• Informacje na temat:

  urbańska i jej mąż

Artykuły na temat: urbańska i jej mąż
 • Dramatyczna sytuacja Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza! Ogłoszą upadłość?!

  Choć wszystko, z kulturą włącznie, wraca do normalności, nie wszyscy mogą się z tego cieszyć. Natasza Urbańska ( sprawdź! ) i jej mąż Janusz Józefowicz zamartwiają się o Teatr Buffo.  Nie wiedzą(...) rozumiem, że ludzie boją się, co dalej będzie, wolą odzyskać pieniądze w tych niepewnych czasach” – tłumaczy Józefowicz. Dodatkowo aktorce sen z powiek spędza jej firma. Marka modowa istnieje na rynku...

 • Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska już nie jest "wiecznie drugą" programów telewizyjnych. Co to oznacza dla kariery wokalistki?

 • Natasza Urbańska nie traci nadziei!

  Natasza Urbańska (40 l.) od kilku lat powtarza w wywiadach, że marzy o kolejnym dziecku. Dlaczego więc nie spełnia tego marzenia?

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • Natasza Urbańska podjęła odważną decyzję. Co na to mąż?

  Natasza Urbańska (38 l.) czuła żal do męża o to, że w głównych rolach chciał obsadzać młodsze od niej koleżanki. Dziś ma już na siebie inny pomysł.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Dopiero poznajemy się z Józefowiczem

  Barbara Kurdej-Szatan przygotowuje się do tytułowej roli w musicalu "Legalna blondynka". Nie ukrywa radości z nowej pracy, choć przyznaje, że jest ona wymagająca: jej postać przez dwie godziny praktycznie nie schodzi bowiem ze sceny.

 • Sensacyjne wyznanie Nataszy Urbańskiej. Przez jej błąd rodzina poniesie konsekwencje?

  W życiu Nataszy Urbańskiej (42 l.) nie dzieje się dobrze. Gwiazda boryka się z problemami finansowymi. Jedyną osobą, która może pomóc gwieździe w trudnej sytuacji, jest jej mąż.

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Natasza Urbańska zmieniła męża! Kiedyś był zupełnie inny!

  Natasza Urbańska (41 l.) jest żoną Janusza Józefowicza (59 l.) od 2008 roku i na początku nikt nie wróżył im długiego związku. Mimo złych wróżb para nadal jest razem i co ciekawe, to dzięki Nataszy reżyser zmienił się nie do poznania.

 • "Escamillo": Natasza Urbańska bez sukcesu

  Wygląda na to, że "Rolowanie" jeszcze długo będzie największym "przebojem" Nataszy Urbańskiej.

Zdjęcia na temat: urbańska i jej mąż
Wideo na temat: urbańska i jej mąż
 • Natasza Urbańska: Lubimy z mężem uciekać od świata

  Mąż jest moim szefem, trudno w takiej sytuacji o romantyczne chwile – mówi Natasza Urbańska. Aktorka ma jednak sposób na podtrzymanie uczucia w małżeństwie. Są to krótkie wyjazdy tylko we dwoje. Niedawno Urbańska i Józefowicz wybrali się na romantyczny weekend do Rzymu. Natasza Urbańska uwielbia podróże, rzadko jednak pozwala sobie na wyjazd wypoczynkowy. Zazwyczaj podróżowanie łączy z pracą

Dyskusje na temat: urbańska i jej mąż
 • Re: Cichopek czy Zielińska? Kto zastąpi Skrzynecką?

  własnie Natasza Urbańska będzie prowadziła program a jej mąż będzie jurorem, i kasa wpadnie do jednego korytka, masakra ludzie są strasznie pazerni, jedni 2000 zł z ledwością w miesiąc a oni pewnie trzy razy tyle za odcinek zarobią