• Informacje na temat:

  urodziny edyty górniak

Artykuły na temat: urodziny edyty górniak
 • Co Edyta Górniak chciałaby dostać na urodziny?

  Wymarzony prezent urodzinowy Edyty Górniak? "Nierealny do spełnienia" - mówi piosenkarka.

 • "The Voice of Poland": Trudne wybory Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak

  ...i czwartej edycji. Z drużyny Edyty Górniak (dzień wcześniej świętowała urodziny) zaprezentowali się kolejno: Jerzy Grzechnik ("Forever Young" Alphaville), Iga Kozacka ("Ain't Nobody" Chaki Khan & Rufusa), Sandra Rusin ("Because of You" Kelly Clarkson) i Przemek Radziszewski ("Umbrella" Rihanny w wersji The Baseballs). Wszyscy razem z Edytą Górniak zaśpiewali jeszcze "No More Drama" Mary...

 • Edyta Górniak mężatką!

  W miniony piątek, 11 listopada, w wielkiej tajemnicy odbył się ślub Edyty Górniak i Dariusza Krupy, gitarzysty jej zespołu. Wiadomość o tej uroczystości pojawiła się na jednej ze stron internetowych prowadzonych przez fanów wokalistki. Kilka szczegółów opublikował też "Fakt".

 • Górniak: Najlepsza na Eurowizji

  W zorganizowanej przez portal INTERIA.PL ankiecie na najlepszą polską piosenkę, jaka dotąd brała udział w konkursie Eurowizji, zdecydowanie zwyciężył utwór "To nie ja" Edyty Górniak. W tym roku Konkurs Piosenki Eurowizja obchodzi 50. urodziny i jego organizatorzy zaplanowali wyjątkowy jubileuszowy koncert w Kopenhadze, podczas którego zaprezentowana zostanie najlepsza eurowizyjna piosenka wszech...

 • Edyta Górniak: Premiera singla

  We wtorek, 12 listopada, ukazuje się nowy singel Edyty Górniak, na którym znajdzie się między innymi tytułowa piosenka z najnowszej płyty wokalistki - "Perła". Natomiast za dwa dni, w czwartek, 14 listopada, Edyta zdmuchnie 30 świeczek z urodzinowego tortu.

 • Piotr Rubik z Edytą Górniak!

  Obchodzący w środę, 3 września, 40. urodziny popularny kompozytor, pojawi się w popularnym telewizyjnym programie "Jak Oni śpiewają", którego gwiazdą jest m.in. Edyta Górniak!

 • Jacek Cygan obchodzi 55. urodziny

  W środę, 6 lipca, 55 lat skończy Jacek Cygan, najpopularniejszy w Polsce autor tekstów piosenek, współtwórca dziesiątek przebojów, m.in. "To nie ja byłam Ewą" w wykonaniu Edyty Górniak, "Wypijmy za błędy" (w wyk. Ryszarda Rynkowskiego) i "Diamentowego kolczyka" (w wyk. Anny Jurksztowicz).

 • Edyta Górniak po zamachach w Paryżu: Chciałam odwołać koncert

  Emocjonalny post na Facebooku po zamachach w Paryżu opublikowała Edyta Górniak. Wokalistka ujawniła, że po tragedii chciała odwołać niedzielny (15 listopada) koncert w Lublinie.

 • Edyta Górniak o programie "My Way" TVN: Chciałam zaryzykować

  W środę (30 października, godz. 21:30) na antenie TVN zadebiutuje zapowiadany już przez nas program "MY Way" z udziałem Edyty Górniak. Wokalistka w obecności kamer będzie się uczyła prowadzić samochód, ale pokaże też swoje prywatne życie.

 • Edyta Górniak debiutuje za kierownicą w programie "My Way" TVN: Dlaczego poślubiła Dariusza K.?

  Nie zabrakło łez wzruszenia i intymnych wyznań. Już w pierwszym odcinku nowego show "My Way" okazało się, że nie będzie to tylko program o tym, jak Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Co się jeszcze wydarzyło?

Zdjęcia na temat: urodziny edyty górniak