• Informacje na temat:

  urbańska natasza i jej corka

Artykuły na temat: urbańska natasza i jej corka
 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w #Hot16Challenge2: Mocne słowa o Jarosławie Kaczyńskim i Wojciechu Mannie

  ...! ) szesnastka prezydenta stała się głównym tematem żartów. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz otrzymali nominację od rapera Pono . W ich tekście nie zabrakło m.in. odniesień do Jarosława(...) kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny.  Kontynuację akcji w tym roku postanowił rozpocząć  Solar ( sprawdź! ), a towarzyszy jej zbiórka na walkę...

 • Natasza Urbańska: Zwariowałam na punkcie córki

  Natasza Urbańska, która jest jedną z uczestniczek telewizyjnego show "SuperSTARcie", mimo aktywnego życia zawodowego, godzi pracę na scenie z rolą... matki. Artystka opowiada, jak bawi się z córką, która, jak przyznaje, jest dla niej najważniejsza.

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz na egzotycznych wakacjach na Zanzibarze

  Na Instagramie Nataszy Urbańskiej możemy zobaczyć jej zdjęcia z rodzinnych wakacji na egzotycznym Zanzibarze.

 • Natasza Urbańska triumfuje

  ...- W moim życiu wszystko ruszyło z kopyta, ciesze się - mówi "Show" szczęśliwa Natasza Urbańska. W nowym filmie Jerzego Hoffmana zagra główną rolę i zadebiutuje u boku najlepszych polskich aktorów.

 • Natasza Urbańska: Co robi w święta?

  Natasza Urbańska zaśpiewa na koncercie sylwestrowym w Warszawie. Wcześniej jednak aktorkę czekają święta w rodzinnym gronie.

 • Natasza Urbańska już mamą

  Natasza Urbańska urodziła w sobotę, 13 grudnia, córeczkę. "Obie czują się dobrze" - zapewnił ojciec dziecka, Janusz Józefowicz.

 • Natasza Urbańska przygotowuje kolekcję ubrań dla dzieci

  ...​Natasza Urbańska przyznaje, że pomysł na kolekcję Mini Muses pojawił się w momencie, kiedy jej 7-letnia córka zaczęła przymierzać ubrania z szafy mamy i domagać się takich samych w swoim rozmiarze. Zdaniem aktorki nie ma nic złego w tym, że dzieci interesują się modą i chcą wyglądać oryginalnie. W nowej kolekcji znajdą się stylowe spódniczki, sukienki i skórzane kurtki. Wszystko w rozmiarze XXS.

 • Natasza Urbańska: Padały ostre słowa

  ...i jej męża Janusza Józefowicza (53 l.) nad pierwszą w historii polskiego teatru produkcją z użyciem technologii 3D okazały się wyzwaniem wyjątkowo wymagającym. Przez ostatnie dwa miesiące para poświęcała(...) początku grudnia w Bydgoszczy, widać było, że wciąż jest wiele do zrobienia. Reakcja publiczności nie była satysfakcjonująca. Panią Nataszę i jej męża martwiło to, że brakuje mocnych, łatwo wpadających...

 • Natasza Urbańska: Zmiana w rodzinie

  ...o kobiecie mieszkającej w dżungli. Do Polski wróciła dopiero kilka tygodni temu - opowiada znajoma Józefowiczów. Pani Natasza nie miała nic przeciwko temu, by po powrocie najstarsza córka jej męża(...) pierwszego małżeństwa. Nie jest tajemnicą, że Kamila (28 l.) i Kuba (18 l.) mieli problem z zaakceptowaniem nowej partnerki taty. Zawsze stawali po stronie swojej osamotnionej mamy, Danuty. I mieli...

 • Natasza Urbańska: Piękna i... piękny

  Jedna z najpiękniejszych polskich artystek. I jedna z najbardziej wszechstronnych. Natasza Urbańska (34 l.) tańczy, śpiewa, gra w filmach i prowadzi programy telewizyjne. Ostatnio zagrała(...). Także mamą 3-letniej Kalinki. Całą rodziną mieszkają i gospodarzą w dworku Emilin w Jajkowicach. No i jednak poradziła pani sobie w "Tańcu z gwiazdami"... Natasza Urbańska: - Trochę wzorowałam się na...

Zdjęcia na temat: urbańska natasza i jej corka
Wideo na temat: urbańska natasza i jej corka
 • Natasza Urbańska o córce: Jest kierownikiem. Ma to po tacie!

  Natasza Urbańska opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej" z Dzień Dobry TVN" o swojej córce. Okazuje się, że mała Kalinka to wykapany Janusz. "Jest kierownikiem w grupie" - oznajmia z dumą Natasza. Wokalistka zdradziła także, co trenuje jej córka, do którego z rodziców jest bardziej podobna i czemu nie poszła rok wcześniej do szkoły. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Kolekcja dziecięcych ubrań Nataszy Urbańskiej

  Natasza Urbańska przyznaje, że pomysł na kolekcję Mini Muses pojawił się w momencie, kiedy jej 7-letnia córka zaczęła przymierzać ubrania z szafy mamy i domagać się takich samych w swoim rozmiarze.