• Informacje na temat:

  umiejętności tańca

Artykuły na temat: umiejętności tańca
 • Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

  ...11. edycja "Tańca z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu 6 marca. Znamy już wszystkie pary tanecznego show.

 • Anna Karwan: "Taniec z Gwiazdami" spowodował, że gdzieniegdzie się zaokrągliłam

  Wokalistka tłumaczy, że udział w tanecznym show jest dla niej sporym wyzwaniem, ponieważ nigdy dotąd nie uczyła się tańca towarzyskiego. Wierzy jednak, że treningi pod czujnym okiem Jana Klimenta przyczynią się do szybkiego rozwoju jej umiejętności. Annie Karwan podczas pierwszego odcinka udało się zdobyć bardzo dobre noty i zająć wysokie miejsce w ogólnej klasyfikacji...

 • "Taniec z Gwiazdami": Nie wrócą do programu?

  Ostatnie wydarzenia w życiu niektórych uczestników "Tańca z Gwiazdami" spowodowały, iż niektórzy zaczęli zastanawiać się nad ich przyszłością w programie po jego powrocie do ramówki. Co na to nadawca? Jakie pary zobaczymy w kolejnych odcinkach 11. edycji "Dancing With the Stars"?

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieniawa zachwyca, Malitowski przeklina

  Żadna z par nie odpadła w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Najlepsze oceny od jurorów otrzymała Julia Wieniawa. Inauguracyjny program 11. edycji obfitował też w dodatkowe atrakcje. Michał Malitowski powtórzył słynny wyczyn Beaty Tyszkiewicz i siarczyście zaklął na wizji, z kolei Paulina Sykut-Jeżyna przypadkowo ujawniła imię syna Rafała Maseraka.

 • Edyta Herbuś: "Taniec z Gwiazdami" wiele mi dał

  Edyta Herbuś reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich. Może pochwalić się wieloma wygranymi turniejami zarówno w Polsce, jak i za granicami kraju. Wspomina, że(...), co chcę robić w życiu, podjęłam zaskakująco szybko - podkreśla w wywiadzie podczas imprezy ramówkowej Polsatu. Czas spędzony na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" Herbuś wspomina z sentymentem...

 • "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami": Sylwia Lipka kolejną gwiazdą programu

  Już w marcu wystartuje kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Podano, kto będzie ostatnim uczestnikiem tegorocznej odsłony programu.

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy większość par

  Do startu kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" zostało już niewiele czasu. W związku z tym codziennie dowiadujemy się, kto będzie towarzyszył gwiazdom w parkietowych zmaganiach. Właśnie poznaliśmy partnera Barbary Kurdej-Szatan.

 • Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP - w "Blondynce", "Komisarzu Aleksie" i "Barwach szczęścia". Aktorka znana z sukcesów w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne.

 • Taniec kontra dance

  Już niebawem swoje umiejętności skonfrontują reprezentanci dwóch największych programów telewizyjnych o tańcu, czyli "You Can Dance - Po prostu tańcz!" i "Tańca z gwiazdami".

 • "Taniec z Gwiazdami": Ola Kot odpada, gorąca salsa Sandry Kubickiej

  Ola Kot i Tomasz Barański odpadli w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Jurorów rozgrzała gorąca salsa Sandry Kubickiej, na parkiecie Polsatu zaprezentował się również Leszek Miller.

Zdjęcia na temat: umiejętności tańca
Wideo na temat: umiejętności tańca
 • Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP – w „Blondynce”, „Komisarzu Aleksie” i „Barwach szczęścia”. Aktorka znana z sukcesów w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami” zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne.

 • Marek Probosz chce do "Tańca z gwiazdami"

  Marek Probosz zapowiada, że przyjąłby ponowną propozycję wystąpienia w „Tańcu z gwiazdami”. Jego zdaniem udział w tanecznym show to dobry sposób na zdobycie nowych umiejętności i poprawienie kondycji fizycznej. Twierdzi, że od dziecka kocha taniec, występował nawet w regionalnym zespole tanecznym.

 • Wiemy, jak Magda Bereda radzi sobie na treningach do „Tańca z Gwiazdami”?

  Kamil Kuroczko podczas ostatniego wywiadu dla nas ocenił umiejętności taneczne Magdy. Wiemy, co jego zdaniem jest najważniejsze podczas udziału w show.

Dyskusje na temat: umiejętności tańca
 • Marzenia bohaterki

  Fajny był ten wątek jak Bożenka chodziła do klubu tanecznego- tam mogła zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Pamiętam że to instruktor ja namawiał żeby nadal chodziła do szkoły tańca- a jednak zrezygnowała- szkoda.