• Informacje na temat:

  uroczy aktor

Artykuły na temat: uroczy aktor
 • Piotr Adamczyk: Trudny aktor

  Jak przyznaje, reżyser Tomasz Konecki nazywa go żartobliwie "trudnym aktorem". - Zawsze proszę o jeszcze jednego dubla. Lubię próbować od nowa, inaczej i zawsze przekonuję Tomka, żeby pozwolił mi coś zrobić jeszcze raz, po swojemu. Potem na premierach wyliczam mu: "O, tu weszło moje rozwiązanie. O, i tu" - śmieje się Piotr Adamczyk.

 • "Tom Cruise jest uroczy"

  Piosenkarka Joss Stone nie może uwierzyć w to, jak taki "uroczy " człowiek jak Tom Cruise może wywoływać tak negatywne emocje w prasie. Postanowiła więc wziąć w obronę gwiazdora.

 • Piotr Fronczewski: Aktor dojrzały

  Drugiego takiego ze świecą szukać! Powiedzenie "klasa sama w sobie" powstało chyba z myślą o Piotrze Fronczewskim. Na planie profesjonalny. Poza nim - uroczy, szarmancki, choć skryty.

 • Nie żyje aktor Sam Lloyd. Miał 56 lat

  Nie żyje aktor Sam Lloyd, znany dzięki roli prawnika Teda Bucklanda w komediowym serialu "Hoży doktorzy". Miał 56 lat.

 • Sto lat temu urodził się aktor Igor Śmiałowski

  ..."Na wieki wieków amant" - mawiał o nim Andrzej Szczepkowski; był wszechstronnym aktorem i niezrównanym gawędziarzem, pierwszym w Polsce autorem zbiorów anegdot teatralnych. 20 czerwca 1917 r. w Moskwie urodził się Igor Śmiałowski.

 • Czesław Mozil debiutuje jako aktor

  W szkolnych jasełkach grywał Jezuska i Heroda, i poważnie myślał o karierze aktora. Po latach - jak sam mówi - sprzedał duszę diabłu i został muzykiem. Jednak nigdy nie powiedział ostatniego słowa. 14 lutego, w walentynki, Czesław Mozil zadebiutuje na dużym ekranie w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz".

 • ​"Gentleman z rewolwerem" : Urocza komedia w starym dobrym stylu

  Kilka miesięcy temu Robert Redford zapowiedział, że rola w "Gentlemanie z rewolwerem" będzie jego pożegnaniem z aktorstwem. Dziś nie jest już to takie pewne, mistrz ze swoich słów wycofuje się rakiem(...) ("Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz") i familijnym ("Mój przyjaciel smok"). Pokryta zmarszczkami twarz, lata doświadczenia, bogata działalność artystyczna, wykraczająca daleko poza aktorstwo, idą takiemu...

 • Witold Pyrkosz: Bareja był uroczym człowiekiem

  PAP Life: - Czy pamięta pan w jakich okolicznościach trafił do serialu? Witold Pyrkosz: - Siedziałem w telewizji. To był drugi dzień aktorskiego bojkotu telewizji w stanie wojennym. Kończyłem(...), ale wypadł z niej jeden z aktorów. Miałem go zastąpić. Zagrał pan Józefa Balcerka. Jaki miał pan pomysł na tę postać? - Nie miałem żadnej wizji na Balcerka. Serial pisany był na gorąco. Nie mogłem...

 • Nie żyje aktor Jan-Michael Vincent. Miał 74 lata

  ...z mroczną naturą. Kontrowersyjny gwiazdor telewizji lat 70. miał na koncie serię aresztowań i oskarżeń dotyczących przemocy w rodzinie, posiadania narkotyków i nadużywania alkoholu. Kariera aktorska Vincenta(...) z serialem, Vincent stał się jednym z najlepiej zarabiających aktorów w amerykańskiej telewizji, inkasując 200 tys. dolarów za odcinek. Niestety, sukcesy zawodowe szły w parze z problemami osobistymi...

 • Joseph Fiennes zagra Michaela Jacksona?! Komentarz aktora

  Gdy ogłoszono, że w rolę piosenkarza Michaela Jacksona w telewizyjnym filmie "Elizabeth, Marlon & Michael" wcieli się... Joseph Fiennes, na aktora spadła lawina krytyki. Gwiazdor "Zakochanego Szekspira" postanowił obronić swą decyzję o przyjęciu roli króla popu.

Zdjęcia na temat: uroczy aktor
Wideo na temat: uroczy aktor
 • 25-letni aktor wyznał miłość Czubównej! Reakcja dziennikarki bezcenna!

  Krystyna Czubówna (64 l.) opowiedziała o kulisach swojego szczególnego udziału w programie "Ameryka Express". W jednym z odcinków uczestnicy usłyszeli treść zadania odczytanego przez słynną lektorkę. W pewnym momencie aktor Maciej Musiałowski (25 l.) wyznał, że jest zakochany w pani Krystynie. Lektorka odniosła się do tej sytuacji w wywiadzie dla Wideoportalu. Zdradziła, że nie ma telewizora

 • Steffen Möller: Co słychać u sympatycznego Niemca?

  Heidelberg to miasto, do którego przeprowadzili się niedawno rodzice znanego w Polsce aktora i pisarza Steffena Möllera. Kabareciarz pokazał w "Dzień Dobry TVN" to urocze niemieckie miasteczko. Czy w Niemczech nadal myśli się o Polsce stereotypami? Czym na co dzień zajmuje się Steffen? (Dzień Dobry TVN / x-news)

Dyskusje na temat: uroczy aktor