histerycznej sekretarki dwóch tytułowych bohaterów.

 • Uma Thurman w lamborghini

  Uma Thurman ( "Pulp Fiction" , "Be Cool" , "Producenci" ) zagrała główną rolę w krótkim filmie "Mission Zero", najnowszym projekcie firmy Pirelli Film. Produkcja jest już dostępna w sieci.

 • Uma Thurman w habicie

  Uma Thurman zagra główna rolę w niezależnym dramacie "Girl Soldier". Aktorka wcieli się w postać zakonnicy, która uratowała 140 dziewczynek uprowadzonych ze szkoły w Ugandzie.

 • Uma Thurman w komedii

  Uma Thurman ("Gattaca", "Słodki drań" , "Vatel" ) zagra w romantycznej komedii zatytułowanej "Accidental Husband". Aktorka również film wyprodukuje. Scenariusz napiszą debiutantki - Mimi Hare i Clare Naylor. Na razie nie jest jeszcze znane nazwisko reżysera.

 • Twarda Uma Thurman

  Uma Thurman dzięki swej roli Panny Młodej w przeboju "Kill Bill: Volume 1" zasłużyła na miano najtwardszej ekranowej bohaterki wszech czasów. Wyprzedziła tym samym dotychczasową liderkę podobnych zestawień - Sigourney Weaver, która niezapomnianą kreację Ellen Ripley stworzyła w cyklu o "Obcych" .

 • Futurystyczna Uma Thurman

  Uma Thurman ("Pulp Fiction", "Vatel" ) dołączy do obsady filmu "Paycheck", którego gwiazdą będzie Ben Affleck. Dreszczowiec s-f powstaje w oparciu o opowiadanie autorstwa Philipa K. Dicka. Na fotelu reżysera opowieści zasiada John Woo ( "Mission: Impossible 2" , "Szyfry wojny" ).

 • Uma Thurman wręczy Oscara

  Uma Thurman ( "Pulp Fiction" , "Serce nie sługa" , "Kill Bill" ) dołączyła do grona gwiazd, które 5 marca pojawią się na scenie Kodak Theatre w Hollywood, aby wręczyć tegorocznym laureatom nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej złote statuetki. Nazwisko aktorki ujawnił Gil Cates, producent oscarowej gali.

Zdjęcia na temat: uma thurman
 • Uma Thurman
Wideo na temat: uma thurman
 • Uma Thurman z chłopakiem

  Aktorka Uma Thurman przybywa z chłopakiem Arpadem Bussonem na Wings WorldQuest 2008 Women of Discovery Awards Gala. Nowy Jork, 5 marca.

 • Co się stało z twarzą Umy Thurman?

  Uma Thurman padła ofiarą mody na operacje plastyczne? Świat obiegły właśnie zdjęcia aktorki, na których nie przypomina ona samej siebie. Co stoi za nowym wyglądem gwiazdy - chirurg czy może nieudany makijaż? (źródło: x-news)

 • Życzenia od Umy Thurman

  Uma Thurman wychodzi wraz z chłopakiem Arpadem Bussonem z nowojorskiej restauracji. W drodze do samochodu mówi fotoreporterom, że uwielbia ich pracę i życzy im wesołych świąt.

Dyskusje na temat: uma thurman