• Informacje na temat:

  umiejętności młodym

Artykuły na temat: umiejętności młodym
 • Jerzy Połomski: Robię miejsce dla młodych

  .... Jednocześnie podkreśla: - Wyniosłem tradycyjne nawyki z wydziału wokalnego PWST w Warszawie, moim mistrzem był Ludwik Sempoliński. Dzisiaj ustępuję miejsca młodym, bo tak po prostu należy - tłumaczy. Na(...) powodów do dumy i motywują do dalszego działania. - Moja publiczność zna wszystkie moje piosenki, ceni mój dorobek, moje umiejętności. Mam pełne sale, nie mógłbym sobie wymarzyć lepszego przyjęcia...

 • Recenzja Sarius "Daleko jeszcze?": Podwójna ostrość

  Właśnie tak powinno wyglądać spotkanie starego wygi z młodym gniewnym - O.S.T.R. odnalazł polot w muzycznym rzemiośle, Sarius nabrał rozwagi w posługiwaniu się słowem i skończyło się na bardzo dobrym rapie.

 • Karolina Korwin-Piotrowska: "Młode pokolenie zrobi celebrytom holokaust". Internauci oburzeni

  ..., że... nauczyła ją myśleć, być bezczelną, bezczelnie szczerą. Radzimy wykorzystać nabyte umiejętności i jak najszybciej zmienić obiekt westchnień. Dla własnego dobra. *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Serial wszech czasów

  "Ptaki ciernistych krzewów" - saga o uczuciu księdza do młodej dziewczyny - była przed laty telewizyjnym hitem. Teraz możemy przypomnieć sobie losy bohaterów serialu.

 • Teresa Lipowska ostro o młodych aktorkach z "M jak miłość"!

  ..., że na planie pojawiają się coraz gorsi "aktorzy", którzy nie mają zbyt wielkich umiejętności! "Zdarzają się i tacy, którzy grać nie powinni. Bywa i tak, że nie wytrzymują  na planie 12-godzinnego dnia...

 • Amatorka zagrała dublerkę Walach

  Mieszkańcy podkarpackiej gminy Gorzyce zagrali w najnowszym filmie Borysa Lankosza "Ziarno prawdy". I choć większość z nich wciela się w postaci z tłumu, to jedna z młodych gorzyczanek, Renata Trybuła, wystąpiła, jako dublerka samej Magdaleny Walach!

 • Dagmara Kaźmierska wywołała burzę, publikując zdjęcie z Antkiem Królikowskim! Co ich łączy?

  Dagmara Kaźmierska (45 l.) słynie z pozytywnego nastawienia do życia i na co dzień stara się otaczać osobami, które tak jak ona, emanują dobrą energię. Gwiazda "Królowych życia” wywołała niemałą sensację, publikując zdjęcie z młodym Antkiem Królikowskim (31 l.). Czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

 • Wojciech Modest Amaro: Mamy gigantyczny potencjał

  Już w środę, 26 listopada, zobaczymy finał show "Top Chef". Jego juror, Wojciech Modest Amaro - najbardziej utytułowany szef kuchni w Polsce, zdradza, co ceni u innych kucharzy i kto jest jego faworytem w wyścigu po 100 tys. zł oraz miano kulinarnego mistrza.

 • Tomasz Barański wyjawił gorzką prawdę o Justynie Żyle. A jednak!

  Tomasz Barański (38 l.) wyjawił prawdę na temat Justyny Żyły (31 l.) i jej umiejętności tanecznych. Okazuje się, że była żona skoczka nie za bardzo miała do czynienia nie tylko z tańcem, ale i w ogóle z aktywnością fizyczną...

 • "The Voice of Poland": Kto wygra drogę do kariery?

  6 grudnia o godzinie 20:00 odbędzie się wielki finał programu "The Voice of Poland". Na placu boju pozostało tylko czworo uczestników. Który z nich zwycięży?

Wideo na temat: umiejętności młodym
 • 2 młode wina

  Kontynuacja przebojowej czeskiej komedii z 2008 roku pt. "Młode wino". Na ekranie znana z pierwszej części filmu dwójka przyjaciół - Honza i Jirka oraz nowi bohaterowie. Honza w końcu się ustatkował - wraz z Klarą mieszka w starej winnicy swojego dziadka. Z wielką pasją uprawia winorośl - podjął się skomplikowanej sztuki produkcji wina słomkowego, lecz póki co, spotykają go same porażki. Za to Jirka, który został w mieście, wciąż pakuje się w nowe kłopoty. Kiedy na jaw wychodzi jego romans z...

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Barbara

  Lato 1980. Lekarka Barbara składa wniosek o wizę wyjazdową z NRD (Niemcy Wschodnie). Za karę zostaje przeniesiona z Berlina do małego szpitala na prowincji. Jörg, kochanek z Zachodu, planuje jej ucieczkę. Barbara czeka i próbuje odnaleźć się w nowych warunkach. Pracując jako chirurg pod nadzorem swego nowego szefa - Andre, z uwagą i troską traktuje pacjentów, ale w stosunku do kolegów i sąsiadów zachowuje dystans. Czuje, że w tym miejscu zatrzymała się tylko na chwilę. Ale Andre burzy...

Dyskusje na temat: umiejętności młodym
 • Re: "M jak miłość": Niepowtarzalny Witold Pyrkosz

  dziadku to wstyd i brak kultury.Chylę czoło bo chciałabym dożyć takich lat w dobrej kondycji.Ktoś wspomniał że pora oddać miejsce młodym a zagra dziadka?Stare dobre kino odchodzi,następcy są inaczej szkoleni,nie umniejszam im umiejętności ale na uznanie należy zapracować.

 • Re: Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  Za dużo kasy i we łbach się poprzewracało. Pracuję na zachodzie i z przerażeniem obserwuję, jak parę zarobionych EUR wyłacznie na swoje potrzeby, mąci młodym ludziom w głowach. Brakuje im wszystkim(...) w Polsce i pomimo moich umiejętności i wieloletniego doświadczenia zawodowego, nikt w kraju nie chciał mnie zatrudnić. Podobno powodem są moje siwe włosy... Na zachodzie znalazłem pracę od ręki i bez