• Informacje na temat:

  urbańska na wakacjach

Artykuły na temat: urbańska na wakacjach
 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz na egzotycznych wakacjach na Zanzibarze

  Natasza Urbańska znana jest przede wszystkim jako gwiazda teatru Studio Buffo , którego szefem jest jej mąż, Janusz Józefowicz. Przez lata próbowała też swoich sił w różnych programach(...) umywalkę w toalecie), który zebrał masę negatywnych opinii - ostatecznie komentarze pod klipem zostały wyłączone. Później sama Urbańska mówiła, że to był "żart i prowokacja". Nie zmienia to faktu, że...

 • Natasza Urbańska: Na podbój Rosji

  ...- Latem chcę nadgonić pracę nad moją solową płytą. Po wakacjach planujemy premierę "Polity" w Rosji, w Petersburgu. Myślę, że to sporo jak na kilka miesięcy - Natasza Urbańska zdradziła swe najbliższe plany.

 • Natasza Urbańska: Puszczają jej nerwy?

  W połowie sierpnia Natasza Urbańska kończy 35 lat. To dla każdej kobiety przełomowy moment i czas na poważny życiowy bilans. Aktorka postanowiła więc spędzić urodziny na wakacjach, w rodzinnym gronie, z dala od scen teatralnych i planów filmowych. Urlop był krótki, bo już 22 sierpnia pani Natasza musi w pełni formy zagrać swój pierwszy spektakl w nowym sezonie teatru Studio Buffo. Najbardziej...

 • Waleczna Natasza Urbańska

  Natasza Urbańska - aktorka, tancerka i piosenkarka. Do tego szczęśliwa i spełniona rodzinnie mama małej Kaliny. Jako jedna z artystek będzie promować nasz kraj w ramach projektu muzycznego "Poland... Why Not?".

 • Hubert Urbański: Padnie dziś milion?

  „Nie wiem. I co z tego?” – to nowa grupa zawodników teleturnieju. Jednak nie oni budzą wielkie emocje. Niemal po każdym odcinku wybucha dyskusja na temat pytań.

 • "Wieczór z Nataszą" Urbańską...

  Nowy show muzyczno-taneczny z udziałem Nataszy Urbańskiej autorstwa Janusza Józefowicza będzie nosił tytuł "Wieczór z Nataszą". Program oglądać będziemy mogli po wakacjach w niedzielne wieczory o 21:10.

 • "Milionerzy" wracają dopiero po wakacjach

  To już koniec "Milionerów" - ostatni odcinek telewizja TVN wyemitowała 18 maja. Popularny teleturniej wróci do ramówki stacji dopiero jesienią. Hubert Urbański nadal będzie gospodarzem show.

 • Natasza Urbańska nagra przebój lata?

  ..."Lada dzień wchodzę do studia i będę nagrywać przebój na lato" - mówi Natasza Urbańska magazynowi "Gwiazdy". "Mam nadzieję, że singel spodoba się moim fanom" - dodaje. Natasza Urbańska ma jednak(...) Urbańska na koniec.

 • Natasza Urbańska: Pozwalamy sobie z mężem uciekać od świata

  ...- Mąż jest moim szefem, trudno w takiej sytuacji o romantyczne chwile - mówi Natasza Urbańska. Aktorka ma jednak sposób na podtrzymanie uczucia w małżeństwie. Są to krótkie wyjazdy tylko we dwoje. Niedawno Urbańska i Józefowicz wybrali się na romantyczny weekend do Rzymu.

 • Natasza Urbańska: Czas na karierę w USA

  Choć przepowiadano załamanie jej kariery, fakty temu przeczą. Natasza Urbańska (34 l.) ciągle jest na fali wznoszącej. Solowa płyta nagrana przez aktorkę w języku angielskim prawdopodobnie pod koniec roku ukaże się w Ameryce. To daje wielką nadzieję na to, że aktorce uda się wreszcie spełnić marzenie o karierze poza granicami kraju. W to, że międzynarodowy sukces jest w zasięgu ręki, nie...