• Informacje na temat:

  urodziny górniak

Artykuły na temat: urodziny górniak
 • Co Edyta Górniak chciałaby dostać na urodziny?

  Wymarzony prezent urodzinowy Edyty Górniak? "Nierealny do spełnienia" - mówi piosenkarka.

 • Edyta Górniak mężatką!

  W miniony piątek, 11 listopada, w wielkiej tajemnicy odbył się ślub Edyty Górniak i Dariusza Krupy, gitarzysty jej zespołu. Wiadomość o tej uroczystości pojawiła się na jednej ze stron internetowych prowadzonych przez fanów wokalistki. Kilka szczegółów opublikował też "Fakt".

 • Piotr Rubik z Edytą Górniak!

  Obchodzący w środę, 3 września, 40. urodziny popularny kompozytor, pojawi się w popularnym telewizyjnym programie "Jak Oni śpiewają", którego gwiazdą jest m.in. Edyta Górniak!

 • 50. urodziny Eurowizji

  ...w Konkursie dziesięć razy. Najlepiej wypadł eurowizyjny debiut - Edyta Górniak zajęła 2. miejsce piosenką "To nie ja". W zeszłym tygodniu zapytaliśmy Was, czy głosowanie w Konkursie Piosenki Eurowizja...

 • Górniak: Najlepsza na Eurowizji

  W zorganizowanej przez portal INTERIA.PL ankiecie na najlepszą polską piosenkę, jaka dotąd brała udział w konkursie Eurowizji, zdecydowanie zwyciężył utwór "To nie ja" Edyty Górniak. W tym roku Konkurs Piosenki Eurowizja obchodzi 50. urodziny i jego organizatorzy zaplanowali wyjątkowy jubileuszowy koncert w Kopenhadze, podczas którego zaprezentowana zostanie najlepsza eurowizyjna piosenka wszech...

 • Edyta Górniak: Premiera singla

  We wtorek, 12 listopada, ukazuje się nowy singel Edyty Górniak, na którym znajdzie się między innymi tytułowa piosenka z najnowszej płyty wokalistki - "Perła". Natomiast za dwa dni, w czwartek, 14 listopada, Edyta zdmuchnie 30 świeczek z urodzinowego tortu.

 • Edyta Górniak po zamachach w Paryżu: Chciałam odwołać koncert

  Emocjonalny post na Facebooku po zamachach w Paryżu opublikowała Edyta Górniak. Wokalistka ujawniła, że po tragedii chciała odwołać niedzielny (15 listopada) koncert w Lublinie.

 • Jacek Cygan obchodzi 55. urodziny

  W środę, 6 lipca, 55 lat skończy Jacek Cygan, najpopularniejszy w Polsce autor tekstów piosenek, współtwórca dziesiątek przebojów, m.in. "To nie ja byłam Ewą" w wykonaniu Edyty Górniak, "Wypijmy za błędy" (w wyk. Ryszarda Rynkowskiego) i "Diamentowego kolczyka" (w wyk. Anny Jurksztowicz).

 • 7 momentów z życia Maryli Rodowicz na 70. urodziny

  To jedna z najsławniejszych polskich piosenkarek. Trudno się dziwić. Rodowicz w trakcie swojej kariery sprzedała setki tysięcy (o ile nie miliony) płyt, nagrała tysiące utworów oraz seryjnie podbijała Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. 8 grudnia gwiazda obchodzi swoje 70. urodziny.

 • Edyta Górniak o programie "My Way" TVN: Chciałam zaryzykować

  W środę (30 października, godz. 21:30) na antenie TVN zadebiutuje zapowiadany już przez nas program "MY Way" z udziałem Edyty Górniak. Wokalistka w obecności kamer będzie się uczyła prowadzić samochód, ale pokaże też swoje prywatne życie.

Zdjęcia na temat: urodziny górniak
Dyskusje na temat: urodziny górniak
 • Re: Małgorzata Socha świętuje 40. urodziny

  Brzydkie te kobiety wszystkie z telewizji, na żywo naprawdę brzydkie, Górniak, to się wystraszyłam na żywo doda też brzydka, to wszystko kasa dobry fryzjer botoksy wary poliki itd

 • Re: Joanna Koroniewska urodziła się 27...

  ja mam za cztery dni...czy o tym też media napiszą........mamy tak durne media,że z każdego idioty zrobią gwiazdę...........co mnie obchodzi, że ktoś ma urodziny, że górniak zmieniła nazwisko i usta,że kożuchowska jest w ciąży, że inny dureń z klanu miał suchy kaszel ......piszcie wreszcie do cholery coś mądrego albo zmieńcie zawód