• Informacje na temat:

    urodziny dziewczynie

Artykuły na temat: urodziny dziewczynie
  • 70. urodziny Ewy Lemańskiej. Co się stało z dziewczyną Janosika?

    ...​W serialowej Marynie kochało się pół Polski. Jej odtwórczyni wróżono ogromną karierę. Stało się jednak inaczej, a rola w "Janosiku" była dla niej przekleństwem. Nie miała również szczęścia w prywatnym życiu. 23 grudnia piękna dziewczyna Janosika obchodzi swoje 70. urodziny. Co dzisiaj robi Ewa Lemańska?

  • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

    Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

  • Krzysztof Janczar świętuje 70. urodziny!

    ...w gościnnych epizodach w "Ojcu Mateuszu" i "Przyjaciółkach"). We wtorek - 7 stycznia - Krzysztof Janczar świętuje swe 70. urodziny. Aktor żartuje, że - choć mógłby już cieszyć się urokami życia emeryta - na...

  • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

    "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

  • Dawid Kwiatkowski wynajął dziewczynie... striptizera!

    ...słynący z równie szalonych pomysłów. "Swojej dziewczynie, Sarze na urodziny zafundował... występ striptizera" - dowiedziało się "Twoje Imperium". Chciałybyście takiego chłopaka?

  • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

    Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

  • Przemysław Saleta z partnerką na urodzinach restauracji

    Przemysław Saleta (51 l.) pokazał się ze swoją nową ukochaną Karoliną Woźniak (29 l.) na urodzinach jednej z warszawskich restauracji. Dziewczyna na co dzień zajmuje się modelingiem - ma za sobą już kilka śmiałych sesji dla męskich magazynów. W mediach społecznościowych również publikuje rozbierane fotki.

  • Bobbi Kristina ma 22 lata. Celebrytką została jako 2-latka

    W dniu 22. urodzin Bobbi Kristiny Brown przypominamy najważniejsze fakty z życia córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna.

  • Bożena Dykiel z wielkim hukiem świętuje 67. urodziny! Już czas na emeryturę?!

    ...26 sierpnia aktorka obchodziła swoje 67. urodziny.  Według doniesień "Super Expressu" uznała, że jak świętować, to z pompą i ten wyjątkowy czas fetować ma aż przez tydzień!  Na początek zaprosiła(...) pracować, żeby im było lepiej niż mnie jako młodej dziewczynie, żeby szybciej dochodziły do czegoś, co chcą mieć" - mówiła w rozmowie z "Super Expressem".  W każdym razie fani aktorki z pewnością cieszą się...

  • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

    Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

Zdjęcia na temat: urodziny dziewczynie
Wideo na temat: urodziny dziewczynie
  • "M jak miłość": Odcinek 1509.

    Mateusz obchodzi osiemnaste urodziny. Od razu składa w USC dokumenty potrzebne do ślubu. Tymczasem Lilka odkrywa, że mężczyzna, który ją zgwałcił, pracuje jako kierowca karetki. Bandyta kolejny raz atakuje dziewczynę. Tym razem w jej domu. Problemy ma także Bartek. Grozi mu powrót do więzienia. "Koledzy" z mafii złożyli obciążające go zeznania. Ula przekonuje ukochanego, by uciekł razem z nią do

  • "M jak miłość": Odcinek 1474.

    Janek wychodzi ze szpitala. Kłóci się z matką, która próbuje przekonać go do związku z Sonią. Tymczasem o rozstaniu Uli i Bartka plotkuje już połowa Grabiny. Barbara radzi wnuczce, by zaczęła o swoje małżeństwo walczyć. Dziewczyna jedzie w końcu do Jonkowa, gdzie Lisiecki prowadzi warsztat, by szczerze z ukochanym porozmawiać. Wernera w dniu urodzin dopada mały "kryzys". By poprawić sobie humor, prawnik jak zwykle flirtuje. A jego wybrankami zostają kolejno Dagmara, Julka oraz Agata, siostra...

  • "Na ratunek 112": Odcinek 425.

