• Informacje na temat:

  urocza tancerka

Artykuły na temat: urocza tancerka
 • Agnieszka Kaczorowska w odważnym bikini

  ...​Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny zachwyciła fanów. Aktorka i tancerka opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie prosto z basenu! Strój kąpielowy odważnie eksponuje biust gwiazdy.

 • Edyta Herbuś i Tomasz Barański znów razem?

  Edyta Herbuś i Tomasz Barański przed laty byli parą - nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym. Ostatnio tancerka opublikowała w mediach społecznościowych wspólny kadr z dawnym ukochanym.

 • Ida Nowakowska: Rozumiem Amerykę

  Ida Nowakowska, tancerka i aktorka, która należy obecnie do czołówki prezenterek TVP, otrzymała nowe zadanie. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" została gospodynią programu "Ameryka da się lubić", który pojawi się w jesiennej ramówce stacji.

 • Marta Wiśniewska na urzekającym zdjęciu z dzieciństwa. Gwiazda świętuje 41. urodziny

  Tancerka, choreografka i wokalistka Marta Wiśniewska (Mandaryna) świętując 41. urodziny opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z czasów dzieciństwa oraz wzruszające słowa. Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się była żona Michała Wiśniewskiego.

 • Rusin nie chce się rozebrać

  Co łączy Kingę Rusin, dziennikarkę, która wystąpiła w charakterze gwiazdy w programie "Taniec z gwiazdami" i Edytę Herbuś, która w tym samym programie występowała jako tancerka, a dziś sama jest gwiazdą? Otóż obie są piękne, a mimo to nie chcą brać udziału w roznegliżowanych sesjach zdjęciowych dla magazynów dla panów.

 • Agnieszka Kaczorowska: Wszystko jest możliwe

  Była uroczą siedmiolatką, kiedy zaczęła grać w "Klanie". Dziś jest dorosłą kobietą z bardzo ambitnymi planami na przyszłość.

 • Małaszyński nie zwalnia tempa

  Przystojny Piotr z "Magdy M.", diabelnie niebezpieczny Grand z "Oficera" i wreszcie uroczy, profesjonalny Maks z "Lekarzy". To tylko niektóre role Pawła Małaszyńskiego. Ten popularny aktor nie zwalnia tempa. Obecnie pracuje na planie filmowym i w teatrze.

 • Teyana Taylor: Ciąg dalszy "Fade" w sypialni

  Teledysk "Fade" Kanye Westa ujrzał światło dzienne pod koniec sierpnia 2016 roku. Jego reżyserem został Eli Russel Linetz . Główną rolę zagrała w nim tancerka i wokalistka Teyana Taylor(...)". Tancerka dodała, że zaraz po ukazaniu się teledysku jej mąż zabrał ją do sypialni i "próbował zrobić z nią kolejne dziecko". We wcześniejszych wywiadach Taylor przyznawała, że jej mąż miał...

 • Filmy pod choinkę

  ...opowieści o swoim życiu. "Francis Ha" to film, w którym tytułową bohaterkę gra Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy. Frances Ha to niespełniona tancerka, niepoprawna optymistka, urocza...

 • ​Luc Besson: Muzycy na planie filmowym

  Reżyser Luc Besson przyznał, że w trakcie pracy nad filmem "Piąty element" musiał zrezygnować z wyboru Prince’a do jednej z ról, ponieważ muzyk był "niemożliwy" we współpracy.