• Informacje na temat:

  uma thurman modelka

Artykuły na temat: uma thurman modelka
 • Uma Thurman została modelką

  Pokaz najnowszej kolekcji Miu Miu obfitował w niespodzianki. Na wybiegu prócz zawodowych modelek pojawiły się także gwiazdy kina i telewizji - m.in. zamykająca show Uma Thurman.

 • Uma Thurman w lamborghini

  Uma Thurman ( "Pulp Fiction" , "Be Cool" , "Producenci" ) zagrała główną rolę w krótkim filmie "Mission Zero", najnowszym projekcie firmy Pirelli Film. Produkcja jest już dostępna w sieci.

 • Uma Thurman: Dziewczyna z kalendarza

  Amerykańska aktorka Uma Thurman dostąpiła zaszczytu pozowania do słynnego kalendarza, wydawanego przez producenta campari, popularnego włoskiego likieru na bazie gorzkiej pomarańczy i ziół. Tematem przewodnim kalendarza będą festiwale z różnych zakątków świata.

 • Już się nie boi

  Niedawno Uma Thurman skończyła 42 lata i twierdzi, że nigdy nie była szczęśliwsza. Wkrótce ponownie zostanie mamą, a w kinach będzie można zobaczyć nowe filmy z jej udziałem...

 • Erotyczne opus magnum Larsa von Triera

  Pierwszą część "Nimfomanki", erotycznego komediodramatu autorstwa duńskiego reżysera Larsa von Triera, od 10 stycznia można oglądać w kinach w Polsce. W obsadzie są m.in.: Charlotte Gainsbourg, Shia LaBeouf, Uma Thurman, Christian Slater, Stellan Skarsgard i Stacy Martin.

 • Gwiazdy i celebryci w Wenecji

  Catherine Deneuve, Uma Thurman, Al Pacino, Ethan Hawke i Emma Stone - to największe gwiazdy zakończonego w sobotę, 6 września, 71. festiwalu filmowego w Wenecji. Jak co roku na czerwonym dywanie pojawiły się też włoskie "gwiazdki" i celebryci.

 • Shia LaBeouf w "Nimfomance"

  Pojawił się nowy teaser "Nimfomanki" Larsa von Triera. Głównymi gwiazdami minutowego klipu jest Shia LaBeouf ("Transformers") i modelka Stacy Martin.

 • Intymnie o Marilyn Monroe

  Close, Hope Davis, Viola Davis, Jennifer Ehle, Ben Foster, Paul Giamatti, Jack Huston, Stephen Lang, Lindsay Lohan, Janet McTeer, Jeremy Piven, Oliver Platt, David Strathairn, Lili Taylor, Uma Thurman(...) napisanymi przez Normana Mailera, Glorię Steinem, Billy'ego Wildera i Trumana Capote. Pojawiają się również wypowiedzi nauczycieli, przyjaciół, kochanków i fanów Marilyn. Film jest bogato ilustrowany...

 • Polska Noc w Cannes

  De Niro, Jude Law czy Uma Thurman. Jak powiedzieli organizatorzy, jeszcze nie wiadomo, jakie polskie gwiazdy pojawią się w Cannes. Lecz wiadomo już, że goście zobaczą ekskluzywną kolekcję sukni...

 • Nowy serial Johna Woo

  ...znajdą się m.in. bankier z Wall Street, uliczny spryciarz, szybko awansujący w hierarchii służbowej pracownik agencji ATF (Alcohol, Tobacco & Firearms) oraz modelka specjalizująca się w występach(...) chodzi o duży ekran, twórca kończy właśnie postprodukcję dreszczowca s-f "Paycheck" na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka, z Benem Affleckiem i Umą Thurman w rolach głównych. Potem zaś zamierza...

Zdjęcia na temat: uma thurman modelka