• Informacje na temat:

  uroczy chłopiec

Artykuły na temat: uroczy chłopiec
 • Ten chłopiec to... dziewczynka

  Oto niezwykła historia Indii Dudek, dziewczynki, która w "Pani z przedszkola" - pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji komedii twórcy wielokrotnie nagrodzonej "Obławy" - zagrała... Krzysia!

 • Historia chłopca, który umarł... na chwilę

  Proszę wyobrazić sobie szalejących z rozpaczy rodziców, których czteroletni synek zaczyna poważnie chorować. Być może umrze! Szanse na przeżycie są przecież nikłe. To jednak nic. Po operacji tenże chłopiec zadziwi ich jeszcze bardziej, opowiadając o wizycie w świecie po drugiej stronie. Czy rodzice mu uwierzą? A inni ludzie, którzy o jego podróży do nieba usłyszą?

 • "Niegrzeczni chłopcy to jest to"

  Pochodząca z Niemiec ciemnoskóra wokalistka Oceana Mahlmann w Polsce stała się popularna za sprawą piosenki "Cry, Cry", która podczas Sopot Festival 2009 przyniosła jej Słowika Publiczności.

 • Gdy U2 byli jeszcze chłopcami

  "Są pełni determinacji i poświęcenia, i tak bardzo pragną dotrzeć do słuchaczy, że czasami pędzą do przodu zbyt szybko, od czasu do czasu się przy tym potykając" - tak w marcu 1980 roku dziennikarz brytyjskiego magazynu "NME" charakteryzował poczynania wówczas jeszcze żółtodziobów z U2.

 • Recenzja Chłopcy kontra Basia "O": Cud nad Wisłą

  Jeżeli myśleliście o prostych przyśpiewkach pod bębny i kontrabas, to zapomnijcie. "O" jest ambitne, dopieszczone, wielowymiarowe. Co nie znaczy, że nieprzystępne.

 • Cudowne dzieci, czyli jak nie zrobić kariery w Hollywood

  ...role u takich tuzów kina jak Uwe Boll ("Darfur"). Twarz Jake'a Llloyda znają wszyscy fani kina science-fiction. Chłopiec bardzo szybko wycofał się jednak z branży, głównie ze względu na...

 • "The Voice Kids": Kim jest Staś Kukulski?

  ...11-letni Staś Kukulski pokazał się z dobrej strony w programie "The Voice Kids". Dwa lata wcześniej chłopiec próbował szczęścia w innym konkursie.

 • "Słodkich snów" : Włoska klasyka nostalgii

  Film jest historią, opartą na bestsellerowej biografii dziennikarza sportowego Massimo Garmelliniego, który w wieku 9 lat stracił ukochaną matkę. Chłopiec nie przyjmuje do wiadomości jej śmierci. Dorośli nie przychodzą z pomocą i w ten sposób mały Massimo dorasta z traumą, która powraca ze zdwojoną siłą, gdy po śmierci ojca wraca do rodzinnego domu. "Słodkich snów" sprawdza się fantastycznie...

 • "Nazywam się Cukinia" : Dzieci są niezwykłymi istotami

  Nominowany do Oscara film Claude'a Barrasa oparty jest na powieści Gillesa Parisa "To ja, Matołek". Historia 9-letniego Ikara, którego mama alkoholiczka nazywa go Cukinią. W wyniku nieszczęśliwego wypadku chłopiec zostaje sierotą. Trafia do domu, gdzie mieszkają podobne do niego dzieci: molestowane, bite, dzieci narkomanów, nielegalnych imigrantów, dzieci rodziców za biednych i za chorych. Brzmi...

 • Franciszek Pieczka: Czuję się potrzebny

  Reżyser Jan Jakub Kolski postanowił mierzyć jednostki dobra w Pieczkach. I słusznie! Franciszek Pieczka - wybitny aktor, któremu polski film i teatr zawdzięczają wiele mistrzowskich kreacji - jest pogodnym, uroczym człowiekiem.

Zdjęcia na temat: uroczy chłopiec
Wideo na temat: uroczy chłopiec
 • "39 i pół tygodnia": Zwiastun serialu

  Darka Janowskiego trudno nie lubić. Wieczny chłopiec, chociaż pięćdziesiątka niemalże na karku. Uroczo nieodpowiedzialny, szalony, zawsze z głową w chmurach. Tym razem stanie przed największym wyzwaniem na jakie mógł go wystawić los. Będzie walczył o życie i to dosłownie. Diagnoza jest bezwzględna - zostało mu 39 i pół tygodnia. Odporny na dorosłość Darek postanawia maksymalnie wykorzystać

Dyskusje na temat: uroczy chłopiec