    Barbara ma świetny kontakt z dorastającym synem Antkiem. Na 18-te urodziny wręcza mu kartę do konta oszczędnościowego, na którym znajdują się pieniądze na start w dorosłe życie. Antek mówi matce, że ma dziewczynę. Okazuje się, że jest nią przyjaciółka i rówieśniczka Barbary, Monika. Informacja ta wywołuje konflikt między matką a synem, w wyniku którego Antek wyprowadza się do Moniki. Jakiś czas

Dyskusje na temat: urodziny dziewczynie
  • Re: Małgorzata Socha świętuje 40. urodziny

    Ale siary dziewczynie narobił...

  • Re: Piotr Garlicki obchodzi 75. urodziny

    To dopiero historia, proszę was, Z ust do ust wiadomość ważna płynie. Mały Jędruś dzisiaj pierwszy raz, Niesie teczkę jednej dziewczynie. Dotąd ciągnął ją za warkoczyki, I w ogóle wolał siedzieć nad rzeką, A tu patrzcie, ona idzie chodnikiem, A Jędruś za nią z wielką teką. I coś w sercu Jędrusiowi śpiewa, I tak szedłby na koniec świata. Mały Jędruś najwyraźniej dojrzewa - Mówi burmistrz do

  • Re: Krzysztof Janczar świętuje 70. urodziny!

    Serial "Wojna domowa" przesympatyczny . Wszystkie postaci rewelacyjne .Przypomnę jeszcze o super dziewczynie - Anuli :) Aż ciepło się na sercu robi wracając do tych perełek . Pan Tadeusz i pan Krzysztof doskonali aktorzy . Na szczęście w Panu Krzysztofie nie ma tego widocznego przytłaczającego smutku i strachu , jak u ś.p. pana Tadeusza . Zdrowia i radości życzę :)

  • Re: "M jak miłość": Julia Wróblewska świętuje 20. urodziny

    Ale podkladacie dziewczynie świnie. Jest chyba w miarę inteligentna i widzi swoje odbicie w lustrze

  • Re: "Barwy szczęścia": Wiktoria Gąsiewska obchodzi 20. urodziny

    Wypowiedziała się miłośniczka Radia Maryja, urodą i wiekiem zbliżona do posłanki Sobeckiej*, Mazurek*, Pawłowicz* (niepotrzebne skreślić). Zazdrości dziewczynie tego czego sama nie miała - młodości i urody. Bo takie Baby Jagi rodzą się stare i brzydkie.

  • Re: "W rytmie serca": Antoni Pawlicki świętuje 35. urodziny

    Przyznam ze aktorem nie jestem i moje spotkania z kolezankami odbywaja sie w troche innej scenerii. Jednak nieraz stosuje tzw. "podwiazanie" tzn. bandazuje swojego "wacka" do nogi (prawej nogi) zeby nie fikal i nie pokazywal dziewczynie ze mi na niej zalezy. Mowie mam ze dziala.

  • Re: Pierwszego męża - dalekiego kuzyna Boba ...

    trafiony prezent na walentynki, czy urodziny swojej dziewczynie, a także samemu modniej się ubierać. Tragedią w edukacji jest także fakt, że nie uczy się niczego o mediach społecznościowych tzn. jak je

  • Re: Joanna Koroniewska świętuje 35. urodziny

    Joasia miała zawsze pod górkę, a to smutne dzieciństwo, a to zdradzana kilkakrotnie przez męża "Wyłupka", a to teściowa, która narobiła smrodu wokół swojego zwolnienia z TV masakra. Dajcie trochę odpocząć dziewczynie.

  • Re: Kultowe seriale: 85. urodziny Stanisława Mikulskiego!

    Panie Staszku, być może stracił Pan nieco jako aktor grając tę rolę, ale proszę, mi uwierzyć Hans Kloss ma Pańską twarz, Pana kreacja była ponadświatowa, jest Pan Ikoną! Również w "Ewie...", "Panu Samochodziku..." czy "Dziewczynie i chłopaku" był Pan GWIAZDĄ