• Informacje na temat:

  urodziny fundacji

Artykuły na temat: urodziny fundacji
 • Beata Tyszkiewicz obchodzi 80. urodziny

  Polska aktorka filmowa i telewizyjna Beata Tyszkiewicz obchodzi we wtorek, 14 sierpnia, 80. urodziny. Nazywana "polską Sophią Loren" aktorka wystąpiła m.in. w takich filmach jak: "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Lalka" Wojciecha J. Hasa, a także "Seksmisja" Juliusza Machulskiego.

 • Podwodne urodziny Camerona

  James Cameron, reżyser "Titanika" i "Avatara", swe 56. urodziny spędził w poniedziałek pod powierzchnią Bajkału, w łodzi podwodnej, z której przed laty korzystał do filmowania wraku, spoczywającego na dnie Atlantyku.

 • Córka Paula Walkera założyła fundację jego imienia

  ...najlepszy sposób, aby uczcić jego urodziny" - napisała Meadow Walker. W promocję fundacji włączył się oczywiście przyjaciel aktora i jego córki - Vin Diesel. Na swoim Instagramie aktor zamieścił(...) pory organizacja wysyła pomoc ofiarom katastrof naturalnych we wszystkich zakątkach świata. Również Reach Out Worldwide uczciła urodziny aktora poprzez wypuszczenie specjalnej serii koszulek z napisem...

 • Pracowite urodziny Flinty

  Zamiast wylegiwać się, bądź balować, artystka... pracowała, na dodatek na rzecz innych. Najpierw wzięła udział w gali wręczania nagród Fundacji Anny Dymnej, następnie wystąpiła na Eko-Forum 2007 firmy Bayer. Być może nie wszyscy wiedzą, że Ewelina jest sygnatariuszką Apelu ekologicznego Bayera: "Bądź Światoczuły. Wyłączaj, zakręcaj, segreguj". "Dla mnie ekologia nie jest modą. Jest po prostu...

 • 60. urodziny Doroty Stalińskiej

  Stalińskiej Nadzieja, której cel stanowi podejmowanie i finansowanie działań w celu zapobiegania wypadkom drogowym oraz niesienie pomocy ich ofiarom. Na stronie internetowej fundacji aktorka napisała...

 • Urodziny Anny Dymnej: "Nie idę na emeryturę"

  ..."Fantastyczne jest to, że nie muszę się już w ogóle przejmować swoim wyglądem", "Kocham życie i jestem szczęśliwa" - mawia Anna Dymna. Znana i lubiana polska aktorka filmowa i teatralna świętuje urodziny. W środę, 20 lipca, artystka kończy 65 lat.

 • 60. urodziny Michaela Jacksona. Na scenie m.in. Paris i Prince Jackson

  Foundation. Ambasadorką fundacji jest Paris Jackson , która odbierze przyznaną pośmiertnie jej ojcu tegoroczną nagrodę Elizabeth Taylor Legacy Award for Humanitarian Service.

 • Polsat świętuje 25. urodziny

  Polsat świętuje 25. urodziny. Pierwsza komercyjna stacja telewizyjna rozpoczęła nadawanie dokładnie 5 grudnia 1992 roku.

 • Freddie Mercury: Fani świętują urodziny wokalisty Queen

  ...z AIDS. Wspólnie zorganizowali w Londynie w 1992 roku Freddie Mercury Tribute Concert for AIDS Awareness. To pamiętne wydarzenie dało początek fundacji The Mercury Phoenix Trust, która pierwotnie zajęła...

 • Grażyna Wolszczak świętuje 60. urodziny

  Większość telewidzów spotkała ją na ulicy Wspólnej, dla innych jest Judytą Kozłowską, bohaterką Katarzyny Grocholi. Jedno jest pewne - takiej Yennefer Netflix na pewno mieć nie będzie. W piątek, 7 grudnia, Grażyna Wolszczak kończy 60 lat.