• Informacje na temat:

  urocza wybranka

Artykuły na temat: urocza wybranka
 • Fraszyńska wybranką... blaszanego rycerza

  Po paśmie sukcesów w Europie, przebojowy "Rycerz Blaszka. Pogromca smoków" zmierza na nasze ekrany. W tytułowej roli niezłomnego rycerza, co nie lęka się przygód i korozji, wystąpił Jacek Braciak, a wybranką jego blaszanego serca została Jolanta Fraszyńska, mająca na koncie role disnejowskiej "Mulan" i rozbrykanej Wandelopy von Cuks z "Ralpha Demolki".

 • Ślub Joanny Krupy! Joanna Jabłczyńska z niespodzianką!

  Joanna Krupa została ostatnio szczęśliwą żona amerykańskiego producenta! Jej wybrankiem jest Douglas Nunes i trzeba przyznać, że para prezentuje się pięknie. Ślub cywilny odbył kilka tygodniu temu w Los Angeles, a ceremonia kościelna w towarzystwie najbliższych w Krakowie.

 • Gwiazdor "Pięćdziesięciu twarzy Blacka" nowym chłopakiem Patricii Kazadi

  Polscy widzowie mogą pamiętać Crocketta z ról w obrazach "Piksele" (2015), "Miss agent 2: Uzbrojona i urocza" oraz wielkiej zgrywie z kina grozy pod tytułem "Dom bardzo nawiedzony". Od 8 kwietnia aktor znów zagości w kinach - w komedii "Pięćdziesiąt twarzy Greya". W bezkompromisowej parodii przeboju na podstawie bestsellera E.L. James - filmie, w którym "seks i humor idą ręka w rękę" - gra brata...

 • "Rolnik szuka żony": Ilona w niecodziennym wydaniu. Internauci z trudem ją rozpoznali!

  Widzowie ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" z pewnością mają w pamięci historię miłości Adriana i Ilony, którzy poznali się przed kamerami. Profile zakochanych w mediach społecznościowych cieszą się sporym zainteresowaniem. Zarówno Ilona, jak i Adrian dbają o to, by od czasu do czasu pojawiały się tam nowe treści. Ostatnia aktywność uczestniczki wywołała spore zamieszanie, a wszystko za sprawą dość niecodziennego kadru.

 • "Rolnik szuka żony". Grzegorz oświadczył się swojej wybrance

  To wspaniałe wieści dla wszystkich tych, którzy kibicowali Grzegorzowi z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"! Wiele wskazuje na to, że przystojny uczestnik niebawem zmieni stan cywilny, gdyż informacja o zaręczynach pojawiła się na jego profilu w mediach społecznościowych.

 • Między nami głuchoniemymi

  ...naszych ekranach. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula(...) nocą kierowców ciężarówek. Szybko zakochuje się w jednej z nich. Problem w tym, że jego wybranka jest także dziewczyną szefa. Mimo to, bohaterowie spotykają się potajemnie i zostają kochankami, łamiąc...

 • Tom Odell w Warszawie: Patron młodych narzeczonych (relacja z koncertu)

  "Przykrótkie sny nie w porę, zbyt lekko się ubiorę / Noc długa, świt w szronach i wiosna spóźniona" - w towarzystwie tych słów Tom Odell i jego zespół wkroczyli na scenę hali Torwar. Niezapomniany dla wielu fanek, fanów i dla pewnej pary młodych ludzi. Słowa pochodzą oczywiście z piosenki "Piechotą do lata" zespołu Bajm, która z jakichś powodów wybrzmiała we wtorkowy wieczór w hali. Może ktoś tu bardzo tęskni za słońcem?

 • Ślub? Nie ma mowy

  Pomimo pierścionka zaręczynowego na palcu, Kelly Osbourne nie planuje na razie ślubu z modelem Lukiem Worrallem.

 • Zakochana królowa romansów

  Meg Ryan znów jest zakochana! Wygląda na to, że aktorce zbrzydła wreszcie samotność. Czyżby znalazła wreszcie mężczyznę "bez skazy"?

 • Startuje show "Kto poślubi mojego syna?"

  W jej oczach jest idealny. Wszak sama go wychowała. Wartościowy, inteligentny, przystojny. Która by go nie chciała? Ale czy istnieje kobieta godna tego młodego mężczyzny? O tym zadecyduje ta jedyna - czyli ... matka. W tym programie to ona przejmuje kontrolę i pyta - kto poślubi mojego syna? A wybranka musi zadowolić nie tyle syna, co przede wszystkim jego rodzicielkę. Mimo ogromnego...

Zdjęcia na temat: urocza wybranka